3 Link derken asıl olarak söyleye çalıştığım şey domaininiz yeni ise hemen hızlıca hacklink almayı önlemek için ortalama 3 link dedim Haftalık.

antishareware adlı üyeden alıntı
Güzel bir açıklama olmuş, 1-2 aylık bi sitem var dediklerini harfiyen uygulamıştım fakat haftada neden 3 link yada nasıl link onu anlamadım. Kaliteli olarak dofollow bloglara mı kasmalıyım, yoksa ücretli olarak mı link almalıyım ? Sonuç olarak dofollow'dan alsam 1 adet backlink artıcak, link satın alırsam birçok alt sayfadan backlink almış olucam. Hangi 3 kaliteli link bize fayda sağlar ?
Size kalmıştır hangi linkleri alacağınız. Ama kaliteli link olması önemli. Do Followda kasabilirsiniz ( Link çöplüğüne dönmemişse şayet ) Eğer maddi anlamda iyi durumda iseniz link almanız daha temiz ve yararlı olacaktır. Alt sayfalara linkiniz eklenmiş olacak ama site kaliteli olursa alt sayfalardan gelen backlink sorun teşkil etmez

Peki bu Kaliteli Link Nedir?

Googlede index hızı yüksek, sürekli güncel, mümkünse googlede otoriter site olması, alexa değeri düşük, link çıkışı az olan sitelerden alınan link demektir.

volera adlı üyeden alıntı
Güzel olmuş, herkesin bildigi bilgi bilgi deildir

warchild adlı üyeden alıntı
Yeni sıfır sitelerimin index alma süresi 30 dakikayı geçmez.Nasıl bu kadar çabuk? doğru ve yeterli backlink.
Sitem indexlenmeden backlinki alırım.İçerik ve backlink alımını stabil halde tutarsanız bi'şey olmaz.Ama yeni siteye gidip footerdan fazlaca link kasarsanız hataya düşersiniz.Siteleriniz için altın sayıları bulmalısınız.
Evet sizinde söylediğiniz gibi; İçeriği ve backlinki stabile edildiği zaman ne ölçüde olduğu sorun teşkil etmez. Sürekli güncellenmeyen siteler için ortalama bi rakam verdim.

warchild adlı üyeden alıntı
Biraz kafan çalışıyorsa kopya içeriği özgün içeriğin tepesine çıkartırsın.Buda eksik.İçinde bulunduğunuz sektöre göre değişsede domain sağlam olmadan % 100 kopya girmeyin.Anlayan anlar heralde.
Domain sağlam ise sorun değildir kopya içerik. Ben yeni domainler için kopya içeriğin oluşturacağı sorunlardan bahsediyorum. Teşekkürler.

trktun adlı üyeden alıntı
Güzel bilgiler teşekkürler.
Ancak başka sitelerden yeni site için link almak pek mantıklı olmaz bence. Benim düşüncem 3 aydan önce link alınmaması yönünde. Bu süre zarfında içerik girilmesi gerekir. Ziyaretçileri nekadar memnun edersek okadar üst sıralarda olacağımızı unutmayın.
Siteyi sürekli güncel tutarsanız ve siteye fazla abartmadan link alımında sorun oluşmaz.