• 01-12-2018, 12:27:25
  #1


  @HighVoltage4; nickli arkadaşın çalışması

  ÖNCESİ


  SONRASI


  @OrkutEce; nickli üyenin çalışması

  ÖNCESİ


  SONRASI  GÜNCEL REFERANSLARI TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI TAKİP EDİN!!!


  http://bit.ly/2R4UcZy

  YORUMLAR

  @aofclub; kendisi ile telefonda uzun uzun konuştuk, gerçek çok yakından ilgilendi, sorunlarımı ve sıkıntıları dile getirdim, uzun vadede çalışabileceğim bir kardeşimiz diyebilirim-

  @webvo; @constantine38; hocam ile çalışma sağlandı emeğinden ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum bu kadar değişiklik beklemiyordum açıkçası site hızı muazzam durumda şiddetle tavsiye ediyorum uzun soluklu bir çalışma yaptı ve detaylı raporu gönderdi

  @krypton; 1 adet site yaptırıldı. Profesyonel çalışma

  @KentHarita; Cuma günü arkadaş ile yaklaşık yarım saat konuştuk. Çok ilgilendi sağolsun. Pazartesi tüm kullanıcı bilgilerini verdim. Sadece eklenti mantığı ile değil. Tüm sitenin kodlarını inceledi. css js vs.. sıkıştırmaları yaptı. Çok kısa sürede siteyi tabiri caizse kurşun gibi yaptı. Konu başlığında "ŞU ANA KADAR KULLANDIĞINIZ TÜM CACHE EKLENTİRİ UNUTUN" ifadesi gerçekten doğru. Tüm eklentileri unutun. Tavsiye ediyorum. Güvenilir bir arkadaştır.

  GalipErdem adlı üyeden alıntı
  Çok güzel bir iş çıkarttı. Hepsinden öte neler yaptığına dair harika bir rapor oluşturmuş. Eline sağlık.
  Sipariş vermeden önce bana ulaşın. Sitenizi analiz ederek ne kadar performans sağlayacağımıza daha rahat karar verebiliriz.

  Yapamayacağımız hiç bir işlem için söz vermiyoruz. Ne yazıyorsa onu yapıyoruz!!!


  Yapılan işlemlerin Avantajları Nelerdir?
  • Tüm ayarlar yapıldığında site açılış hızında 10 kata kadar artış görülür.
  • Site performasında artış demek, google sıralamasında ve alexa sıralamasında üst sıralara çıkmak anlamına gelir.
  • Site yüklenme hızının düşmesi, ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla sayfayı ziyaret etmesini sağlar.
  • Anlık ziyaretçi sayılarının yükseldiği zamanlarda bile sitenizin yüksek performansta çalışmaya devam eder.
  • CSS, JS, HTML gibi kodların sıkıştırılmasıyla bant genişliğinde (bandwidth) %80 tasarruf etmenizi sağlar.
  • Daha az sorgu çalıştırarak sunucu üzerinde yük oluşmaz, sunucunuz suspended olmaz.
  • Resimler optimize edilerek sayfaların daha hızlı açılması ve daha az kaynak tüketilmesi sağlanır.
  • Yönetim panelinizi ele geçirmeye çalışan hackerler başarıyla engellenir.
  • Kırık link tespiti ile geçersiz linkler, resimler, videolar tespit edilerek ziyaretçilerin ve arma motorlarının olumsuz geri dönüş yapması engellenir.
  • Zararlı yazılımlar tespit edilerek açıklar mümkün olduğunca kapatılmaya ve zararlı yazılımlar temizlenmeye çalışılır.


  Yapılan test işlemlerlerinde GTMETRİX referans alınır. Google Pagespeed algoritmasını değiştirdiği için çok fazla metrik baz alınıyor ve puan çok düşük çıkıyor.

  BİTTİMİ? TABİİ Kİ HAYIR!!!
  OPTİMİZASYON YANINDA BİRDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN VE GOOGLE'UN RESMİ OLARAK ÖNERDİĞİ AD İNSERTER PRO EKLENTİSİNİN ÜCRETLİ VERSİYONUNU KURUYORUZ!!!
  Bir sitenin geç açılmasına en çok etki eden şeylerden birisi Adsense kodlarıdır. Ne kadar çok reklam olursa sitenizin açılma hızı o kadar düşer. Çünkü önce Adsense javascript kodu yüklenir, ardından site açılır. Lazy Load özelliği sayesinde reklamların açılması site yüklendikten sonraya bırakılarak sitenin daha hızlı açılması sağlanır. Ayrıca AMP desteği mevcuttur. %100 Adsense uyumludur. Detaylı bilgi aşağıdaki linktedir.

  https://support.google.com/adsense/answer/7527509?hl=tr


  BİTTİĞİNİ SANIYORSANIZ YANILIYORSUNUZ!!!
  DAHA SİTENİZİN SEO AYARI VAR. SEO OLMADAN OPTİMİZASYON OLUR MU? OLMAZ TABİİ Kİ...

