Site Linki : Task SMM
Sitenin aylık getirisi: Satışa dönüştürülmedi.
Sitenin açılış tarihi: 2024-03-04
DA / PA Değerleri: Bilinmiyor
Kategori / sitenin İçeriği: Görev Yap Para Kazan Scripti
Ziyaretçi kaynağı: Google ve R10
Domainin yaşı: 4 Ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Tüm İçerik
Hosting dahil mi?:Taşınana kadar bekleyebilir.
Banlı olduğu sponsor var mı?: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı?: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Yok
R10 Satış Konusu: Task SMM Konu Linki
Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller:

Bu projeyi yaklaşık 5 aydır üzerinde çalışma yapılan ve Perfect Panelin desteğiyle SMM panellerle tam uyumlu sipariş alıp, vermesine yarayan bir yazılımdır.
Görev yap yazılımına olarak kullanıma uygun ayrıca SMM panellerle entegresi bu yazılımı tüm görev yazılımlarından farklı kılıyor.


https://www.youtube.com/watch?v=BiMI9wMEP7Y


Projenin geliştirilmesi için yaklaşık 250 bin TL gibi bir harcama yapılmıştır, tüm masraflar minimal tutularak, üzerinde harcanan zaman 2 yıldır.
Projenin geçmişinde ( Kişisel Kullanım ) için tasarlanmıştı ve 1 yıllık geçmişi vardır. Her şeyiyle, tüm ince detayları düşünülerek yapıldı bu yazılım, test aşamasında 20.000 üye ile yaklaşık 10 bin SMM siparişi teslim edildi. ( datalar ile teslim edilicek )
Tüm servisler, tüm kategoriler test aşamasındaki detayları ile teslim sağlanıcak.
SMM Panellerle eşzamanlı çalışabilmesinin avantajına gelirsek, bugün bir çok görev yap yazılımının sipariş problemini biliyoruz fakat bu görev sisteminin avantajı SMM sektörü bitmediği sürece günde yüzlerce sipariş alabilicek boyutta olması SMM paneller sitenizden bakiye yükleyip APİ çekerek, panellerden aldığı siparişi otomatik olarak görevcilere aktarıp yaptırmaya başlayabilir.

Projeyi Detaylıca İnceleyin

Bu yazılımın altyapısı yabancı dile uygun yapılmıştır panelden dil değiştirme için bölüm mevcuttur ileri de yurtdışına pazarlamak için,
Admin paneli sipariş teslimini olayları inceleyin kullanılabilirliğini kontrol edin.
1 aylık veya 3 aylık bir sürede oluşturulmuş bir yazılım değildir 1 yıl testten geçmiş farklı bir yapıda SMM siparişleri alıp minimum 10.000 SMM panel siparişi almıştır.
Eksikleri düşünülüp, minimum 5 ay üzerinde sonradan çalışılmış geliştirilmiş bir projedir.
Ayrıca projeye sadece SMM panel siparişi olarak bakmayın, normal görevleri de listelenebilir.

tekrar altını çiziyorum, burada yazılanlardan çok, yazılmayan özellikleri olan altı fazla dolu bir projedir. Bu özelliğe sahip şu özelliğe sahip diyerek satıcağım şeyi şişirmek istemem. Bu benim yaklaşımıma uygun değil, ciddi arkadaşlar paneli incelemek istediğinde ne demek istediğimi anlayacaklardır.


Neden yeni bitmiş projeden vazgeçiyorum & satıyorum ?

Bu projem haricinde 3-4 farklı iş koluyla ilgilenmekteyim, yurtdışındaki bir kripto projem için gerekli tutara ihtiyacım var bu yüzden bu projemi gözümden çıkarıyorum, yaklaşık 10 gün kadar r10 da tanıtıma eklendi fakat durdurdum bunun nedeni ise bu proje için artık ayırıcak vaktimin olmamasıdır.
Eğer fiyat düşürüp, yeni bir tema giydirirsem bir satıcı olarak konuşuyorum ilgi çekicektir. Bugün hiç bir görev yap para kazan yazılımının SMM panellerle APİ bağlantısı, Bayii Bakiye Yükleme gibi alternatifleri yok.
Bu kısım sizi onlardan 10 kat üst sıraya taşır, çünkü görev sitelerinin en önemli avantajı siparişleridir, yazılımın 20 k üye ile oldukca tecrübeyle geliştirildiğini konuşmama gerek yok.


Bu Yazılımı Tüm Haklarıyla Satın Aldığımda Satışa Başlayabilicek Durum da mı ?

Projenin her şeyi tamdır, şu an satın aldığınız anda ödeme bilgilerinizi güncelleyerek 10 dakika sonra pazarlamaya başlayabiliceğiniz vaziyettedir.
Lisans domaine yapılmaktadır. Bir sipariş oluşturulduğunda eğer ödeme başarılı ise kayıtlanan domain adına otomatik lisans verilir. Sipariş iptal'e dönüştürülürse domaindeki lisanslama düşer.
Daha fazla detay için bilgi talep edin lütfen.


Bu Projede olması gereken eksik var mı ?

Yazılımın yeni sahibine tek önerimin, sadece güzel bir tasarım çizdirip giydirmesi, ve bizim belirlediğimiz fiyatın daha altına satması yeni sürümlerini geliştirip yayınlayana kadar.
Biz projenin backend çalışmalarına daha çok önem verdik zamanımızı bu yüzden fazlasıyla aldı. Tasarımı V2 sürümüne saklayalım dedik fakat evdeki hesabımız çarşıya uymadı bu projeden vazgeçme zorunluluğumuz arttı.
4/4 lük ve kusursuz çalışan bir yazılımdır, hata vb. çalışmayan özelliği yoktur. Proje yeni tamamlanan ve pazarlamaya başlanılmayı bekleyen bir projedir

Arkadaşlar ben x projemin şu bu özelliği var demeyi seven birisi değilim, ciddi müşteriler paneli incelemeyi talep ettiklerinde burada yazdığım şeylerden fazlası olduğu anlayacaklar. Bu yazılım gibi onlarca farklı iş ve proje üreten birisiyim.
Kişi ne aldığını ve ne satıcağını iyice düşündüğün de projeyi kendi gözleriyle detaylıca incelediğinde gerekli kararı vericektir.


Proje için istediğim fiyat : 100.000 TL'dir tüm haklarıyla devir bedeli.
Fiyatı 200 binden 100 e düşürülmüştür aciliyetten dolayı. Son fiyattır


WhatsApp


Yazılım Resimleri