https://teknolojiniz.com.tr


Teknolojinin hayatımızın her noktasına nüfuz ettiği bu çağda, bilgi akışının hızına ayak uydurmak ve en son gelişmelerden haberdar olmak büyük önem taşıyor. Bunun farkında olan teknoloji meraklıları, güvenilir kaynaklardan sağlamak istedikleri detaylı incelemeler, objektif değerlendirmeler ve akılcı analizler için doğru adresler arıyorlar. İşte bu noktada teknolojiniz.com.tr devreye giriyor: En son teknolojik ilerlemelerden en detaylı ürün incelemelerine kadar geniş bir yelpazede içerik sunan bir portal.


Ziyaretçilerini en yeni akıllı telefonlardan, güncel bilgisayar bileşenlerine, uzay araştırmalarından yapay zekâ uygulamalarına kadar son teknoloji haberleri ile buluşturuyor. Ayrıca teknoloji severler için özel rehberler, nasıl yapılır makaleleri ve teknoloji ipuçlarını da içermekte. Sitenin kullanıcı dostu ara yüzü, okurların aradığı bilgilere kolayca ulaşmalarının yanı sıra keyifli bir okuma deneyimi sunuyor.


Eğer teknolojiyle ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip etmek, akıllı cihazlardan güvenlik yazılımlarına, donanım dünyasından yazılımın derinliklerine kadar her konuda güncel ve doğru bilgilere ulaşmak istiyorsanız, teknolojiniz.com.tr sizin için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır.


FİYAT: 1000 TL!


Site adresi: TEKNOLOJİNİZ.COM.TR
Sitenin aylık getirisi: 0
Sitenin açılış tarihi: 25.11.2023
DA / PA Değerleri: Organik olmayan (sahte) bir şekilde DA / PA arttırımı yapılmış sitelerin değerlerin yanına ""Bu sitenin DA / PA değerleri organik olmayan bir şekilde arttırılmıştır." yazması zorunludur.
Kategori / sitenin içeriği: 1/1
Günlük hit sayısı: 0-10
Ziyaretçi kaynağı: Google
Domainin yaşı: 19.09.2023 (Kayıt Tarihi)
Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Tüm İçeriği İle satılıktır!
Hosting dahil mi?: 1 ay idare edilir.
Banlı olduğu sponsor var mı?: yok, kontrol ediniz.
Banlı olduğu arama motoru var mı?: yok, kontrol ediniz.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: yok, kontrol ediniz.
Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller: