warchild adlı üyeden alıntı
Israr ediyorum sen bu işi anlamamışsın.Bunda çok ısrarcıyım.

ni anlatayım.

1. amaç.Bu eklentiyi genellikle internet marketing işleri ile ilgilenen bloglar kullanır.Oraya link kasan webmasterlerin maillerini almak için.Böylece bedevadan webmaster maili alırlar ve mail marketing işlerini sürdürürler.1000 mailden 2'sine satsa sadece kar elde etmiş olur.durum bu yani o kadar kasma.
sadece 1. noktaya takildim.

Bu email marketing ile alakasi yok cunku en az farkli 30 sitede linklerim mevcuttur ( bu yontem ile ) ve hic birinden email gelmedi herhangi bir clickbank urunu veya baska bir urunle ilgili. Bende internet marketing ile ugrasiyordum bir zaman, gunde 60$ kazaniyordum en az ( 3 urun satısı yapiyordum ortalama gunde ) ve aweber benzeri baska bir email marketing sistemi kullaniyordum.
top commentators kullanan blogcularin tek amaci siteye yorum yazilmasini tesvik etmek. Sonucta yorum da icerik olarak goruluyor ve guncel siteleri butun orumcekler sever

benim de top commentators kullandigim blogum var. top commentators kullanmaya basladiktan sonra yorum sayısı 5 kat arttı, ve duzgun yorum yazanlar bunun %30'u gecmez. yani 3 yorumda sadece biri konuyla ilgili. konuyla ilgisi olmayan yorumları onaylamıyorum, adama bakmam yoruma bakarim, yani cavus - ahbap ilisklisi yoktur ( yukarida bir arkadasim ondan bahsetmis da )

size iyi gunler