  SEO eklentileri arasına yeni katılan ama popüler bir eklenti olmaya aday SEOPress eklentisinin yine ücretli versiyonunu kuruyoruz. Varsa All in One Seo, YOAST ve The Freamwork SEO eklentilerindeki ayarlarınız otomatik olarak import edilerek sitenizin mevcut SEO ayarları korunmuş oluyor.


  İşlem süresi yoğunluğa göre 6-12 saati bulabilir.

  39$ değerindeki optimizasyon, 39$ değerindeki SEO ve 20€ değerindeki Adsense eklentisi hediyemizdir. Hepsi %100 Orjininal LİSANSLIDIR.


  Not: Önce iş sonra ödeme olabilmesi için hesabınızın onaylı olması lazım. İstediğim kişilere itrade göz önünde bulundurularak hizmet vermeme hakkımı saklı tutarım. Eğer optimizasyon sonucu site hızı artmış ve GTMERİX skoru yükselmiş ve ödeme yapılmamış ise -itrade veririm. Ödemenin maximum 3 iş gününde yapılması gerekir.

  DİKKAT! Kullandığım tüm eklentiler lisanslı ve güncellenebilir eklentilerdir. Hepsi tarafımca satın alınmış olunup istediğim sitelere kurma yetkim vardır. Sağdan soldan 100 TL'nin altında satılan shell yüklenmiş eklentiler ile karıştırmayın. Raporda eklentilerin ücretli olduğuna dair gerekli kanıtları yolluyorum. İnternette 60-70 TL'ye satın alınıp pazarlanan eklentilere dikkat edin. Lisans sahibi istediği zaman sitenizi sistemden silebilir. Benden hizmet alanlar için kesinlikle böyle bir şey söz konusu değildir. Kesinlikle hiç bir eklenti başka sitelerde kullanılamaz. Hepsi günlük kontrol edilerek izinsiz kullanım yapan siteleri panelden silerim ve siteyi forumda ifşa ederim. Benden hizmet almış arkadaşlar bu şartları kabul etmiş olur.
 • 01-12-2018, 17:06:49
  #2
  kendisi ile telefonda uzun uzun konuştuk, gerçek çok yakından ilgilendi, sorunlarımı ve sıkıtınıları dile getirdim, uzun vadede çalışabileceğim bir kardeşimiz diyebilirim
  www.haberal61.com eposta haberal61@haberal61.com
 • 01-12-2018, 17:08:11
  #3
  aofclub adlı üyeden alıntı
  kendisi ile telefonda uzun uzun konuştuk, gerçek çok yakından ilgilendi, sorunlarımı ve sıkıtınıları dile getirdim, uzun vadede çalışabileceğim bir kardeşimiz diyebilirim
  Çok sağol hocam. İnşallah görüşmek dileği ile.
 • 02-12-2018, 16:05:47
  #5
  ogrgn adlı üyeden alıntı
  Referans olarak kabul ederseniz çok sevinirim
  Referans için alımlar devam ediyor. Son kişileri alıyoruz artık. 10 kişi olunca 3 kişiye ücretsiz hizmet vereceğiz. Kaçırmayın.  Gün içinde başka başvuran olmazsa skorları en düşük 3 arkadaşa hizmet vereceğim.
 • 03-12-2018, 23:40:02
  #6
  Yarın sabaha kadar başka başvuran arkadaş olmazsa yarın sabah 3 arkadaş ile çalışmaya başlayacağız.
 • 04-12-2018, 13:04:36
  #8
  servetese adlı üyeden alıntı
  referans olabilirim.
  Sitenizin bilgilerini gönderseydiniz sizi de listeye alacaktım ama göndermemişsiniz. Maalesef diğer arkadaşlara hizmet vereceğim.

  Kusura bakılmasın biraz geciktim. Dün şiddetli şekilde omzum ağrıyordu ve sabahda biraz işlerim vardı yeni mesaj attım arkadaşlara.
  Mesaj attığım arkadaşlar gerekli bilgileri pm atarsa işlemlere başlayacağım.
 • 04-12-2018, 17:29:41
  #9
  @constantine38; hocam ile çalışma sağlandı emeğinden ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum bu kadar değişiklik beklemiyordum açıkçası site hızı muazzam durumda şiddetle tavsiye ediyorum uzun soluklu bir çalışma yaptı ve detaylı raporu gönderdi ve sonuç

  Anahtar Teslim Wordpress Tabanlı Blog Sitesi 99 TL

  Whatsapp İletişim 0543 359 85 01

  🌟 1 Aylık Netflix 🌟 1 Aylık Spotify 🌟 İkisi Bir Tek Fiyat 10TL 🚀