• 01-09-2020, 19:35:42
  #1


  Forum içi ve forum dışı birçok kişiye hizmet ve destek verdik. Her zaman özverili çalışma ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Siz de aklınızdaki proje için iletişime geçebilirsiniz.

  Teşekkür Konusu 1 | Teşekkür Konusu 2 |Teşekkür Konusu 3
  Sadece sitenizi yapmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda size tecrübelerimizi, işin püf noktalarını ve sitenizi en iyi nasıl aktif kullanabileceğiniz konusunda aktif destek sağlıyoruz. Hosting seçimi, kargo çözümü, reklam çıkmak, Facebook Piksel, SEO ve Adsense gibi birçok konuda bilgilendiriyoruz. Bizi tercih etmeniz sizi en az 1 adım öteye taşır.
  Tüm sitelerde lisanslı tema kullanıyoruz ve biz tedarik ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişime geçin!


  YAKINDA YENİLERİ GELECEK
  runda adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 gün gibi kısa bir süre içerisinde içimize o kadar sinen bir web sitesi hazırladı ki gerçekten kendisiyle iyi ki yollarımız kesişti. Web Sitesi içerisinde olması gereken bütün her şeyde destek olmakla beraber Instagram ve Facebook entegrasyonlarımız için de bize ayrıca destek oldu. İş bittikten sonra ilgilenmeyenlerin aksine hala daha bir sorumuz olduğunda bize destek olmaktan çekinmiyor. Gerçekten işinde çok başarılı ve yaptığı işi de benimsiyor bence. Böyle bir işe girişirken kendisiyle tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu. Web Sitemiz 1 aydır aktif ve zaman zaman sorularımız olduğunda kendisi bize aynı şekilde destek olmaya devam ediyor ki bence bu böyle bir işte çok önemli bir detay. Eline emeğine sağlık, her şeyden çok memnunuz ve böyle bir şeye girişmeyi düşünen herkese de kendisini gönül rahatlı ile tavsiye ederim.
  Bugrahan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmetimizi aldık. Hizmet konusunda söylenebilecek hiç bir şey yok. Benden kaynaklı aksaklıklara rağmen sağolsun hep yapıcı yaklaştı. Neyi nasıl yapacağını bilen bir kardeş. Sonuna kadar referans olabilirim.  Referans olabileceğim bir diğer konu ise kişiliği. Bu iş sayesinde bir kardeş kazanmış oldum, teşekkürler.  Gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.
  Nikomedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Themeforst üzerinden bir tema satın aldık. Türkçeleştirme, düzenleme ve yazılımsal değişiklikler gibi bazı konularda destek almak amacıyla R10 dan istek yaptık. Bazı firmalarla zaman zaman görüşmeler yaptık. Ama bir çok firma değiştirmemize rağmen netice alamadık. Aylar süren bu süreç bizi son derece yıprattı ve heyecanımızı yitirmemize sebep vermişti. Körün attığı taş misali son bir paylaşım daha yaparak destek istedim. vunoweb.com dan Hasan bey ile görüşme sağladık. İşin aslı netice alacağımızı düşünmeksizin bir kez daha deneyelim istedik. Sağ olsunlar daha para konusunda görüşülmeden bir taslak çalışma yaparak bize sundular. Yapılan çalışma bizi memnun etti. Aylarca süren arayışlarımız neticesinde maddi kayıplarımız olması sebebiyle oldukça uygun bir fiyat talep ettiler. Netice itibariyle bitti dediğimiz çalışma ve heyecanımız yeniden başlamış oldu. Şu anda site üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Kendileri artık bizim kalıcı dostumuz ve teknik destek alacağımız bir firmamız oldu. Bu anlamda bizim gibi benzer sorunlar yaşayan ve umudunu yitiren arkadaşlarımıza vunoweb.com firmasını tavsiye ediyoruz.
  orhansengun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kesinlikle gerek iletişimi, gerek seri oluşu gerekse de samimiyetiyle öneriyorum. Öğrenci Platformumuz için çalışma yaptık. Şu an binlerce öğrencinin giriş yaptığı bir yuvaya dönüştü. Kesinlikle fiyatları uygun bilgi seviyeleri tatmin edici düzeyde. Deneme yanılma yoluyla iş yapanlardansa işi bilene yaptırmak en sağlıklısı. Başarılar dilerim, hayırlı satışlar.
  aliasci_blog adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile bir çok web sitesi yaptık. Evvela samimi ve içten bir arkadaş. İş takibi, işi kendi işi gibi sahiplenmesi de çok iyi.

