• Başlangıç Fiyatı: 1.000 TL
  • Açık Arttırma Bitiş Süresi: (Minimum son teklif + 6 saat )
  • Minimum Artış: 100 TL
  • Hemen Al: 25.000 TL
  • Ödeme Yöntemi: Havale/EFT - Papara
Şuan için sadece 1 kez yapılacak, açık arttırma ile kazanan kişi sistemi 1 yıl içerisinde aktif etmek zorundadır.

Merhaba arkadaşlar, Quick Booking Çoklu Rezervasyon Sistemi ( SaaS Sistem ) Merkezi bir rezervasyon sistemidir. Bu yazılım ile merkezi bir güzellik salonları, düğün salonları, kuaför, organizasyon, otel, kır bahçesi gibi butik yada genel bir rezervasyon sistemine dönüştürebilirsiniz. Sisteme paketler oluşturup müşterilerinize avantajlar sunabilirsiniz.
Sistem Nasıl Çalışıyor ?
Örnek: salonrezervasyon.com diye bir alan adınız var bu sistemi kurarak tek bir noktadan çoklu rezervasyon yönetimi yaptırabilirsiniz buda her firmanın kendine sistem kurmasını ve maliyetlerinden kaçınmasını sağlar, mesela güzellik merkezleri için kurdunuz, her firma kendine özgün rezervasyon işlemi yapabilir hatta bir kullanıcının birden fazla güzellik salonu olabilir, farklı illerde veya şehirlerde, her birini yönetmesi için sistemde ayrı kullanıcı oluşturabilir ve yetkiler tanımlayabilir. Her kullanıcı kendisine ait netgsm sms başlığı ile sms atabilir, her firma paytr ödeme yöntemini kullarak kendi tahsilatlarını yönetebilir.Merhaba arkadaşlar yine R10'da bir ilk olan Saas Yazılımımız için satış konusu açmış bulunmaktayız.
Birçok randevu gerektiren ve bu işten kazanç elde etmek isteyenler için geliştirdimiz Randevu yazılımımız ile karşınızdayız.
Sistem Demo modundadır kayıt güncelleme işlemleri yapamazsınız.
Satış Konusu : https://www.r10.net/script-satisi/4032156-r10-da-bir-ilk-saas-sistem-129351-quick-booking-rezervasyon-yazilimi129351.html
Demo Giriş Bilgileri :
kullanıcı: firma@demo.com
şifre: firma123

Admin Giriş Bilgileri:
kullanıcı: admin@demo.com
şifre: admin123
Demo Giriş Bilgileri :
kullanıcı: firma@demo.com
şifre: firma123

Admin Giriş Bilgileri:
kullanıcı: admin@demo.com
şifre: admin123

Not: Sistem güvenlik gerekçesi ile dosya teslimi yapmamaktadır, Yıllık 1.000 TL Güncelleme ve Hosting Ücreti ödenmektedir. Yazılımı alacaklar bunu göz önünde bulundurarak alsınlar.
Güncelleme Notları: Sistem sürekli güncel tutulmaktadır, müşterilerden gelen istekleri öncelik sırasına göre ve herkesin işine yarayacak özellikler ise güncelleme listesine ekleyeceğiz.