Site adresi: sadece alıcıya verilecek
Sitenin aylık getirisi: -
Sitenin açılış tarihi: 1 günlük
DA / PA Değerleri: 1/1
Kategori, sitenin içeriği nedir: Niche
Günlük hit sayısı: 0-10
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex )
Domainin Yaşı: 1 günlük
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:
Hosting dahil midir: dahil
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok


Bu alanda yaptığımız çalışmalar neticesinde elde ettiğimiz başarı ve referanslar ile, çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Bu tarz hazır site satışı konusu açmamızın sebebi, keyword araştırma süreci, site kurulum süreci, makale hazırlanma süreci gibi kısımları beklemeden, direkt olarak işe koyulabilmenizi sağlamaktır.

Daha önce yaptığımız çalışmalardan örnek olacak şekilde birkaç güncel kazanç durumunu buraya bırakıp, ardından bu proje ile alakalı bilgiler vereceğim.

CANLI KAZANÇ VİDEOLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
MÜŞTERİ VİDEOLARI İÇİN DE TALEP DE BULUNABİLİRSİNİZ.


2 gün önceye ait güncel kazanç tablomuz:Güncel Müşteri Kazançları:Daha fazla bu konuda referans için, ana konumuzu buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bu proje hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum;

🟢 Rakibin az olmasıdır.
🟢 TBM oranının yüksek olmasıdır.
🟢 60 günlük (2 aylık) makale paketi alan kişiye verilecek. Her word dosyasının uzunluğu ortalama 1000-3000 kelimedir.
🟢 Projeyi satın alan kişi ile tüm alt başlıklar paylaşılacağı gibi, tüm müşterilerimde olduğu gibi bu projede de süreç boyunca teknik olarak benden destek alabilecektir.
🟢
Bu keywordu diğerlerinden ayıran en önemli nokta; fazla uğraş istemeden, sadece makale + backlink desteği ile güzel sonuçlar alınabilecek olmasıdır.
🟢 Domain ve hosting (1 ay) için ücret ödemeyeceksiniz.
🟢 1 ay boyunca backlink hediyemizdir.

Not: Yukarıdaki video kendi siteme ait bir adsense görüntüsüdür. Bu proje ile bir alakası yoktur.

Siteye Hangi Eklentiler Kuruldu?

🟢🟢 1 Yıllık Rankmath Pro
🟢🟢 1 Yıllık Schema Pro
🟢🟢 1 Yıllık Perfmatters site hız eklentisi

Fiyat:

Bu hizmet, ana konumda vermiş olduğum uzay pakettir. Uzay paketin fiyatı 1.950 TL'dir. Domain + host bu fiyata dahil değildir.
Bu satış konusunda ise istediğimiz tutar yine 1.950₺'dir.

Yani domain ve host için ek ücret ödememiş olacaksınız. Direkt olarak start verebileceksiniz.

Keyword ile ilgili detaylı bilgi için Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp İçin TIKLA


