• 15-05-2021, 18:10:58
  #1
  CSADigital.NET

  mcatakcin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  içerik temalarında favorim jannah'tı.
  yabancı kaynaklarda hep generatepress önerildiğini duyuyordum.
  incelediğimde gerçekten fazlasıyla hafif ve kullanışlı olduğunu gördüm.
  satın almaya karar verdim ve tonla dolar ödemek yerine @KraLL54; hocamdan gayet uygun fiyata sahip oldum.
  çok önemli birşey söylemek istiyorum.
  pek çoğumuz temaların göz alıcı tasarımlarına kanıyor.
  fakat bu şatafatlı görsellik sadece "masaüstü" görünümlerinde geçerli!
  mobil görünümde neredeyse tüm temalar birbiriyle aynı görüntüde.
  internet trafiğinin %70'inin mobil olduğunu ve gelecekte de artacağını düşünürsek...
  şatafatlı masaüstü görünüme sahip temalara ihtiyacımız yok.
  bunu yerine temiz kodlanmış, hızlı ve kullanışlı temaları tercih etmemiz gerekiyor.
  bir zamanlar AMP modası vardı. hızlıydı, kullanışlıydı ve birçok kişi tarafından sevilerek tercih ediliyordu.
  şimdi AMP dönemi bitti, aynı hafiflikte hızlı ve kullanışlı mobil temalar ön plana çıkıyor.
  işte generatepress tek başına AMP gibi işlev gören, yer yüzündeki en kullanışlı tema diyebiliriz.
  öyle bir tema ki, sıralamalarda hızla yükselmenin artık reçetesi haline bile geldi.
  o yüzden kesinlikle öneriyorum.
  böyle uygun fiyata böyle bir tema kaçmaz...
  RocKets adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce 2 blog sitem için çalışmıştık, şu anda 3. sitem için GeneratePress + premium eklentiler ile çok iyi bir site oluşturduk. Yardımcı olabilmek için sizlere bir kaç deneyimlerimi de paylaşmak isterim.

  1. GeneratePress ile inşa ettiğimiz sitede girdiğim içerikler, diğer iki sitemden daha hızlı index + sıralamalarda yükselmeye almaya başladı. (Her 3 sitemde aynı içerik, aynı sektör üzerine kurulu ve hiçbirinde backlink çalışması yok)
  2. Ortalama 2. ayın sonlarına geldiğimde ortalama 40 kaliteli içerik + Doğukan'ın optimizasyonları ile 20 içerikte birden kafaya oynamaya başladı. 5-6 ay emek verip satarak gelir elde ettiğim siteyi sadece 2. ayının sonunda aynı rakamlara sattım. 90 gün bana kâr olarak kaldı.

  Bende GeneratePress + yapılan optimizasyonlar çok iyi sonuç verdi. İçeriklerinize güveniyorsanız, kaliteli içerik sunuyorsanız bu ikiliyle çok iyi başarılar yakalayabilirsiniz. Yeni gireceğim projenin bende ki önemi çok büyük olduğu için mümkün olduğu kadar iyi bir optimizasyon ile başlamak istedim ve @KraLL54; ile önceki hizmetlere ek olarak tüm paketleri aldım. Google'ın dengesiz güncellemelerine rağmen maksimum 3 ayda istediğim seviyeye geleceğim diye düşünüyorum. Kendisine buradan her şey için bir kez daha teşekkür etmek istedim.
  ahmetsrt06 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba. @KraLL54;'den bu konudaki hizmetini satın aldım. Çok hızlı bir şekilde cevap verip yine hızlı bir şekilde işi teslim etti. Ayrıca sorduğum sorulara da güzel cevaplar vererek ekstra bilgiler edinmeme yardımcı oldu. Kendisi sahip olduğu bilgileri elinden geldiğince paylaşmayı seven birisi. Bu sebeple buradan da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.