  bundan sonraki süreçte de alımlarımız devam edecek. Başarılar diliyorum
  PearL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Düzenli olarak çalıştığım çok düzgün bir arkadaştır. Çalışmanızı tavsiye ediyorum
  pehlivanmedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu kadar öz veri ve istekli çalışan biri görmedim işinin en iyisi diyebilirim sağ olsun her konuda ince ayrıntısına kadar halletti bu forum da böyle işinin ehli adamları gördükçe seviniyoruz kendisine çok teşekkür tek adresim diyebilirim.
  HOPE adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  WP E-ticaret site projemiz için kendisiyle görüşme fırsatı yakaladım ve uzun süreli bir beyin fırtınası sonucunda tüm site gidişatı ve yerleşimini kendisiyle birlikte planladık ve ortaya çok güzel bir sonuç çıkarttık. Kendisinden e-ticaret sitesi için aldığımız hizmet için mutluyuz çünkü ne istediğimizi anlayan ve en doğru nasıl uygulayacağını bilen birisi.

  Her şey için tekrardan kendisine teşekkür ederim ve başarılar dilerim.
  askhikayesi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 ayrı siteme seo, ayarlar, cloudflare kurulumu ve ayarları, sitemap ayarları, cache vb. işlemlerini yaptirdim. Çok memnun kaldım çok ilgili arkadaş elinize sağlık ustam çok uğraştırdım sizi emeğinize sağlık sağlam iş yaptınız. 👍
  ileriBilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla e-ticaret sitesi için çalışma yaptırdım. Gayet çalışkan, ilgili, her soruma yardımcı olan ve destek veren bir kişi, gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

  Hatta kaç gün oldu teslim edeli, slider girerken veya birşey değiştirirken destek olur sağolsun.
  mtalab adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi oldukça ilgil, hertürlü talebe cevap verebilecek donanımda, çok nazik birisi, desteği için çok teşekkür ederim.
  mavikorku adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok düşünceli bir insan teşekkürler.
  NurHome adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  oldukça güvenilir arkadaş herkese tavsiye ederim kargo sorunumu ücret talep etmeden çözdü.
  ForReaL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Worldpress tema kuruluma yardımcı oldu çok ilgili ve sabırlı hiç düşünmeden iş teslim edebilirsiniz 🐣👑👑👑
  aktifcozum adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Düzenli olarak çalışmayı düşünüyorum . Düz bir insan ve işinde çok iyi . Güvenip işinizi teslim edebilirsiniz.
  Yazılım Market adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Wordpress Hizmeti alındı teşekkürler +
  BurakTarakci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Buradan hizmet aldım ve benim için önemli olan ilk şey güvenilir olmasıydı. Son derece güvenilir, saygılı ve ilgili arkadaşlarla iş yaptım. Kesinlikle tavsiye ederim.
  elmira adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Woocommerce ürünleri ile ilgili sorunuma kısa sürede cevap verdi ve sorunu çözdü. İlgili ve alakalı birisi.
  Mucahittr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  gerçekten işinin ehli saygılı dürüst ve güvenilir bir insan . referans olabilir çalışmanızı tavsiye ederim
  askhikayesi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  WordPress portal seo, ayarlar, site hızı, cache, sitemap vs. konusunda hizmet aldım, çok hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamladı. Çok teşekkür ediyorum emeklerin için hocam. Teşekkürler 🙏
  Venerable adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hasan hocam bilgili bi insan e ticaret sitemi teslim aldım ellerine sağlık diyor, çalışılmasını tavsiye ediyorum
  kombipet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  samimi yardim sever isini bilen bir arkadass kendiskne cok tskkur ediyorummm
  ozlenen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  24 saat gibi kısa bir sürede tamda istediğim gibi bir website çıkardı. İlgi harika, birebir tüm konuları inceleyip, doğru yerleşimi yapmakta ısrarcı. En çokta 7/24 anında geri dönüş yaptı.


  inşallah en kısa zamanda farklı bir proje için yeniden kendisinden bu desteği alacağız.