ÖRNEK REFERANSLAR
ptcN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Niche sektöründe işlerinizden arta kalan vakitte pasif gelir için mükemmel kelimeler sağlıyor sağolsun hasanım. Rekabet olmadan, çok fazla uğraşmadan bile çok güzel şeyler başarılabiliyor. Birkaç kelime üstünde daha çalışmaya devam ediyoruz.zeyhat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hasan hocamdan almış olduğum niche çalışmanın yaklaşık 1,5 aylık serüveninden son 28 günlük değerleri paylaşmak isterim bende. Çalışmalarım kendisinin teslim aşaması ve sonrasında verdiği bilgiler ışığında devam etmektedir. Hocamın ellerine ve bilgisine sağlık diyorum.😊
_NoFeaR_ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
2,5 ay oldu hasan hocamla çalışmaya başlayı, uzay paket satın aldım. Web sitesi hakkında yüzeysel bir bilgiye sahiptim, her hafta 2 3 kez belki daha fazla hasan hocamı whatsappdan rahatsız etmişimdir. Kendisine teşekkür ederim, bütün sorularıma cevap verdi gerçekten. Sonrasında makale almaya devam ettim hasan hocamdan, size şunu söyliyim gerçekten emek verip özen gösterirseniz başarılı oluyorsunuz, forumda çok kişiyi takip ediyorum başarı gerçekten özen ve öz verili bir şekilde çalışmakla geliyor. Yani bu paketi aldım ve bitti gibi bir düşünceye kapılmayın gerçekten ilginiz ve zamanınız varsa gerek kendiniz araştırarak gerekse hasan hocama danışarak bir şeyleri başarabilirsiniz. Ben bu hizmeti aldıkdan sonra backlink vb. hizmetleri alıp siteyi sıralama alması için destekledim ve şuan 5 gün önce adsense onayımı aldım. Adsense onayını aldığım için gelişme olarak burada paylaşmak istedim. Hizmeti alan veya alcak bütün arkadaşlara başarılar dilerim. Ama unutmayın gerçekten düzenli içerik girmek çok ama çok önemli.
mobiloyunhizmetleri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleForumda bu işle uğraşayan 3-4 arkadaşla daha çalıştım. Hiç bir siteden bir tl daha kazanç olmadı. Hasan hocamla yaptığımız ilk sitemizin şuan ki durumu bu şekilde. Öneri olarak kesinlikle öneriyorum kazanırsınız kazanmazsınız bilemem ama şuan ki istatistiklerim bu şekilde.
NOT : arkadaşlar lütfen özelden wp den mesaj atmayın bu işin ustası bu adam bende bilmiyorum yaptığımız site bu ay itibariyle 5. ayı bitirdi 2 ay adsense başvurmadık makale hit kastık 3. ay adsense başvurum onaylandı daha sonrasında yavaş yavaş gelirler artmaya başladı.
_NoFeaR_ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Uzun zamandır sitemle ilgilenmedim işimden dolayı satmayı düşündüm, fakat şunu söyleyebilirim 1 haftada 20 tane makale yayınladım ve kazancın arttığını gördüm bu hafta gene 30 tane makale yayınlıcam ve düzenli gircem, gracious hocamla birlikte adsense onayını almıştık zaten ilgi verince kazancın arttığını görüyorum düzenli devam etmeye çalışacağım almış ve alcak olan arkadaşlara tavsiyem emek vermeden bir şey beklemeyin. Alcak arkadaşlar özellikle söylüyorum ilgilenen sitenizle.
EyOsmanoglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
@Gracious; Hasan hocamla 24 Mart'ta ilk projem için anlaşıp başladık. Bana her türlü konuda destek oldu ve sürekli olarak ilgilendi 2 ay gibi bir sürede siteye gerekli çalışmaları yaparak ve ilgilenerek site hit almaya başladı ve AdSense onayı alındı ufak ufak gelir kazanmaya başladım. Çok daha iyi olacağından hiç şüphem yok. Herşey için teşekkürler.
bilgisayarji adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
yeni bir keyword ile anlaşma sağlandı.
aldığım ilk site 14 günde onay aldıktan sonra günlük 20-25 tl gelmeye başladı
2 sitenin de aynı performansı vereceğinden eminim
elinize sağlık hocam
AhoCan66 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
@Gracious; Hocamla tanışmam Niche sektörünü aramayla başladı iyiki tanımışım dedim,
Bir insan kendine en iyisini yapar değil mi emek harcar , hepimiz burda ticaret için çabalıyoruz bir de ticaretin şunu var kendine yaptığının aynısını yapıyosan o zaman iş değil EMEK çıkar ,
Kendisiyle 5 Alan adı için anlaştık lakin detaylı ben gibi bilgisiz birine Niche sevdirip bu işte sabırla yapmayı gösterdi emeğine yüreğine sağlık hocam..
Her zaman sonuna dek referans gösterin beni hocam boşa dememişler işi ehlibe bırakacan diye
gelene adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
@Gracious arkadaşım ile 1 ay önce anlaşma yaptık aşama aşma gittik 1 ay sonunda sitemiz açıldı ve anlaşma kapsamında hazırladığı makaleleri girmeye başladım sadece 6 Makale girdim bunun sonucunda 3 kelimede ilk 30 içine girdi dünya çapında. Teşekkürler emin çok daha iyi yerlere gelecek sabırsızlıkla makaleleri girmeye devam ediyorum.
Görselde 5 kelime analizi var
_NoFeaR_ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Çalışmayı teslim alalı 1,5 ay oldu düzenli makaleleri girdik, sağolsun hasan hocam çok yardımcı oldu, Şuanda site çoğu anahtar kelimede iyi sıralarada geldi. Ana kelimede özellikle güzel yükseliş yakaladık, yakında kazanç paylaşır vaziyete gelicez inşallah. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edicem.
Canakkaledeyiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İlk siparişimin teslimini aldım. Konu hakkında verdiği bilgiler, ilgisi, nezaketi ve işini tam teslim etmesi ile çok memnun kaldım. İkinci siparişimi de zaten bu özellikleri nedeniyle vermiştim ama sanırım sipariş sayısı gelecekte 2 ile kalmayacak. Tavsiye ederim.
xAsAx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Selamlar, @Gracious; hocam ile bir açık artırma sonucu tanıştık, niche anahtar teslim blog hizmeti aldım, ihale bana kaldıktan sonra iletişim kurduk kelimeyi ve analizilerini anlattıktan sonra hızlı bir şekilde a ynı gün kurulumu yaptı, makaleleri de kısa süre içinde verdi, bu esnada bana her sorumda dönüş yapttı ve yanıtladı, kendi girdiğim ve bana ttığı makalelerle daha bir hafta olmadan site sıralamada ve tık alıyor. üstelik bir dış seo işlemi yapmadım... devamlı çalışacağım tanıştığıma çok memnun oldum teşekkür ederim
Rank mathtan bir görüntü 🧿

