• 31-01-2020, 00:40:59
  #1
  SABIR SANİYELER İLE ÖLÇÜLÜYOR.
  İnternette yapacağınız satışlar, kullanıcıların içeriğe ulaşması ve elde edeceğiniz reklam gelirleri. Hepsi milisaniyelere dayalı.
  En hızlı siteler artık en tepede. Hızlı site ile kullanıcılar sadece siteye hızlı erişmez ayrıca daha fazla sayfa ziyaret eder. Buda pek çok açıdan SEO konusunda sizi destekler.
  W*r3z eklenti yok, ciddi anlamda emek ile ciddi oranda hız elde ederiz.
  Türkiye'de Web Vitals destekli ilk hız optimizasyon hizmeti!
  SEO İLE UYUMLULUĞUNU KENDİ GÖZÜNÜZİLE GÖRÜN!

  İŞ ALIMI AÇIK: Temmuz 2022
  199TL - EFT - HAVALE - FAST - PAPARA


  Link çalışmıyor ise iletişim: 0507 013 12 90


  Bilmeniz gereken 5 önemli detay:
  1. 90-100 gibi mobil/deskop pagespeed skorları hayal değil. Mesaj atın, ücretsiz çalışma ile sonucu görün ve sonra ödeyin.*
  2. Hizmet sonrası inceleyip memnun kalmazsanız ödeme yaptıysanız tam iade / ödeme yapmıyorsunuz* Kısaca denemesi ücretsiz ve 0 risk. Çalışmadan geçmemeniz için
  3. Virüs taraması da hizmete dahildir. Kısaca sitenize virüs bulaşıp aylarca Google'dan yok olma gibi bir probleminiz olmayacak**
  4. 150 sterlin = 200TL Değerinde Screaming Frog SEO Aracı Lisansı Hediye
  İşlemler için WordPress, cPanel (yada benzeri panel) varsa veya kurulması isteniyor ise CloudFlare şifresini bizimle paylaşmanızla birlikte başlar, başlarken size bilgi veririz.

  Virüs Tarama ve Temizliği
  Bu hızlandırma ile alakalı değil fakat bunu en başa yazmak istedik. Google'dan uyarı alıp sıralamalardan yok olup, virüsü silseniz bile en az 4-5 ay eski sıralamalara gelinmeyeceği bilinen bir gerçek. Bu kadar vakit kaybı riskiniz de artık yok. Sitenize eklenen gizli linkler, hacklinkler, resimler.. unutun gitsin. Çünkü bunları geniş bir veri tabanı ile taratıyor ve temizliyoruz.

  Dinamik to Statik
  WordPress sayfaları dinamik olarak gelir. Fakat bunlar bizim tarafımızdan statiğe çevrilir. Aradaki fark ise; dinamik sayfanın sürekli sunucu tarafından işlemci, disk, ram gibi kaynakları kullanarak aynı sayfaları sürekli yeniden işlemesi demek. Statik sayfa ise sayfanın daha önceden dinamik olarak hazırlanıp sayfanın mevcut halinin statik olarak diskten hazır şekilde sunulması demek. Bu işlem hem kaynak kullanımını hem de tepki (TTFB) süresini kısaltır.

  Stil Şeması Optimizasyonu
  Sitede önemli olan stil ve script dosyaları tespit edilir. Önemliler dakikalar süren işlemler sonucunda ayıklanır (yaklaşık 20 deneme yanılma tesit yapılır). Sayfanın üst kısmında kullanılan kodlar sayfa kaynağına inline edilir. Diğer script ve stil dosyaları ise ertelenir çünkü onlar sitenin en başında zaten yüklenmiyor. Bu nedenle onları ilk boya atılana kadar ertelemek oldukça mantıklı. Bu işlem sonucunda FCP yani ilk boya iyileşir, script tarafındaki erteleme ve son boyanın öne çekilmesi ile LCP değeri ve FID değeri iyileşir. Kısaca tam anlamı ile en önemli işlem.

