Yeni site açmak isteyenlere birkaç tavsiyede bulunacağım.
Son zamanlarda artık bazı sektörler öldü ölecek diyebiliriz. En sağlam sektörler dizi, film, ekonomi, piyasa ben dizi sektörüne girdigim yolu sizlerle paylaşmak istedim.
Site açmadan önce hostunuz en iyi hosting firmasını seçmenizi tavsiye ederim.
ör : megatr hosting v.s
Benim Yöntemim Nasıl ?
Öncelikle wordpress son versiyon kurdum siteme ardından Test Run kullanmış oldugum bu temayı çok güzel editledim. Ardından en çok izlenen 10 Diziyi yalnızca ekledim. ve en önemlisi diziler yok diziler yok derken dizilerin en az 15 bölüm sonrasını ekledim 10 dizi tek eklememin amacı bazı dizilerin bu sene sonlanacağı ve fazla hitti olmamasından dolayı.
işte asıl iş burda yani diyelim kurtlar vadisi pusu 81.bölüm haftaya yalnız ben onu eklemedim. Ben 15 Bölüm sonrasını ekledim daha doğrusu diyelim dizi 85.Bölüm de sezon sonu olacak. Ben 86.Bölümden itibaren eklemeye başladım hem yazılar kolay indexlenip yükselecek hemde gelecek sene diziler başladıgında yaptıgınız çalışmalar sonucu çok daha iyi hit alabilirsiniz.
Örnegin şimdi açtıgımız siteye hemen gelecek bölümün Fragmanı veya full bölümün eklediniz ? 1.Sayfada mı olacaksınız
Cevap : malesef hayır
Neden : Çünkü site yeni hiçbir çalışma yok v.s
Ve artık sitemiz ve kategorilerimizi kurmuş bulunuyoruz. wordpress seo ayarlarımızı yaptıktan sonra
Doğru Backlink Kasma Yöntemi ve Kısa Sürede Hızlı indexlenmek
bu makale me bakarak sitenizin gereken backlink ve indexlenmesini sağlayabilirsiniz.Yazıyı fazla uzatmak istedim yukardaki linkte bazı ayrıntılar mevcut.
Artık gelecek sene hem yeni çıkan dizi kategorilerini eklersiniz hemde daha çok hit sağlayabilirsiniz.
Bu yöntemi kullanan belki arkadaşlar vardır ama bilmeyenler için yardımcı olmak istedim.