• 11-07-2024, 00:24:26
  #1
  Kurumsal PLUS
  Kendi markanı oluştur whatsapp araçları yazılımı ile kendi markanla satış yap para kazan!

  Whatsapp botumuz sayesinde tek sefer lisansa sahip olun ömür boyu tüm özelliklere sahip olun !
  Sınırsız kullanım süresi, Sınırsız mesaj gönderme, sınırsız numara ekleme ve daha bir çok özzellik...
  Bu yazılıma sahip olmak ister misin ?
  Başlangıç Fiyatı: 300 TL
  Açık Arttırma Bitiş Süresi: Son teklif + 6saat
  Minimum Artış: 50 TL
  Hemen Al: 3.000 TL
  Ödeme Yöntemi: Havale / EFT / Enpara
  3.000 TL Değerindeki Lifetime (Ömür Boyu Kullanım) Lisanstır.


  Daha fazla detaylı bilgi için konumuzu ziyaret edin.
  https://www.r10.net/bot-program-alis...da-9989-a.html


  ANA SATIŞ KONUSUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

  Eğitim Videoları için Görsele veya linke tıkla git : https://bit.ly/talkativebot-egitim
 • 11-07-2024, 00:42:22
  #2
  300 ₺
 • 11-07-2024, 00:52:14
  #3
  Kurumsal PLUS
  Sohbetx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  300 ₺
  Özelliklerini saymakla bitiremediğimiz yazılım 350TL'den gidiyor ! Bu yazılım senin olmalı! Mesaj Kampanyası tamamlandıktan sonra ayrıntılı rapor oluşturabilirsiniz. Rehberinizdeki tüm numaraları excel ile içe aktarın. Bir gruptaki kişilerin hepsini excel ile dışa aktarın sonra kendi grubunuza bu numaraları ekleyebilirsiniz, ayrıca bir gruptaki kişileri gruptaki aktifliğine göre yani en aktif kişileri öğrenmek için bu kişileri excel ile dışa aktarabirsiniz. Kendi botunuzu eğiterek nasıl cevaplar vermesini öğretin ve tüm sürecinizi bot otomatik yönetsin. Sınırsız Mesaj yanıtları oluşturabilirsiniz. İstediğiniz gibi sektörünüze uyarlayabilirsiniz. İstediğiniz gibi geliştirebilir & eğitebilirsiniz. Sosyal medya siteleri üzerinden istediğiniz anahtar kelimelere göre işletme verilerini toplayın. Vee daha bir çok özellik ile kullanmaya başlayın!

  Bir kez al ömür boyu kullan bir çok aracı içinde barındıran bu program sadece 350TL den gidiyor ! Whatsapp sohbet botu sayesinde ayarladığınız senaryoya göre müşterilerinizin mesajlarına otomatik yanıt versin tüm süreci sizin için yönetsin, zamanınız siz kalsın ! Ayrıca kişilere ve gruplara da dahil toplu mesaj gönderme imkanınız bulunmakta üstelik sınırsız whatsapp hesabı ekleyebilir sınırsız mesaj atabilirsiniz tüm bu özellikler ve daha fazlası 350TL den yeni sahibinin olacak yazılım !

  Whatsapp toplu mesajdan, otomatik yanıtlayıcı sohbet botuna, Google maps işletme verileri toplayıcıdan, sosyal medya mail ve telefon datası toplayıcısına kadar tüm araçlar tek programda sınırsız ömür boyu lisans sadece 350tl den yeni sahibine gidiyor şans sansı yakalayın !

  Sınırsız lifetime pakettir, evet ömür boyu kullanım hakkına sahip olacaksınız. Bu lisans senin olabilir gece fırsatını kaçırma !

  Botumuz ile birden fazla numara ekleyip toplu mesajlarınızı bu numaralara bölerek gönderebilirsiniz böylece spam derdine son ! (3 farklı numara ile mesela 500 mesajı 200 / 200 / 100 şeklinde parça parça yollayabilirsiniz) Bu program kaçmaz arkadaşlar !!! Bu bot sayesinde google numara toplayıcı aracımızı kullanarak anahtar kelime belirttiğiniz işletmelerin tüm iletişim bilgilerini toplu bir şekilde excel formatında çekebilirsiniz üstelik bilgisayarınızda excel olmasına bile gerek yok ! Bu çekilen numaraları otomatik olarak direkt toplu mesaj gönderme ekranına aktarabiliyorsunuz ! Üstelik mesajlar arası aralık ve beklemesi süresi ekleyerek spama yakalanma derdine son ! (her mesaj sonrasında x - xx sn aralığında rastgele bekler sonra her xx mesaj adetinden sonra da x - xx sn bekle şeklinde bekleme süreleri ekleyerek spama takılma riskinizi azaltır !) Vee daha bir çok özellik bu programda.
 • 12-07-2024, 14:21:50
  #4
  Merhaba Son durum nedir.?
 • 14-07-2024, 01:15:32
  #5
  350