yenibilgi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
neyden bahsediyorsun dostum sen? her siteyi geçmek mümkündür ama sen şimdi gelip herkes tarafından bilinen, onbinlerce ziyaretçi olan, güçlü backlinkleri olan bir siteyi farklı bir domainle geçmek istiyorum ne yapabilirim diyorsan hayal kur. çünkü ancak hayalinde geçersin.
böyle soruya bçyle yanıt kusura bakma.

Böğürmene gerek yok, dost olduğumuzu hatırlamıyorum, fikir istedim varsa tecrübelerin paylaş eğerki geçme imkanı yoksada düzgün bir şekilde söylersin. Ayrıca nerden biliyorsun onbinlerce ziyaretçisi olduğunu? güçlü backlinkleri olduğunu? eşinlemi kavga ettin yoksa patronundan falan fırçamı yedin?, yoksa mahalledeki arkadaşların lolipopunumu aldılar ağzından?, yoksa o kötü amcanın bahçesine topunmu kaçtı almaya gittiğinde o kötü olayla karşılaştın gelip burda bir şeylerin sinirini çıkartmaya çalışıyorsun.

SENİNDE DEDİĞİN GİBİ; ÖYLE YORUM BÖYLE CEVAP

serdarureber adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
O sitenin backlink sayısını geçmen bile aylarını alır. Ki parayla bile o kadar sağlam backlink alamazsın. İnat uğruna altın değerindeki zamanını harcama. Bırak yaptığı kötülükle kalsın.
8 tane backlinki var bahsettiğim sitenin 1 tane pr1 2 tane pr 0 diğerleri değer almamış N\A 5 tane si aynı siteden zaten 2 tanesi alexadan bitaneside pr0 olan bir site
Backlink Sayısı : 8 Sadece ilk 1000 Backlink aşağıda listelenir.