Şimdi hocam sizin için gerekli malzemeler ilk önce evinizde, komşunuzda varsa herhangi bir dergi, mecmua gerekiyor. Konu olarak bebek ve anne, çocuk bakımı, anne sağlığı konularını içeren dergi edinmeniz gerekiyor.

Daha sonra kendinize yeni bir gmail hesabı açıyorsunuz, hesap bilgilerinizi, adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi, v.b bilgilerinizi, adsenseye başvururken kullanacağınız bilgilerinizle aynı olmasına dikkat edin.

Daha sonra blogspot'a girip, hesap açıyoruz ve adres alırken dikkat etmeniz gereken nokta (xxxx.blogspot.com) domainin anne, çocuk, bebek, çocuk bakımı, anne ve çocuk, gibi türeterek bu keywordleri içeren bir adres alıyorsunuz ve blogspor panelinizden yeşil temayı seçiyorsunuz.

Şimdi bir şekilde edindiğiniz dergiyi elinize alıp, içerisiniden, bu belirttiğim konularla ilgili her bir makale en az 150 kelimden oluşan 4-5 tane makale yazıyorsunuz.(1 saatinizi almaz) Dikkat ederseniz buradaki kopma noktası makalenin özgünlüğü. Yani direk dergiden yazıyorsunuz ve internette eşi benzeri yok. Adsensenin kabul etmesinin sırrı burada.Daha sonra blogspot hesabınızın içerisinde kazanç sağlayın sekmesinden adsense başvurunuzu yapıyorsunuz.

Bu şekilde geçen hafta akşam 20:00 civarında başvuru yaptım, gece 03:00 civarında başvurum onaylandı.

Umarım faydası olur size de, kolay gelsin