  Adsense Hız Optimizasyonu
  Adsense'nin skor düşürmesinden sıkıldıysanız çözümü artık var. Çeşitli optimizasyonlar ile Adsense'nin Pagespeed skoruna etki süresini minimize ediyoruz. Üstelik bu işlemi yapan diğer rakiplerin aksine sitede kümülatif düzen kayması oluşturup siteyi arama sonuçlarından yok etmeyen tek hizmet şuan okuduğunuz hizmet

  Resim Optimizasyonları
  WebP'yi seviyoruz ve destekliyoruz. Daha ufak boyut, daha hızlı, daha tasarruflu. Burada site sahiplerini de değil, 10GB paketi ile 1 ayı geçirmeye çalışan kullanıcıları hedefliyoruz. Onların trafiğini daha az kullanıp aynı resmi fark edilmeyecek kadar aynı kalitede sunarken resimlerin boyutunu %80'e kadar azaltabiliyoruz. Ayrıca WebP resimlerin de SEO ile uyumlu olduğu piyasa tarafından bilinen bir gerçek

  CDN yani CloudFlare
  Talep edilir ise CloudFlare kurulumu ve/veya CloudFlare optimizasyonu da pakete dahil. Fakat global bir hite sahip değilseniz, Terabaytlara varan trafik kullanımınız, saldırı alan bir siteniz yok ise önermiyoruz. Çünkü LCP değerini 0,1-0,2 saniye arasında yükselttiğini yaptığımız araştırmalarda gördük. Çünkü ücretsiz pakette CloudFlare Türkiye - İstanbul sunucusu kullanıma kapalı.

  Ivır Zıvırlar
  Bu konu ise yine en önemli kısım fakat burada samanlıkta iğne aramaya benzer şekilde emeğimiz olduğu için yüzeysel geçmeyi tercih ettik. Prefetch, ön bağlantılar, preloadlar, JIT, PHP eklentileri, eklentilerin optimizasyonu, temalara çeşitli ayarlar, veri tabanına onlarca ayar, veri tabanının anlık olarak diskten 300 kat hızlı RAM'de tutulması, paket sayıları ve daha onlarca bilinmedik ve cins optimizasyonlar. İnanın bizim bile zaman zaman beynimizi yakıyor ve ticari sır, yoksa yazardık

  Danışmanlık
  Yeni yada mevcut siteleriniz için olabilir hiç fark etmez, sitenizin hosting performansından tutun eklenti performansına kadar inceleme yapıyoruz. Böylece size daha iyi hosting firmaları ile alakalı öneriler sunuyor, süreci takip ediyor ve sitenizi şişiren eklentileri tespit ediyoruz.

  Sonuç
  Genel olarak mobilde 85 ve üstü, masaüstünde ise 95 ve üstü Pagespeed skorları ile sitenizi mümkün olan en hızlı duruma getiriyoruz.


  İş Alımı Açık
  Temmuz 2022

  Yapılan işlemler Search Console'a olumlu olarak yansımaya ilk haftadan itibaren başlar ve sonucunda yükselişe geçersiniz.


  Hizmetim Ne İşe Mi Yarıyor?

  İlk anlamlı boya ile birlikte kullanıcı artık siteye ulaşmış ve içeriği görmeye başlamış diyebiliriz. Sitenin yüklenme süresi 2 saniyeye kadar ise kullanıcıların %9.6'sı, 3 saniyeye kadar ise %13'ü sitenizden kaçar. Woocommerce üzerinde bu rakam genelde 4-6 saniyedir. Buda satışlarınızın ortalama %25 düşmesi demektir. Yani 125 lira ile satışlarınızı %10 ile %30 civarında arttırabilmeniz mümkün. İşte çalışmaya dair grafik.


  Bounce Rate = Hemen çıkma oranı
  Sıkmamak adına daha da fazla detay vermiyorum, onun yerine %100 müşteri memnuniyeti sunuyorum. İşlem sonrası beğenmediğiniz taktirde sorgusuz tam iade.
  Not: Belirtilen yollar hariç sağlanan ödeme işlemlerinde iade ücreti alıcıya aittir (kripto vs.)  Ücretlendirme
  TEK FİYAT - TEK PAKET - TAM OPTİMİZASYON - KAFA KARIŞIKLIĞI YOK!
  199TL - EFT - HAVALE - FAST - PAPARA  Bilgilendirme
  İşlemler tamamlanıp memnun kalındı ise virüs taraması gerçekleştirilir. Virüs taramasından sonra cayma hakkınız yoktur.
  *Sitenizde eklenti kurma hakkına sahibim.
  *Memnun kalınmaması durumunda sağlanan iadelerde işlem geri alındıktan sonra FAST ile anında iade edilir. Sadece R10 üyeleri işlem sonrası ödeme yapar.
  EFT/Havale/FAST ücretleri için 5 liraya kadar masraf tarafımca ödeniyor, dekont şartı ile.
  Ödeme sonrası WhatsApp üzerinden dekont iletmeniz rica edilir.
  **Ücretsiz pakete dahil virüs temizliği 3 adet dosyaya kadar geçerlidir. Geniş bir veri tabanı da kullansak %100 virüssüzlük garantisini kimsenin veremediği gibi biz de veremiyoruz.
  Kullanıcılar, işlem öncesi site tam yedeğini kendileri almalıdırlar. Bu konuda bilginiz yoksa lütfen işlem öncesi bizi uyararak yardım alınız.
  İşlem başladıktan sonra genelde 3-5 saat arasında işlemler bitmiş ve site teslim edilmiş olunur. Fakat yoğunluk nedeni ile 12saate kadar uzayabilir, bu durumda bilgi verilmektedir.

  Sıkça Sorulan Sorular


  Teslim süresi ne kadar?

  Genelde aynı gün, nadiren ertesi gün öğlene kadar uzar.
  -
  Eklenti kullanıyor musun?
  Dinamik sayfaların statiğe, resimlerin webp formatına çevrilmesi gibi insan gücü kullanımının gereksiz olduğu yerlerde sizleri işlem sonrası uğraştırmamak adına eklentilerden faydalanılıyor. Buna Litespeed Cache, WP Optimize, Perfmatters, WebP Express gibi eklentiler dahildir fakat bunların hepsi kullanılmaz. Genelde 1 yada 2 tanesi tercih edilir.
  -
  Garantisi Var Mı?
  Evet var, beğenmezsen ödeme yapma, 0 risk!
  -
  Sitede kayma, bozulma gibi durumlar olur mu?
  Hayır, bu konuda gönlünüz rahat olsun.
  -
  Çalışma kalıcı mı?
  Tema değişmediği sürece sonsuza denk kalıcıdır.
  -
  Pagespeed değerlerim ile birlikte GTmetrix değerlerim de iyileşir mi?
  Evet, site kağıt üstü, pratikte hiç fark etmez ciddi oranda hızlanır ve eski haline oranla farklar yaratır. Buna GTmetrix dahil.
  -
  Beni Google'da yükseltir mi?
  Sitenizin görünürde önemsenmeyecek hız sorunu olsa bile işlem sonrasında kesinlikle sıralamalarda ilerleme sağlarsınız. Bu yansımanın başlangıcı 2-4 haftayı bulacaktır. 3-6 ay sonrasında her sitede ortalama %30 hit artışı kesinlikle yaşanmakta. • 31-01-2020, 01:01:12
  #3
  webtasarimofis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  pm gönderdim hocam.
  Dönüş sağladım, bilgiler bekleniyor
  Kendisi için çalışma tamamlandı. Rapor : https://i.hizliresim.com/jqE55J.png
  Kendi yorumunu da bekliyorum
 • 31-01-2020, 02:10:33
  #4
  AnyLock adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dönüş sağladım, bilgiler bekleniyor
  Kendisi için çalışma tamamlandı. Rapor : https://i.hizliresim.com/jqE55J.png
  Kendi yorumunu da bekliyorum
  Gerçekten dediğini yaptı. Eklenti hiç birşey kullanmadan sitemİ GTMETRİX %39 dan %79 da çıkardı sağolsun. Güvenilir bir arkadaş. Raporlama falanda yaptı. Önce işimi halletti sonra ödemesini aldı. Denemenizi tavsiye ederim. Kendisine bide buradan Teşekkür ediyorum.
 • 01-02-2020, 02:57:07
  #6
  webtasarimofis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gerçekten dediğini yaptı. Eklenti hiç birşey kullanmadan sitemİ GTMETRİX %39 dan %79 da çıkardı sağolsun. Güvenilir bir arkadaş. Raporlama falanda yaptı. Önce işimi halletti sonra ödemesini aldı. Denemenizi tavsiye ederim. Kendisine bide buradan Teşekkür ediyorum.
  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim
  bloggokhan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 tl mi hocam yanlış mi anladım?
  Evet 1 lira da denilebilir.
 • 01-02-2020, 02:59:00
  #8
  AnyLock adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim

  Evet 1 lira da denilebilir.
  Sabah gün içinde 2 sitem için mesaj atacagim