digiklan adlı üyeden alıntı
Tecrübeniz bence yanlış. Pagerankin kullanıcı girişi ile hiç bir alakası yoktur. O zaman popup reklam vereyim günde 100k herkesi ezip geçeyim. Olur mu öyle şey müdür? Bu sitede günlük hiti NASA ya yakın olan ***** site sahipleri var. Sorun bakalım hangisinin pageranki 10 olmuş...
Hatta hitinizin büyük bölümü arama motoru olmayan bir siteden geliyorsa iyi bir trustrankiniz yoksa filtreye bile girebilirsiniz.

Ayrıca @kızılelma facebook spam yapmıyor. facebook un arkadaşlarını eklemen için verdiği imkanı kendi çıkarları için kullananlar spam yapıyor. bir de kendin spam yaptığın yetmiyor işi başkalarına da öğretiyorsun.

Bu siteden bu işi öğrenen her gün 50 kişi benim hesabıma istek gönderse. Her daveti okuyup reddetmek için ortalama 15-20 saniye harcasam... her gün 10 dakikamı spam davetleri temizlemekle geçiririm. zaten 5 mail adresinden spam mail temizlemek için de 15-20 dakika harcıyorum. yarım saatimi işime gücüme eşime aileme değil abuk sabuk davetleri mesajları mailleri temizlemekle harcıyorum.

Ayrıca konunun SEO optimizasyon ile dolaylı bile bir ilişkisi yok. Yoksa burada artık google ile uğraşmayın 2 milyon kişiye site adresinizi mail atın geri dönüş yapanlar süper oluyor makaleleri mi olacak?

facebook bir social bookmarking sitesi midir degil midir? yoksa benmi yanlis biliyorum. bu anlattiklarimi kurumsal firmalar hatta yabanci ulkelerin buyukelcilikleri dahi yapmaktadir. facebbok u iyi incele derim.
sapla samani karistirmayalim arkadaslar. eger spam istemiyorsan facebook a uye olmazsin o kadar.

benim yaptigim gibi yaparsin ve mahlasin yani rumus ile uye olursun yada site adresin ile. nokta.....

Vega adlı üyeden alıntı
Bunun adı spam.
yukarida da soyledigim gibi spam istemiyorsan facebbok a yada twitter a uye olmayacaksin o zaman arkadasim. zaten bunlarin calisma sekli spam. hergun abuk subuk insanlardan arkadaslik daveti gelmiyor mu sana da.
cillop gibi bir hatun istek gonderse ne oldugunu bilmeden kabul edebilecek bir suru insan var. bu spam olmaz ama urun tanitimi yaparsan spam oyle mi.