seohocasi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bence bir iki tane düzeltilmesi ve ilave edilmesi gereken yerler var.
Örneğin, title için verdiğiniz örnek de spam içermektedir. Title da en verimli sonuç, manıklı bir cümle kurulduğu zaman alınabilir. Virgüller ile anahtar kelimeleri ayırarak title a yazarsanız bu spam oluşturmaktır. Bağlaçları kullanarak cümleyi kurmak daha mantıklıdır.
Örn, " Xxx.Com - Online ve Bedava Film İzleme platformu"
ve ile veya zira yoksa ama üstelik gibi bağlaçlar kelime değeri itibariyle zayıf ancak cümlenin mantık yapısının oturması itibariyle güçlü kelimelerdir.

Bunun dışında, bomb için iyi bir tavsiye de, siteye seo yapmamaktır. Elinizden geldiğince sitenizi üst sıraya çıkaracak işlemleri geri almanızdır. En önemlisi, etiket bulutunu kaldırmak ve yyazı içlerindeki etiketlerin listelenmesini engellemektir.
Bende bunun bir iki yerini düzeltme gereği duydum.

Title'de en verimli sonuç tekrar olmadan sitenin içeriğini yansıttığı zamandır.Bağlaçlara gerek yok.

Başlığı online bedava film izle olursa film siteleri için çok deneyimli biri olarak söyliyeyim daha fazla verim elde eder.Zaten film sitelerinde başlık için özgünlük söz konusu değildir.Ancak descriptionları sağlam girmelisiniz.

Yazı içi etiketleride silip index sayınızı ve google'de kırık linkler oluşturmayın derinlerin nemini alırsınız anca.Etiketlerin sınırı yoktur.Etiketler konu ile ilgili olduktan sonra sorun çıkmaz.Ama anasayfadan çok fazla inlink karmaşası yaratırsanız link dağılımdan dolayı pek işe yaramazlar.

Bomb içinde seo işlemlerinizi geri almanıza gerek yok.Sadece kafanızı çalıştırıp neden bomb yediğinizi bulun -spam başlık, etiket, dengesiz descriptonlar yada link aldığınız yerler- ve onları düzeltin.Ve etkiyi kısa zamanda kaldırmak için otorite site alın.Film sitesinden başladık madem film siteniz bu haldeyse misal otorite olan divxlerim.com'dan link alın.

r10'da yazılan şehir efsanelerine de inanmayın.Deneyin test edin.