Exwore adlı üyeden alıntı
Ben diyorum çanakkale boğazı sen diyorsun... Neyse benim söylediğimi doğru düzgün anladın mı da benim mesajıma alıntıyla cevap veriyorsun? Ertürk demişki en iyi photoshopla kesilir demiş bende dedimki photoshopla değil en iyi fireworks le kesilir. Senin dediğinle ne alaka? Düzgün oku sonra yaz yanlıs seylerden bahsetme insanlara.
Ertürk; ben kodlama falan bişey mi karıştırdım yada fireworksu ne derece biliyorsun mu dedim. Şimdi benim başta söylediğim şeye geldin işte. Başta ps en iyi aractır dedin bende hayır fw dir diyince simdide ben sadece fireworks kullanırım dedin. E benim dediğimi diyorsun işte ben farklı birşeymi söyledim?
Kimin neyi anlamadığı ortada, ayrıca alıntı yaparken falan sana sorcak halim yok gövde gösterisine dönüştürme olayı.Bir ürünün iyi olup olmadığını kullanıcı belirler bunu okulda öğretiyorlar insanlara, en iyi diye bir kavram sokamassın araya.Bana göre photoshoptur sana göre fireworkstür.Bir ürünün iyi yada en iyi olması kullanıcının ihtiyaçlarını karşılaması sonucunda ortaya çıkar.Ayrıca slice yapma olayının daha iyisi nasıl oluyor bunada bi açıklık getirsenizde bende öğrensem (ciddi olarak diyorum) belki bende fireworks kullanmaya başlarım, altı üstü csste kodlucağım şekilde resimleri parçalara ayırıyorum tabloloyla falan uğraş eyv dicem vardır belki daha iyi kestiği falan.Ciddi anlamda birisi bu slice olayını görüntülü falan gösterse anlasam neye göre daha iyi olduğunu sevincem.(fireworkste)

Edit ;
Ertürk Demişki
Alıntı
"PS ve diger Adobe ürünlerinde yapılabilecek en iyi CSS aktarımı ancak budur."
Sende o mesajı alıntı yapıp demişin ki ;
Alıntı
"Sanırım fireworks teknolojisini duymadınız."
Bende buna istinaden cevap verdim, burda ne sen SLICE işlemi için fireworks sunmuşun, nede Ertürk kalkıpta SLICE olayından bashetmiş.Yazdıklarını gözden geçir...