  Tüm bunlara ek olarak yıllardır amatör şekilde internet siteleri kurup yönetiyorum. Şimdiye kadar edindiğim tecrübeye dayanarak içtenlikle şunu söyleyebilirim. Site kurup yönetmek konusunda heveslenen ve bu konularda tecrübesi olmayan arkadaşlar sırf güzel görünüyor diye sunucuyu fazlasıyla yoran temalarla uğraşmasınlar. Doğukan hocamdan bu hizmeti alarak iç optimizasyonu da başlangıç için büyük ölçüde halletmiş olacaklardır. Tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
  Argosy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmeti bugün aldım. Gerçekten işini hakkıyla yapan birisi. Her türlü sorumu sabırla cevapladı. İsminin hakkını veriyor tam bir KRAL!
  Çok teşekkür ederim, daha çok çalışacağız.
  techbilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bugün alışveriş yaptık. hocamın ne kadar tecrübeli olduğunu zaten youtube kanalından ve yaptığı işlerden biliyorduk. bu fiyata sadece tema-eklenti ve kurulumları değil kapsamlı bir iç seo optimizasyonu da satın alıyorsunuz şahsen uzay paketi tavsiye ederim. hatalarınızı görüyorsunuz. çok seri bir şekilde destek veriyor müşteri memnuyeti de 10/10. yaptığım en parasına değen ve sorunsuz alışverişlerden biri oldu diyebilirim.
  hllzn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yanlış konuya teşekkür mesajı yazmışım, buraya da yazayım. gerçekten hizmet; ver yetkiyi al etkiyi, gibi bir hizmet. sonuçlarını muhakkak göreceksiniz. ayrıca hocamın udemy ve youtube da ücretsiz olarak anlattığı seo yöntemlerini, 5 10 bin tl ye "eğitim" adı altında satıyolar. heyecan aramayın. paketlerden size uygun olanı seçin ve videoları izleyip işe koyulun.
  Karaduman94 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisinden paket aldim ve gercekten cok memnun kaldim. Sitem eskisinden cok hizli artik ayrica seo konusunda da bilgilendirme yapip tek tek anlatti. Kendisiyle tekrardan nasip olursa calismak istiyorum. Ulkenin boyle genclere ihtiyaci var.
  Canakkaledeyiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @KraLL54; ile dün temasa geçtim ve GeneratePress hizmeti için anlaştık. Bir sitemizi bugün eski temadan yeni temaya (GP) taşıdı ve işlem son derece hızlı, kusursuz şekilde gerçekleşti. Taşıma işleminden sonra sitenin ciddi anlamda hızlandığını gördüm ve sade görüntüsü de cabası. Çok güzel bir çalışma oldu, daha sonra başka siteler için de çalışmak istiyoruz doğrusu.
  YavuzTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hizmet alındı arkadaş çok ilgili teşekkür ederim.
  BigSEO adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet tema satın alındı. İlgisinden dolayı teşekkür ederim hayırlı satışlar.
  Padre adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Krall paket hizmeti alındı, gerçekten de hız konusunda etkisini hemen görüyorsunuz, ekstraları da kendi inisiyatifi ile sıkılmadan halledip yardımcı oldu. Hizmet dışında @KraLL54; hocam tüm sorulara günlerdir sabırla ve ilgiyle cevap verdi. Samimiyetinden dolayı da çok teşekkür ediyorum kendisine. Tekrar çalışmayı ümit ediyorum.
  CanerGok adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzay 4 paketini aldığım da sadece kurulumlarını yapacağını zannetmiştim, sıfırdan kurulu wpden girerek bütün sitenin ayrıntılı ince ayarlarına kadar hepsini tek tek girip revize etti, normalde title kullancı yapar ama kendisi title kadar girdi, tema konusuna gelirsek ben bu zamana kadar wordpress temalarla vakit kaybettiğimi an itibarı ile anladım temanın sadeliği, temanın hızı inanılmaz, kendisinin emeğine koluna sağlık, tekrar tekrar görüşmek dileği ile Teşekkürler KOZBA.
  emincanweb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Profesyonel Blog Kurulumu Yapıldı | Kaliteli, Hızlı

  ÖzelNot: Doğukan abi kesinlikle hizmet sat para kazan şeklinde değil de, tamamen iyi niyetli ve bilgi verici bir şekilde yardımcı oluyor. Kendisinin YouTube kanalı da var, neredeyse SEO konusunda bilgi edindiğim tüm kaynak kendisi diyebilirim. Kesinlikle birlikte çalışmalısınız, herkese tavsiye ediyorum.
