digiklan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İşi hakaret boyutuna dökeceksen zaten tartışmanın alemi yok. Milyonlarca şirketin ve kuruluşun spam yapması da beni ilgilendirmez. Ayrıca o şirket ve kuruluşların bir bölümü senin gibi internetten bulduğun 15k mail listeleri ile değil kullanıcılardan haber vererek aldıkları mail listelerini kullanır. Zaten dünyada spam yapan yeterince adam var. Sen yol gösterip başkalarını da bu yol sokmaya devam et. Social bookmarking sitelerinin amacı bookmarking yapmaktır. Bookmarking yapsınlar diye davet göndermek mesaj göndermek değildir. Bookmarking ile bot ile üye daveti, toplu mail listelerinden faaliyet vermek aynı şey değildir.

Siz interneti sadece kendinize yontmaya devam edin. Saygısızlığın sınırlarını zorlayıp, forum kurallarına aykırı paylaşım yapıp bir de üzerine hakaret edin bakalım. Bir gün buraya gelip birinin hakkınızı yediğinden yakındığınızda bu konuyu hatırlatacağım size. Ayrıca hangi konuya yorum yapacağımı ben belirlerim. Konuyu sizin balatmanız tapusunun size ait olduğunu anlamına gelmez.
arkadaşım,
ben hakaret etmedim. üzerine alındıysan onu bilemem genel konuştum.
ikincisi bunları yazarak ne kadar haklı olduğumu da kanıtlamış oldun.
okuduğunu anlamamak gibi bir problemin olduğunu düşünüorum.
bulacağımız mail listelerini facebook hesabımıza eklerken facebook sadece facebook ta kayıtlı olan mail hesaplarını alıyor. yani ; milyonlarca kişiye açık ve her insanın başka her insana özgürce davet gönderebileceği bir ortam olan facebook a zaten kayıtlı olan insanlara davet gönderebileceksiniz.
bunu yazımda açıkça belirttim zaten bir daha oku istersen.

bu da şu anlama geliyor: facebook gibi bir social bookmaking sitesine kayıt olan bir kişi, burada tanımadığı insanlardan gelecek email ve daveti de peşinen kabul ediyor demektir.

sanırım herşeyi açıkça anlattım. artık bu da anlaşılmazsa Allah rahmet etsin sevgili Mevlana nın bir sözünü yazıcam buraya en sonunda.