• 11-01-2018, 10:32:50
  #1
  L


  İNGLİZCE - TÜRKÇE SİTELERE YAPILABİLMEKTEDİR
  Merhaba,Yeni kurulan firmamızın gerçekleştirdiği faaliyetlerden biri tüm Site İçi SEO çalışmaları... Aşağıdaki faaliyetleri sizin için gerçekleştirebilir ve sitenizin SEO uyumlu hale gelmesine katkıda bulunabiliriz.
  1-) Sitenizin arama sonuçları, tema ,içerik ,url yapısı, hosting analizi yapıldıktan sonra aşağıdaki işler buna bağlı olarak geliştirilir.
  2-) Sitenizi spame düşürebilecek tüm iç etkenler ortadan kaldırılır.
  3-) Sitenize gerekli olan SEO uygulamaları yüklenir ve ayarları yapılır. Var olan uygulamaların ayarları kontrol edilip, tekrar optimize edilir.
  4-) Eklenti kurulmadan kapsamlı bir kötü bot engelleme sistemi kurulur. Sitenize giren kötü amaçlı botların en aza indirilmesi sağlanır.
  5-) Eklenti kurulmadan diğer sitelerden ve kullanıcılarda gelen 404 ataklarının önüne geçecek bir sistem kurulur.
  6-) Eklentili-eklentisiz sitenizin dizaynına ve hosting planına göre sayfa boyutu düşürme ve cache çalışması yapılır.
  7-) Kalıcı bağlantılarınızın ayarları incelenir, seo uyumlu hale getirilir. Aynı zamanda Google Yapısal Veri ve Rich Snippet ile uyumlu bir sistem kurularak, link sisteminizin SEO'ya aktif katılımı sağlanır. Yapısal Veri Nedir?
  8-) Makale içindeki alt başlıklarınızın arama sonuçlarına aktif olarak katılması sağlanır ve alt başlıklardan da hit alınması hedeflenir.
  9-) Sitemap oluşmu ve konfigürasyonu sağlanır.
  10-) Sitenizin mobil görünüm optimizasyonu incelenerek üzerinde çalışma yapılır. Robots dosyanız mobil görünüm için optimize edilir.
  11-) Sitenize hit sağlayacak konular analiz edilerek sizlere bu konuda kelime listesi sunulur.
  12-) All in One SEO eklentisi ya da Yoast Eklenir ayarları yapılır. (All in One SEO'yu önermekteyim. Kullanıcının tecrübesine göre eklentinin ayarları yapılır)
  13-) Site içi Site Haritası sistemi eklenir.
  14-) Site görselleri için hızlandırma çalışmaları ve SEO çalışmaları gerekiyorsa yapılır.
  15-) Google Webmaster Tools'da HTML Geliştirmeleri hataları düzeltilir. HTML Geliştirmeleri için manuel optimizasyon limiti 10'dur. Bunun üzerindeki bir rakam çıktığı takdirde site sahibine konu hakkında bilgi verilir ve sorunun çözümü anlatılır.
  16-) Yapılandırılmış Veri hataları ortadan kaldırılır. (Ya da en aza indirgenir. Bazı temalar dizayn yapıları dolayısıyla maalesef bu konuda %100 izin vermiyor)
  17-) Sitenizdeki optimizasyon hataları incelenip site sahibine bu konuda detaylı bilgi verilir.
  18-) Siteniz yeniyse ve inceleme içericekse inceleme için Google yapısal veri uyumlu, kullanıcı katılımlı eklenti yüklenir. Kullanıcıya kullanımı hakkında bilgi verilir.
  19-) Mevcut backlinklerin analizi yapılarak site sahibinin bundan sonra uygulaması gereken link stratejisi belirlenir.
  20-) Adsense reklam yerleşimi ve adsense için sorular cevaplanır.
  21-) Kullanılan ana temada kritik değişiklikler yoksa Child (Çocuk) tema kurularak bütün değişikliklerin kalıcı olması sağlanır, güncellemelerin önüne geçilmez.
  22-) Gerekiyorsa eklentisiz database optimizasyonu yapılır.
  23-) CPU kullanımından şikayetçi olan müşterilerimize optimizasyon uygulanır.
  24-) Destekleyen hostinglere WebP çalışması yapmaktayız.
  25-) İstenilen herhangi 1 Semrush raporu verilecektir.