  DortART adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  SmartMag hizmeti alınıp sadece hizmet satın alınmayıp, hizmet sonrasında ve hizmet esnasında verdiği destek, sağladığı hosting hizmeti olsun gerçekten yaptığı işi en iyi şekilde yapan biridir kendisi. Aldığım hizmetten memnun kalıp aksine dahasına sahip oldum kendisine bu hizmeti için çok teşekkür ediyorum.
  Xray31 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kozba hocam ile daha öncede çalıştık yüksek bilgi birikimi ile aklınızda hiç bir soru işareti bırakmadan mükemmel işlere imza atıyor. Uzay Paket Kurulumu yaptırıldı, her konuda destek oldu sağolsun, exstra hediyesi içinde çok teşekkür ediyorum.
  esartpv adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzay paket satın alındı. İşinde uzman bir arkadaşımız. Aynı gün kurdu ve site hem hız olarak hem SEO olarak şu anda en üst seviyede. Teşekkürler

  ifdiyeti adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok yardımcı oldu. Güzelce temayı kurdu, kendisine teşekkür ediyorum. İşini gayet güzel yapıyor, öneririm.
  FeoMartin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Abim sağolsun temamızı kurdu eksiksiz halleti teşekkür ediyorum kendisine
  Seopeak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Az önce Tema kurulumu yaptı. Sağolsun hem hızlı bir iş oldu hemde tüm sorularımı yanıtladı. Daha çok iş yapacağız gibi görünüyor. Kendisine çok teşekkür ederim.
  turkdigital adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş ile çalıştık, oldukça ilgili ve başarılı bir arkadaş. Baya ilgilendi. Anlaşmadığımız konularda da ricalarımı kırmadı sağ olsun. Kesinlikle tavsiye ederim.
  maister adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet siparis verildi ve hizlica teslimat saglandi. Ayrica verdigi bilgiler icin de tesekkur ederim
  Behrem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet tema ve tema düzenleme hizmeti alındı. Gerçekten çok ilgili, sorularıma tek tek sabırla yanıt verdi, buradan da teşekkür etmek isterim.
  guttsay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Generatepress tema ve diğer ücretli eklentiler ile sitenin yapısal sorunlarına yönelik işlemler hızla tamamlanıp iş teslim edildi
  Kostirz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Wordpress kurulumu yaptırıldı çok anlayışlı ve işini bilen bir arkadaş.
  dgngns adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yeni projem ustalık eserim olacak diye yola çıktım ve tabi ki bir usta ile çalışmak istedim. Kusursuz hizmet, çok kibar ve yardım sever biri. Her zaman gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz...
  GreenLight adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Üst paket alındı, ilgi alaka tema hız muhteşem. Tam aradığım tarzda bir tema. Bundan sonra bütün projelerimde nasip olursa bu temayı kullanacağım.
  nediyoz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  KraLL paket alındı. 1 saat içerisinde tüm işlemleri yaptı. Öncesi ve sonrasında büyük fark var. Tavsiye ederim.
  CSA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir çok kez iş yaptım daha kaliteli iş yapan birini de görmedim konusunda uzman adamdır kozba.
  ErdemTepe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  gerçekten işinin hakkını sonuna kadar veren birisi ellerine kollarına bilgine sağlık hocam iyiki sizi tanıma fırsatı buldum tanıdığımada çok ama çok menmunum allah razı olsun hakkını helal et yine gözünüz kapalı iş verebileceğiniz birisi hiç arkanıza bakmayın direk çalışmaya başlayın..
  Jesie adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Krall paket satın alındı. Anında işlem ve teslim yapıldı. Çok beğendim teşekkür ederim.
