Öteki konunun amacı başka olduğu için ayrı konu açmak istedim...

YÖNTEM NEDİR ?


-----------------------------------------------

AÇIKLAMA

1 - mail.google.com/mail/signup Bu adresten bir gmail hesabı alıyorsunuz;
- alırken sağ üst köşedeki dili İngilizce yapın..
- isim soyisime yabancı bir isim yazın..
- hatta gizlilik sorusunda bile ingilizce kelime kullanın
- konumu yine Türkiye seçebilirsiniz.

2 - Ardından Blogger'dan bir blog oluşturunuz..Size şimdilik tecrübelerime dayanarak Sağlık veya Travel içerikli blog hazırlamanızı tavsiye ediyorum...

3 - Blog'a min.7-8 tane içeriğe uygun ingilizce yazı ekleyiniz çok uzun makaleler olmasına gerek yok .. google translate den çevirecek olanlara bir tavsiyem var önce sitede türkçe makaleyi yayınlayın ardından translate ile çevirin öyle daha iyi çeviriyor..

Yani bir şekilde düzgün ing makale yayınlayın 7-8 tane... Travel'sa öyle il ilçe tanıtmayın adam gibi Mekan,Cafe veya Tarihi yerler gibi güzel makaleler alın..

4 - Blogger'a güzel bir tema yükleyin..

http://btemplates.com/
adsense-day.blogspot.com/

bu adreslerden içeriği yormayan güzel bir tema indirebilirsiniz,yazıların hepsi anasayfada gözüksün blog temaları indirin..

5 - Blogumuzu tamamladık sayılır,şimdi sıra başvurma işleminde ;

https://www.google.com/adsense/g-app-single-1

Web sitenizin dilini İngilizce seçiniz orda bir yanlışlık olmasın..Alacaklı adını gmaildeki isimle aynı giriniz..

Örnek : Federico Alexis

En can alıcı yer ise şüphesiz Adres kısmı,bu kısmı mutlaka düzgün doldurmalısınız..Size tavsiyem google maps'tan bir ilçe adı yazınız haritada görünen sokağı caddeyi aynen oraya yazınız örnek vericek olursak ;

kazim karabekir caddesi yesil sokak
no : 84/3

adres aynen örnekteki gibi olsun kısaltma yapmayın böyle yazın no yu apartmanı falan sallayın gitsin...Ama mutlaka yazdığınız şehirin posta kodunu doğru giriniz..( zaten google a yazınca direk çıkıyor posta kodları )

Tüm bunları sorunsuz yaptıktan sonra en önemli yöntemi söylüyorum size.. Başvurunuzu akşam saat 19.00 - 20.00 gibi yapınız,büyük ihtimal 4 buçuk saat sonra mailinize onaylandı diye cevap gelir.Eğer gelmezse mutlaka gece bir mail daha gelir o da adres bilgilerini tekrar yazın der onu değiştirip tekrar gönderirseniz yine sabaha kalmaz onaylanır.

Tecrübeyle sabitlenmiştir.

Hesabı onaylanmayanlar için tek mazeret blogu iyi hazırlayamamıştır.Mutlaka sade ve güzel bir blog hazırlayın sponsor reklamlarının olmadığı tertemiz bir blog mutlaka bu yöntemle kabul edilecektir.Onaylanmayanlar yöntemi bir defa daha yapsınlar mutlaka sonuç alıcaklar zaten zor birşey değil en fazla 1-2 saatinizi alır hiçbir kaybınız yok deneyin

Google bu tarz başvuruları kabul edene dek , Adsense'siz kimse kalmayacak

Teşekkürler...

Sinan Akkuş