DoğalAVM Tarlandan, Evinden Tüm Türkiye’ye! Yeni Nesil Satış Sitesi! - R10.net
 • 12-09-2020, 14:10:14
  #1

  DoğalAVM Tarlandan, Evinden Tüm Türkiye’ye!


  Evinde ya da tarlanda ürettiğin doğal ürünleri pazarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. DoğalAVM doğal ürünler arayan kullanıcılar ile tedarikçileri bir araya getiriyor! Tek yapman gereken mağazanı açmak ve müşterilerin ile iletişime geçmek.

  Hedef kitlene satış yapmak için kendini yormana gerek yok, DoğalAVM geniş çevresi ve müşteri oranı ile bunu senin için gerçekleştiriyor. Satış yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hazırladığınız ürünleri kullanımı basit olan panele yükleyerek kısa sürede listeleyebilirsiniz. Satın alım oranlarının ne kadar yüksek olduğu sizi şaşırtmaya yetecek!

  Doğal ürünler satın almak isteyen geniş müşteri kitlesi içerisinde açacağınız DoğalAVM mağazası kısa sürede satışlarınızı gerçekleştirmeniz olanak sağlayacaktır. Rakip analiz konusunda kendisini geliştirmiş olan ekibimiz aranma hacmi yüksek niş bir kitleye sahiptir.

  DoğalAVM Doğallığın En Saf Hali! Tıkla Ürün Sat, Alışveriş Yap!


  Temel Gıdaların Uğraksız Yolculuğu, Doğrudan Sofraya!


  Ürettiğiniz ürünler doğrudan sofraya! Doğal ürünler hiçbir işlem görmeden doğrudan sofraya gidebiliyor. Tedarikçi olarak doğal ürünlerinizi kısa sürede müşterilerin sofrasına gönderebilirsiniz. Son zamanlarda artan oynanmış gıdalar nedeni ile müşteriler doğal ürün arayışına girmiş durumda.

  Doğal ürün satmanın ve satın almanın en doğru adresi DoğalAVM adresidir. Söz konusu doğal ürünlerin doğrudan kullanıcılar ile buluşturulmasını sağlayan DoğalAVM, hem kullanıcılara kazandırıyor hem de tedarikçilere.

  Satın alım kitlesi oldukça geniş olan doğal ürün satış sitemiz üzerinde yapacağınız listelemenin ardından kısa sürede müşteriler ile buluşma sağlayabilirsiniz!

  DoğalAVM Doğallığın En Saf Hali! Tıkla Ürün Sat, Alışveriş Yap!  Doğal Bakım Ürünleri ve Kozmetik Ürünleri!


  Doğal ürünler denildiği zaman olmazsa olmaz kategori mutlaka cilt bakımı ve kozmetik ürünlerdir. Doğal ürünler sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

  İçinde hiçbir zararlı katkı maddesi bulunmayan ürünlerinizi DoğalAVM üzerinde listeleyebilir ve kısa sürede satışını gerçekleştirebilirsiniz.
  DoğalAVM üzerinden sadece tedarikçiler değil alıcılar da kazanıyor. Hayatınızın daha sağlıklı ve mutlu geçmesini istiyorsanız mutlaka doğal ürünlere göz atmalısınız!

  Satın alacağınız doğal ürünler sağlığınızı doğrudan etkileyecektir. Kaliteli üretim yapan ve kaliteli tedarik yapan satıcılarımız ile yapacağınız iş birliği sonucunda tekrarını sağlamak için can atacaksınız!

  DoğalAVM Doğallığın En Saf Hali! Tıkla Ürün Sat, Alışveriş Yap!
  Aracısız, doğrudan Müşteri Satışı!


  Aracı firmaların araya girmesinin ardından fiyat ve kar oranları oldukça düşmekte. Aracısız doğrudan satış yapabileceğiniz DoğalAVM mutluluğunuza giden yolda en büyük kapı olacaktır.

  İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Teknokent Çekirdek kurumunda topluma yararlı projeler sınıfında kabul edilen DoğalAVM projemiz hız kesmeden yararlı olma hayatında ilerliyor!

  Organik ve doğal ürün üreticileri ile organik ve doğal ürün ihtiyacı duyan müşterileri kavuşturmak için elinden geleni yapan DoğalAVM kuruluşumuz, her iki tarafın da mutlu olması için elinden geleni yapmakta. DoğalAVM, kendi sektöründe rakibi olmayan niş bir kuruluştur!

  Ürün satışlarında olan ve aracılık yapan tüm her şeyi ortadan kaldırdık! Düşük fiyat yüksek kazanç ile hem satıcı hem tüketiciler kazanıyor! Listelediğiniz ve hedef kitlesi belli olan ürünleri hiçbir aracı olmadan satabilirsiniz, doğal ve organik binlerce ürünün doğrudan tüketiciye ulaşmasında büyük rol oynayan DoğalAVM satışınızı gerçekleştirebilmeniz için büyük yardımlar sağlamaktadır!

  DoğalAVM Doğallığın En Saf Hali! Tıkla Ürün Sat, Alışveriş Yap!

 • 12-09-2020, 14:15:28
  #2
  Hocam bol kazançlar olsun maşallah çok güzel. Yazılım limon tasarıma mı ait? Memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum kısmet olursa ileride.
  borcun iyisi vermek, derdin iyisi ölmek.
 • 12-09-2020, 14:30:07
  #3
  Hocam başarılar , hayırlı satışlar .
  Siteye girerken güvenli değil hatası veriyor .
  Bence tema uygun olmamış , sahibinden değil de Trendyol, hepsiburada, Boyner tarzı bir tema kullansanız daha hoş olabilirdi .
  .