Merhaba arkadaşlar dün bir site açtım siteyi açtıktan sonra aşağıdaki anlattıklarımı yaptım ve 2 saat 16 dakika sonra sitem indexlenmişti hemen hemen hepside forumdaki arkadaşların anlattıkları.
(index sayım:Yaklaşık 114 sonuç (0,06 saniye) )

Googleye her zamanki gibi add urlden sitemizi ekleyip sitemap vs ekliyoruz.

Seohocasi.com ücretsiz makale servisi var orası ve o tarz 2 sitede özgün içerisinde tek link geçen sanki bir ziyaretci tarafından yazılmış tarzda birer makale paylaşıyoruz.

Daha sonra ise http://www.freesitescripts.com/bookmarks/index.php bu adrese girip Bookmarkslara sitemizi gönderiyoruz.

ebroker adlı üyeden alıntı
bu arada reklamı kapatamayan arkadaşlara bende bir tiyo vereyim. önce bir bekleyin altta no thanks yazısı çıksın. yazı çıkınca ctrl+f e basıp arama kutusuna no thnaks yazın ve entere basılı tutun. mouse uda altta hazır bekletin no thank bir müddet sayfada kalıyor bu sırada bastınız bastınız
hadi kolay gelsin

Eğer elinizde varsa 1-2 dofollow prli blogada İNSANCA yorumlar yapıyoruz..(Eğer Türkçe ise site daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum..)

Sitenizdeki içerik ilk başta özgün olsun.. Eğer video sitesiyse siteniz 25-30 etiket 10-15 tanede video paylaşın. Neden derseniz siteye daha indexlenmeden 5000 video eklediniz botla demezmi google database atmış, özgün içerik değil. İşiniz dahada zorlaşır yani anlayacağınız.

İnşallah yararlı olur hepinize kolay gelsin iyi çalışmmalar..

Alıntı yaptığım arkadaşlar:

Hagiwhat https://www.r10.net/1061476801-post8.html
istihbarat https://www.r10.net/1061476791-post7.html