Nedir , Ne Değildir , İşlem Aşamaları : ÖNEMLİ , LÜTFEN OKUMADAN GEÇMEYİN

> Organik olarak , kendi yönetebileceğiniz ve backlink alabileceğiniz bir backlink ağınız olacak.
> Bu backlink ağının güzelliği : Bu siteyi INDEX almayan sayfalarınız için INDEXER olarak bile kullanabilirsiniz , bunun için sizlere detaylı bir anlatım sağlayacağım.
> Paravan bloglarımıza kurduğumuz sistem ile otomatik haber çekilimi gerçekleştirilecek , Haftada 1-2 kez bu paravan bloglardan kendi sitenizi besleyecek makaleler paylaşmalısınız , bunu nasıl yapacağınız ve ücretsiz kaliteli bir makaleyi nasıl yazacağınızı sizlere öğreteceğim ( Ücretsiz )

Aşamalar:
> Paravan blogların sitenize uygun domainlerle seçilip detaylı kurulumu.
> Paravan bloglarımızın Google News + Search Console + Analytcs Kayıtları ve sitemap gönderme işlemleri.
> Paravan bloglarımızın SEO + Hız optimizasyonları
> Paravan bloglarımızın ücretsiz ve sınırsız ( lisanslı ) İçerik çekme ayarları ve telifsiz , temiz içerik çekecek şekilde kurulmaları.
> Paravan bloglarımıza Schema Entegreleri
> Bu süre zarfında Paravan Bloglarımızda kullanacağımız tema GeneratePress Teması olacaktır. SEO + Hız + Schema entegrasyon ve optimizasyonları yapılıp teslim edilecektir.

Sonuca gelirsek:
1) Paravan blog ağınızı özel ve etkiye yüksek anahtar kelimelerle belirleyip , SEO+ Hız + İçerik Çekme + Schema entegrasyon ve optimizasyonları ile teslim ediyoruz.
2) Paravan bloglarınızı nasıl efektif kullanabileceğinize dair Anydesk ile bağlanıp çok değerli bilgiler veriyoruz. ( Indexleme aracı olarak nasıl kullanırsınız ? , Kaliteli makaleyi ücretsiz nasıl yazarsınız?)
3) Bu süreçte bu paravan bloglarınızı Nerede barındırmanız gerektiğine vs. yarımdcı oluyoruz. Domain + Hosting ücretleri size aittir. Biz sizleri yükseltecek domainleri bulup reglemenizi sağlayıp sistemi kurup teslim ediyoruz.


Paravan BLOG Çalışma Paketimiz


5 Paravan Blog


5 Paravan Blogunuz için Kaliteli domain bulma
Search Console + Google News Kayıtları
SEO + Hız Optimizasyonu Ayarları
Schema Entegrasyonları
Lisanlı GeneratePress Teması Ve Kurulum Ayarları
Lisanslı içerik çekme botu ve ince ayarları
Nasıl INDEX Aldırmak için kullanabilirsiniz + Sitenizi Beslemek için nasıl kaliteli ve ücretsiz makale yazabilirsiniz Anlatımı


750 TL
Soru ve Görüşleriniz için Whatsapp veya R10 Konumun altına bırakacağınız yorumlarla iletişime geçebilirsiniz.


WHATSAPP