  https://nettstedweb.com/

  Diğer işleri de yayınlayacağız yakında...
  Burada yaptığımız çalışmalar bir optimizasyon çalışmasıdır. Bu paket için sınırsız SEO Danışmanlığı sunmuyoruz. Bir süre sonra danışmanlık hizmeti istiyorsanız, ücretli olarak alabilirsiniz. Fatura kesinlikle kesiyoruz.
  Ücret : 600 TL'dir. Yukarıdaki İşler Haricinde Yapılacak İşlemlere Göre Artış Gösterebilir
  Yeni Siteler İçin: 450 TL'dir. Yukarıdaki İşler Haricinde Yapılacak İşlemlere Göre Artış Gösterebilir
  Günde sadece 1 çalışma alınacaktır. - Ücret Peşin Alınmaktadır.
  ÖRNEK İŞ RAPORU: https://www.docdroid.net/uiaHwgr/site-ici-seo-son.pdf
  İş Alımı Durumu: AÇIK
  Bazı işini yaptığımız arkadaşlardan yorumlar:
  guttsay adlı üyeden alıntı
  Burhan bey detaylı bir çalışma süreci ile uzun süredir gerek hantallığı gerekse kronikleşmiş sorunları olan sitemize uzun ve detaylı, temiz ve iyi niyetli bir çalışma yaptı. Temiz dedim çünkü sitemizde iş yapsın diye sitemizi emanet ettiğimiz adamlar sitemize coinhive yerleştirmekte, iyi niyetli dedim çünkü kendisinden kaynaklanmamış sorunlara dahi büyü bir özveri ile el attı. Bu yüzden Sönmezajans ekibi ve Burhan bey r10 camiasında iyi işler yapacak ve bu yaptıkları işler ile hem ses getirecek, hem de çokca dost kazanacaktır. Bu yorumu hür irademle ücretli bir çalışmam için yazıyorum bu çalışma referans bir çalışma değildir. Bu yazı kendilerine karşı oluşmuş büyük bir güven sonucu yazılmıştır. Ticari ve iş ahlakı açısından bu ekip gözü kapalı güvenilecek bir ekiptir.
  netst4rz adlı üyeden alıntı
  Son zamanlarda çok yavaşlayan resim ağırlıklı gmetrix ve page insight gibi yerlerde % 40 ların altında olan sitemi burhan abiye teslim ettim , 2 gün gecesi gündüzü sitem ile ilgilenip calışmasını yaptı , Bu esnada sohbeti muhabbetide kesmedi. 2 günün sonunda sitemin calışmasını bitirdi optimizasyonu seosunu herşeyini tam takır halleti ,sitemin hızı gmetrix'de 96'ların uzerine çıktı , ve hit almaya başladı. Kendisi gibi bi kişilik ile tanıştığım için çok memnun oldum bundan sonra diğer projelerim için kapsını çalacağım adamdır. Herşey için teşekkürler abi eline sağlık.
  Peker adlı üyeden alıntı
  Son adsense hikayemdeki sitemde 1 aydır acayip bir yavaş açılma sorunu vardı. Site tıkanıyordu. 1 ay boyunca gitmediğim insan kalmadı. Tabi burhan abimin işleri yoğun olduğu için rahatsız etmemiştim. Bugün isyana geldim ve kendisine ulaştım. sayamadığım çokluktaki kişinin yapamadığını 1 saatte farketti ve halletti. İçim rahat uyuyucam. Sağolasın abi.

  denizhan3434 adlı üyeden alıntı
  Gayet başarılı bi arkadaş verdiğimiz işler google optimizasyon eklentisiz site hızlandırma kodların düzenlenmesi ve daha fazlası başarılı ve titiz bir şekilde tamamlanmıştır.Gösterdiği ilgiden ve yapılan işlerden dolayı teşekkür ederim.Çalışmaya devam ediyoruz...
  CeRo adlı üyeden alıntı
  Gerçekten bilgili bir arkadaş,Bir kaç gün içerisinde seo hakkında güzel bilgiler paylaştı benimle, paylaşmaktan yardım etmekten çekinmeyen birisi.Gece-Sabah-Akşam her zaman irtibat halinde oluyor kesinlikle cevap vermemezlik ve ego mevcut değil.Güzel bir proje'de emin adımlarla yürüyoruz.Projeyi tamamladıktan sonra da çalışmak isteyeceğim birisi.Çalışmasam da bundan sonraki yaşantımda samimi sohbeti, seviyeli birey olduğundan dolayı dostluk edeceğim birisi.Çalışmaya devam ettikçe konuya bilgiler ekleyeceğim.
  tasarti adlı üyeden alıntı
  Sağolsun arkadaş öyle bir hizmet verdi ki referans olduğu halde gerçekten çok samimi söylüyorum para ile bu değerli bilgiler alınamazdı. Parasız bu kadar ilgi gösterdi ki paralı olsa ne olacaktı bilmiyorum. İşi çok çok iyi biliyor sitemi resmen direkten döndürdü. İnşallah sayesinde de iyi seviyelere gelecektir. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kibarlığı, yardım etme çabaları olsun 4 4 lük bir iş çıkarttı ortaya. Bunşarı buraya inanın bana referans oldu diye yazmıyorum. Hem ben dan dan bi adamımdır referans olupta memnun kalmasa idim açık açık söylerdim. Kendisine çok teşekkür ediyorum Onlarca işlemi sıkılmadan usanmadan yapıp birde üstüne verdiği değerli bilgiler için minnettarım. Üstadımız ile çalışmaktan kesinlikle korkmayın zaten çalışma fırsatı bulursanız abartmadığımı da göreceksiniz. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  Ouwax adlı üyeden alıntı
  Yapılan çalışmadan 1 hafta sonra, 14 yazı ile 1.5 günde adsensemi de aldım.
  https://i.hizliresim.com/Plpo27.png