mobiloyunhizmetleri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hasan hocamla 3 hafta oldu çalışmaya başlayalı şuanlık beklediğim gibi gidiyor herşey ilerleyen dmnemler tekrar görsel ve bilgi paylaşacağım. İlgisi ve alakası her daim aynı değişmiyor teşekkür ediyorum kendisine.
mobiloyunhizmetleri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Net olarak söylüyorum 3 farklı niche hizmeti satan arkadaşla çalıştım FORUMDA kesinlikle ve kesinlikle TARTIŞMASIZ en iyisi hiç ilgilenmiyorum ve diğer sitelere göre daha az maliyet yaptım. şuan ki sonucumuz bu şekilde. HASAN hocamı tek geçerim tavsiye ederim.
bilgisayarji adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
uzun zamandır google amcamın adsense olayından para kazanmak için kolları sıvamıştım
bir kaç eğitim ve farklı şeyler satın aldım fakat çoğu beni hüsrana uğrattı
en son @Gracious; hocamdan hizmet aldım büyük titizlikle kelimemi verdi ona uygun alan adımı aldım
ve siteminde kurulumunu gerçekleştirdi sadece 12 günde sitem onay aldı ve dolu dizgin gidiyor
teşekkürler hasan hocam

Dorebar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi geceler. Konudaki 28 sayfalık tüm mesajları dikkatle okuduğumu ve hizmet alan tüm arkadaşların profillerine girerek, açtığı konuları listeleyip siteleri ne durumda diye göz attığımı belirmek isterim. @Gracious; ile yaklaşık bir kaç saat önce tanıştım. İş konuşmadan öncesinde biraz sohbet ettik. Sonra ben yapmak istediklerimi anlattım, hedeflerimi sundum. Aklımdaki bütün sorularımı sordum ve kafamdaki bir çok soru işaretini giderdi sağ olsun. Bir çok ayrıntıyı detaylıca tartıştık. Daha fazla neler yapabiliriz diye fikir alışverişi yaptık. Sonuç olarak, hizmet sunduğu paketlerden 5 farklı anahtar teslim proje için anlaştık. Her bir proje için aylık editörlük hizmetinde de anlaştık ve bu süreç için ciddi bir indirim yaptı.

