kizilelma adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
yani bu ornekle kiyaslamak icin ciddi ruhi rahatsizlik sahibi olmaz lazim.
facebook a bir daha girip iyi bir incelemeni tavsiye ederim. goreceksin ki milyonlarca insan ve hatta sirket ve kuruluslar ayni yontemi kullaniyor.
İşi hakaret boyutuna dökeceksen zaten tartışmanın alemi yok. Milyonlarca şirketin ve kuruluşun spam yapması da beni ilgilendirmez. Ayrıca o şirket ve kuruluşların bir bölümü senin gibi internetten bulduğun 15k mail listeleri ile değil kullanıcılardan haber vererek aldıkları mail listelerini kullanır. Zaten dünyada spam yapan yeterince adam var. Sen yol gösterip başkalarını da bu yol sokmaya devam et. Social bookmarking sitelerinin amacı bookmarking yapmaktır. Bookmarking yapsınlar diye davet göndermek mesaj göndermek değildir. Bookmarking ile bot ile üye daveti, toplu mail listelerinden faaliyet vermek aynı şey değildir.

Siz interneti sadece kendinize yontmaya devam edin. Saygısızlığın sınırlarını zorlayıp, forum kurallarına aykırı paylaşım yapıp bir de üzerine hakaret edin bakalım. Bir gün buraya gelip birinin hakkınızı yediğinden yakındığınızda bu konuyu hatırlatacağım size. Ayrıca hangi konuya yorum yapacağımı ben belirlerim. Konuyu sizin balatmanız tapusunun size ait olduğunu anlamına gelmez.