  Ouwax adlı üyeden alıntı
  Arkadaş, bireysel sitemin iç seo ayarlarını referans amacı ile gerçekleştirdi.İnanılmaz samimi bir şekilde çalışmasından ziyade, 3.5 saat bir fiil sorularıma yanıt vererek skype üzerinden yaptığım yanlışlıkları ve öğrenmem gereken şeylerin de hepsini söyledi. Çok titiz ve ince bir şekilde bütün ayarları güncelledi. Önümüz de ki 1 ay içinde, neler yapmam gerekenleri de belirtti fazlasıyla. Şimdi süreci zamana bırakmak gerekiyor.Arkadaşın yaptıklarını üstün körü sıralamam gerekirse, "All In One Seo" gibi eklenti ayarlarından, post ayarları ve içerik düzenlemelerini, rich snippet ve sürpriz(kendi yöntemleri) ayarlarının hepsi gerçekleştirdi.Sitem'de 10 tekil hit ya vardı ya da yoktu, gün geçtikçe güncellemeleri yaparak hizmetin etkisini sizlere tanımlayacağım.Güvenerek çalışabilirsiniz, "referans" çalışması için bu kadar samimi ve sıcak bir çalışma beklemiyordum açıkcası. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine.
  Site İçi SEO Çalışması, Siteniz FULL SEO UYUMLU OLSUN
 • 11-01-2018, 21:22:30
  #3
  denizhan3434 adlı üyeden alıntı
  Burhan bey ile anlaştık gayet kibar ve becerikli bi arkadaş tavsiye edebilirim.
  Çok teşekkür ederim. Sizin gibi bir çalışma arkadaşı edindiğimiz için mutluyuz.

  İşimizi tamamlayana kadar iş alımı durmuştur.
  Site İçi SEO Çalışması, Siteniz FULL SEO UYUMLU OLSUN
 • 11-01-2018, 22:53:13
  #4
  Arkadaşlar, tekrar belirtmek isterim, arkadaş buraya yazdığı maddelerden daha fazlasını gerçekleştirmektedir. Güvenle çalışabilirsiniz.
 • 11-01-2018, 23:12:30
  #5
  Ouwax adlı üyeden alıntı
  Arkadaşlar, tekrar belirtmek isterim, arkadaş buraya yazdığı maddelerden daha fazlasını gerçekleştirmektedir. Güvenle çalışabilirsiniz.
  Çok teşekkür ederim.  İş alımı açıktır.
  Site İçi SEO Çalışması, Siteniz FULL SEO UYUMLU OLSUN
 • 13-01-2018, 21:52:11
  #6
  Arkadaşa iş verildi gerçekten çok ilgili ve bilgili biri. Teşekkür ediyorum.
 • 13-01-2018, 22:26:15
  #7
  ReCRuit adlı üyeden alıntı
  Arkadaşa iş verildi gerçekten çok ilgili ve bilgili biri. Teşekkür ediyorum.
  Ben teşekkür ederim. İş alımı şimdilik kapanmıştır.  İş teslim edildi. İş alımı tekrar açıktır.
  Site İçi SEO Çalışması, Siteniz FULL SEO UYUMLU OLSUN
 • 16-01-2018, 12:05:31
  #8
  İş teslim edildi. Eklentisiz site hızlandırma olayı gayet güzel oldu elinize sağlık
 • 16-01-2018, 14:37:44
  #9
  Yapılan çalışmadan 1 hafta sonra, 14 yazı ile 1.5 günde adsensemi de aldım.
  https://i.hizliresim.com/Plpo27.png