• 08-07-2024, 15:07:47
  #1
  Merhaba Arkadaşlar,

  Öncelikle biraz uzun bir konu olacağa benziyor.

  Ancak sonucunda yapay zeka ile bir influencer sahibi olarak nasıl dolar geliri ve affiliate geliri elde ettiğimizi birlikte, gerçekten görmüş olacağız.

  --

  Konuya şuradan başlayalım. Bundan yaklaşık 1,5 - 2 ay öncesine kadar yapay zeka tarafına biraz ağırlık verdim ve özellikle Instagram üzerinde yapay zeka ile kazanç elde eden hesapları görünce işin detayına biraz inmek istedim ve kendime bir influencer oluşturdum.

  İşinizi iyi yaptıktan sonra anladım ki olumlu geri bildirim almamanız için ortada hiç bir sebep yok. Hesap, şu anda +14.000 takipçi civarında ve günlük ortalama 200 - 300 kendiliğinden gelen bir takipçi kitlesine sahip. Bu sayı geçtiğimiz hafta elbette daha düşük idi.

  Aşağıda öncelikle özet olarak bahsettiğim bilgileri, konunun altına doğru detaylı olarak da yazıyor olacağım.

  Çünkü hesap, her geçen gün kendisini daha fazla geliştirmeye devam ediyor. Ve bu şekilde, başta Instagram abonelikleri ve reels videoları hediyeleri ile birlikte kazançlar elde ettirmeye başladı.

  Peki kazançlar sadece bununla sınırlı mı?

  Elbette hayır. Özellikle son 15 günlük süre içerisinde ilgili hesaba bir Telegram kanalı oluşturdum. Şu anda da kanal 700 aboneye ulaşmış durumda. Buradaki amacım da Telegram reklamları ve link paylaşımları üzerinden ek gelir etmek.

  + Yine hesaba ait X hesabı ve Tiktok hesabı oluşturdum. Burada da şu anda hareketlenmeler başladı ve buradaki amacım da yine Tiktok üzerindeki izlenmeler, X üzerindeki gönderi paylaşımları üzerinden gelir sağlamaya devam etmek.

  Bunların dışında hesabın takipçi sayısı doğal olarak kademeli şekilde arttığı için yukarda saydıklarım dışında ek olarak Instagram reklamları alacağım (hikaye görüntülemeleri de kademeli şekilde artıyor) ve Hepsiburada, Trendyol pazar yerlerinden gibi affiliate gelirleri için başvurularımı sağladım.
  Buradan da ek gelir oluşturma amacındayım. İşin özeti, kazancı tek bir influencer ile 5-6 kanal ile elde etmeyi amaçlıyorum. Ve ilk adımı Instagram aboneliklerini açarak başladım.  Instagram aboneliklerini açma ile ilgili kısa bir araştırma sağladım ve kısa süre içerisinde (3-4 gün) hesap üzerinde abonelikleri aktif ettim. Ve güncel olarak şu anda 90 abone sahibi oldum.

  Şu anda abonelikleri en uygun fiyat üzerinden sağlıyorum. 10,99₺ üzerinden ve ilk 5 abone için de %50 indirim seçeneğini aktif etmiştim. Bir hikaye ile abone olabilirsiniz ibaresi paylaştığım zaman şu anda ortalama günde 5-6 abone gelişi oluyor.

  Dediğim gibi şu anda hesabın takipçi sayısı +14.000. Bu sayı doğal olarak arttığı için, önümüzdeki günlerde abone sayısı da artacaktır. Bunun dışında iptal promosyonu da aktif ettim ve aboneliği iptal etmek isteyen bir kişi olursa, bir sonraki ay için kendisine %50 indirim teklif ediyorum.

  Şu ana kadar sadece 1 kişi iptal etmek istedi ve kendisi bu teklifi kabul etti.  Şu anda, sadece aboneler üzerinden elde ettiğim geliri yukarıdaki resimde görebilirsiniz.