Konu içerisindeki mesajlardan araştırdığım kadarıyla, hizmet alan arkadaşların bir kısmı sadece kelime, alan adı ve hosting tavsiyesi alıp başka bir çalışma yapmamış. Diğer bir kısmı ise kelime, alan adı ve hosting tavsiyesiyle birlikte 30 günlük editörlük hizmeti alıp öylece bırakmış. Arkadaşlar, öncelikle şunu belirtmek isterim. Niche sektörü; Kelime bul, analiz yap, alt kelimeleri bul, domain al, hosting al, siteyi kur, 25-30 içerik gir bırak/bekle değildir. Bu saydığım sistem Evergreen Content'e girer. Niche proje bir çoğunuz tarafından yanlış biliniyor. Teşbihte hata olmaz; Niche, yeni doğmuş bir bebektir. Onu büyütene kadar mamasına, suyuna, kıyafetine, bezine, tuvaletine, oyununa, eğitimine kısacası bebeğiniz üniversite mezunu olana kadar ona annelik/babalık yapmak ZORUNDASINIZ. Eğer yapmazsanız üzgünüm, Niche alanda başarılı olamazsınız.

Eğer bu hizmeti aldıktan sonra gerçekten imrenerek seyrettiğiniz adsense ve analytics ekran görüntülerine ait bir niche projenizin olmasını istiyorsanız, 4 ila 6 ay boyunca düzenli bir şekilde hız kesmeden içeriklerle beslemek zorundasınız. Sosyal medyayı etkin kullanmak zorundasınız. Bu süreci atlattıktan sonra adsense panelinizdeki hareketliliği tekrar sitenize yatırım yapmak zorundasınız. Bu döngüyü 1 ila 2 yıl sürdürdüğünüz sürece, imrenerek baktığınız kazanç dolu ekran görüntülerinden kat be kat fazlasını kazanacaksınız.

Son olarak;
Bu konudaki almış olduğum 5 farklı hizmet hakkında ilerleyen zamanlarda bu mesajımı ara ara güncelleyeceğim. Ayıca hizmeti teslim aldıktan hemen sonra, Adsense Hikayem kategorisinde konusunu açıp tüm süreci sizlerle paylaşmak niyetindeyim. Konuyu açtıktan sonra bu mesajımı güncelleyeceğim.

Sevgilerle.
dervomedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
kurulum süresince ve kurulumdan sonra ilgileniyor, kendisine teşekkür ederim.

27 martta siteyi kurulu teslim aldım içerikleri girmeye başladım.

şuan da yaklaşık %10 içerik girildi her gün girilmeye devam ediyor.

site genel olarak başlıklarda anahtar kelimelerde ilk sayfa sonuçlarda çıkıyor, bazı kelimelerin de sonuçları ekran görüntüsü olarak ekledim. gelişme oldukça paylaşacağım.

not: ekran görüntüleri temsilidir. anahtar kelime ve sitenin açığa çıkmaması için bu şekilde eklenmiştir.

Emiroglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
@Gracious; Hocam ile 27 Martta başladık. Herkonuda bana destek oldu siürekli ilgilendi bunun sonucunda istemiz yavaş yavaş hit almaya başladı. Daha iyi olacağına eminim. Teşekkürler hocam.
Murat Kafadar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhabalar,

Hasan Bey ile 1 hafta önce görüşme sağlanarak 1 adet niche site yapımına başladı.

Global'de 15k aranma hacimli kelime analizi ve temini ile birlikte 20 adet makale hazırlanışı üzerine anlaşmamız tamamlandı.

Talep ettiğim site açıldı, düzeltmeler tamamlandı. Makalelerin bitimi ardından girişler gerçekleştirilerek Google amcamızın bilgisine sunacağız.

Dilerim umduğum gibi olur ve devamı farklı ülkeler/sektörler olarak tekrar çalışma fırsatımız olur.

Kendisine teşekkür ediyorum. Umarım r10'da daim olur, daim çalışırız.
biracayipadam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Isi eksiksiz teslim almamdan ziyade, her sorumu ozenle cevaplamasindan son derece memnunum. Sektor hakkinda bilgim olmamasindan dolayi cekincelerimi cevaplari ile ortadan kaldirdi. Ek calismalar hakkinda anlasma sagladik.
dervomedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
hasan hocamdan 1 adet keyword aldım, ilk işimiz iki taraf içinde hayırlı olur umarım. başlangıç olarak tbm, aranma hacmi ve rakip analizini ilettikten ve kurulum vs sağladıktan sonra kitapçık şeklinde niche sektör hakkında bir yazı hazırlamış ve kelimenin analizi başlıkları ile ilgili bir word dosyası hazırlamış eline sağlık. umarım daha çok birlikte çalışırız.