  Irfan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Generate Press Uzay paketi satın alındı. Gerçekten çok ilgili ve işinin ehli bir arkadaş. Tekrar birlikte çalışmak üzere. Çok teşekkür ederim
  Tabut adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmeti aldım çok memnun kaldım şuan, gerçekten kısa sürede halleti teşşekürler
  CodeDev adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kozba hocamla sürekli çalışıyoruz, 3. Siparişimizide dün verdik. Gerçekten mükemmel 4+4 bir iş yapıyor. Site içi seo konusunda gözünüz arkada kesinlikle kalmayacak, rahatlıkla sitelerinizi emanet edebilirsiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum, teşekkürler.
  superfly adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  generatepress hizmeti aldım. her açıdan kusursuz bir tema ama hizmet de bir o kadar kusursuz. bu alanda en iyisi diyebilirim. teşekkürler
  penalty adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu güzel ve son derece hızlı temayı kısa sürede kurup ayarlarını yapıp teslim ettiğiniz için teşekkürler hocam.
  kali adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Her şey için teşekkürler hocam. İş teslimi sonrasında verdiğiniz dökümasyon ile aklımda hiçbir soru işareti kalmadı. Bol kazançlar dilerim.
  ismailcavus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  8 aydır aradığım temaydı. 5 dakikada kurulum gerçekleştirildi. Doğukan hocama çok teşekkür ederim.
  Mustafam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ellerinize sağlık fiyata dahil ekstra değişiklikler dahi yaptı hızlı ve sorunsuz teslimat toplu sipariş geçeceğim..
  horto adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tema kurulumu gerçekleştirildi, sorunsuz ve hızlı teslimat gerçekleştirdi arkadaş,
  sdu35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa iş verildi. Gece gündüz demede yardımcı oluyor
  Raymo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir site için anlaşma yapıldı. Kısa sürede ve kaliteli hizmet alındı. Herşeyiyle ilgilenmesi ve özellikle benim gibi yeni kişiler için sürekli yardımcı olması da cabası. Tekrardan teşekkür eder ve tavsiye ederim pişman olmazsınız
  TamBirMehmet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  tema kurulumu gerçekleştirildi. kendisi gayet ilgili ve işinde profesyonel.
  Burjuva adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet site için çalışma yaptırıldı. Gayet başarılı ve hızlıydı. Çok teşekkürler.
  birfinansci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet alındı, hızlı sonuç, detaylı açıklama ve tavsiyeler için teşekkür ederim.
  Hastesi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet alındı. İlgi ve alaka için teşekkür ederim.
  oguzyasinbas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisiyle birçok sitem için çalıştık, hızlı ve temiz iş yapıyor. Kesinlikle öneririm.
  TARIKGVNC adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet tema alındı gayet başarılı. Ayrıca arkadaş inanılmaz ilgili talepleri hızlı bir şekilde yaptı teşekkür ediyorum
  KarmaDijital adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  blog teması alındı. 15 dakikada tüm kurulum bitti ve tüm sorunlarımı çözümledi. teşekkürler


  Arama Terimleri:
  GeneratePress, GeneratePress Teması, Kadence, Kadence Teması, SEO Uyumlu Tema, Perfmatters, Schema PRO, PostX, Generateblocks, Hızlı Tema, Rank Math PRO
 • 03-06-2021, 20:26:17
  #2
  CSADigital.NET
  GeneratePress lisansı 1 yıllık süreyle tanımlanmaktadır.
 • 07-06-2021, 23:42:34
  #3
  Birde wp deneyelim.İş verildi.
 • 10-06-2021, 13:12:17
  #4
  CSADigital.NET
  Fevt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Birde wp deneyelim.İş verildi.
  İş teslimi yapıldı, yeni bir sitenin daha işi alındı.
 • 12-06-2021, 12:15:27
  #5
  iş verildi
 • 13-06-2021, 18:00:14
  #6
  CSADigital.NET
  eXe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş verildi
  İş teslim edildi.
 • 15-06-2021, 12:43:08
  #7
  2 site işi daha verdik. Büyük ihtimal arkası gelecek,joomla siteleri wp ye taşıyacağız.
 • 28-06-2021, 23:59:59
  #8
  1 site için anlaşıldı ilgili arkadaşlar teslim etti teşekkürler
 • 03-07-2021, 01:52:04
  #9
  CSADigital.NET
  Fevt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 site işi daha verdik. Büyük ihtimal arkası gelecek,joomla siteleri wp ye taşıyacağız.
  Sizofren adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 site için anlaşıldı ilgili arkadaşlar teslim etti teşekkürler
  Siparişler teslim edildi, iş alımı açık.