  Bu süreç içerisinde şunu da öğrenmiş oldum. Instagram bu tip işlemlerde minimum 100$ olduğunda tarafınıza ödeme sağlıyor ve bunun için bir dolar hesabı açmanızı istiyor.

  Ben denizbank mobil şube üzerinden bir dolar hesabı açtım ve kabul edildi. Kazancınız 100$ olduktan sonra, ödemeniz işleme alınıyor ve 3-4 günlük süre içinde banka hesabınıza gönderiliyor.

  Bu bilgiyi de direkt olarak meta verified hesabımın bağlı olduğu Instagram müşteri temsilcisinden edindim. Yani belirli bir ödeme günü yok. 100$ birikmesi yeterli. Şimdi, hesabın istatistiklerine gelecek olursak;
  Şu anda attığım her bir gönderi keşfet tarafında oldukça ilgi alıyor. Yukarıdaki görselde, son 30 günlük erişim istatistiği yer almaktadır.  Yukarıda da profil hareketleri ve takipçileri aktif oldukları zamanlar ile ilgili erişim bilgisi yer almaktadır.

  Denemek için bir kaç link paylaşımı sağlamıştım. Telegram, Tiktok yönlendirmesi gibi. Harici bağlantılara da tıklama sayısını görebilirsiniz.

  Mobil üzerinden aldığım istatistikleri de ekliyorum.  Kazanılan başarılar ile ilgili istatistikler.

  Gün be gün artamaya devam eden istatistikleri ayrıca güncelleyeceğim.

  --  10 günlük Telegram abone sayısı.  Telegram'da gün içinde attığım postlarda aldığım erişim sayısı.

  Konuyu çok daha fazla uzatmadan eğitim ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşayım.

  --

  Bu eğitim ile birlikte, bugüne kadar öğrendiğim tüm bilgi ve birikimi sizlerle paylaşacağımın bilgisini öncelikle sizlerle paylaşabilirim.

  Kullandığım kaynaklar ve izlediğim stratejiler ile ilgili detaylı içerikleri size aktaracağım.

  Zaman zaman ufak maliyetli işlemler yaparak çok fazla kişiye erişim sağlayabiliyorum. Bununla ilgili detaylı bilgi ileteceğim.

  Eğitimleri gerek Whatsapp üzerinden gerekse Meet üzerinden birlikte bir kaç saatlik görüşme ile şekillendirebiliriz.

  Eğitimi aldıktan 1 ay sonraki süre içerisinde sizlere gerekli desteği sağlayabilirim. Eğitimi sınırlı sayıda kişiye (aklımdaki 20 kişi) vereceğim için gerekirse bir whatsapp grubu oluşturarak tüm bilgi birikimlerimizi burada paylaşabiliriz.

  Bu dakikaya kadar hesabın ismini sizlerle paylaşmamamın sebebi ise, eğitimi alacak ciddi kişilerle temas kurmak. Bu konuda anlayışınızı rica ediyorum.

  Aklımıza gelen bir soru. Bu işi yapabilmek için standart bir bilgisayar işinizi görecektir.

  İçerikleri üretmek ortalama 1 dakikamızı alacaktır. Bununla ilgili örneklemeleri eğitim sırasında birlikte yapabiliriz.

  Herhangi bir yazılım bilgisi vs. gerektirmez. Tamamen online tabanlı işlemler yapabilirsiniz.


  Eğitim Fiyatlandırması

  Toplam Verilecek Kişi Sayısı : 17 / 20

  İlk 10 kişi için 699 TL (Hemen rezerve edebilirsiniz)

  Sonraki +10 kişi içinse 1499 TL

  İletişim ve Sorularınız İçin;

  Whatsapp: +90 531 472 21 62
  E-posta: vodijitalajans@gmail.com
 • 09-07-2024, 15:51:38
  #2
  Konu günceldir.


  İlk 3 kişi ile indirimli anlaşma sağlanmıştır.