  Eline emeğine sağlık üstad👍
  mtalab adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi oldukça ilgili yaptığı işin arkasında duran samimi, iyi bir insan.
  cuneytsonmez adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kıymetli arkadaşımıza COK teşekkür ederim kendisi ve ilgisine başarılar diliyorum.
  lovedone adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisinden Wordpress tema alımı ve tema kurulumu paketlerini aldım. Çalışmadan çok memnun kaldım. Sağolsun 2 gün boyunca gece gündüz demeden ilgilendi. Eksiksiz bir şekilde sitem kapanmadan tema değişimini yaptık. Herkese tavsiye ederim gayet ilgili bir arkadaşımız. Teşekkür ediyorum tekrardan
  ugurcanbulut adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitem hakkında danışmanlık verdi işinde uzman birisi. Herkese tavsiye ederim. Hayırlı işlerin olsun.
  suleymandincer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İyi ki tanımışım dediğim bir arkadaş oldu.3 gündür istediğim herşeyi tek kelime etmeden siteme ekledi.Böyle bi piyasada böyle özenli çalışan bir insanla karşılaşmak beni çok sevindirdi.Düşünmeden iş verebilirsiniz ++rep
  wesleyx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hızlı şekilde bütün isteklerimi yerine getirdi, işini gayet layıkıyla yapıyor. Fiyat konusunda da gerçekten uygun hiç düşünmeden çalışabilirsiniz. Tekrar teşekkür ederim
  BurakTarakci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Son derece güvenilir ve güzel iş yapıyorlar. Ayrıca istediğiniz zaman iletişime geçebiliyorsunuz. Ben hizmet aldım ve çok memnun kaldım. Size de tavsiye ederim.
  M1000 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 gün önce kendisi ile iletişime geçip sıfırdan site kurduk. Bu alanda hiçbir bilgim olmamasına rağmen beni dinleyip isteklerimi tek tek yerine getirdi ve ekstra fikirleri ile bana yardımcı oldu. Uzun soluklu çalışacağımızı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.
  suleymandincer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İyi işin yanında benim için en öenmli olan anında dönüş alma ilkesine uyduğu için arkadaşı tebrik ediyorum.Gözünüz kapalı işinizi teslim edebilirsiniz
  budakerkan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 e-ticaret sitesi yaptırıldı. Destek çok iyi, tavsiye ederim.
  QZEUSQ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  E-Ticaret Sitemiz için iletişime geçtik, beklediğimizden çok çok daha iyi hizmet aldık ve profosyonelce işini yaptı gerçekten işinin hakkını veren birisi, bu fiyatlardada bu işi yapabilecek birisini bulmanız zor, tekrardan iyi çalışmaların için teşekkür ederim işinde başarılar.
  PearL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Anahtar teslim kurulum hizmeti alındı sonsuz teşekkürler
  mistikdiyebiri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çok ilgili bir arkadaş kesinlikle tavsiye ederim. hiç bir şeyi geçiştirip göndermiyor özellikle ilgilenmesi ayrıca hoşuma gitti. teşekkür ederim.
  volodymyr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Başarılı ve profesyonel bir arkadaş , hizmetleri gayet kaliteli duruyor .
  storemedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet alındı kaliteli ve hızlı
  yerkan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş gerek ilgisi gerek bilgisi ile kendine bağımlı bırakıyor. profesyonel çözümler üreterek konuyu hallediyor. Başarıların devamını dilerim.
  muallimercan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tek bir rica ile bir kuruş dahi almadan kendisine ait olmayan bir kurulumu inceleyip bize vakit ayırdığı için ve bilgilendirdiği için çok ama çok teşekkür ederim. İşini gerçekten iyi bilen bir arkadaş. Kazancın bol olsun.
  dnzrf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  harika bir arkadaş. oldukça yardımcı oldu, başarılarının devamını diliyorum 🙋*♂️
  AbdullahAlpan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eline, emeğine sağlık dostum. Çok sağol.
  robertokim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Teşekkürler, siz de sağolun hocam.
  Ads adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet alındı hızlı teslimat teşekkürler.
  Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Anlayışlı yardımsever birisi , güzel çalışma tebrikler
  suleymandincer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  site yapması 1 gün sürdü, 3 aydır destek sağlıyor.Çalışma yaptıracak arkadaşlar tereddüt bile etmeden işi teslim edip arkasına yaslanabilir
  chalap adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Site yaptırıldı. Başından sonuna kadar ilgili ve sabırlıydı. Teşekkürler...
  chalap adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Site hızı ile de ilgili çalışma yaptırıldı. Wordpress konusunda cevap veremeyeceği soru yok. Teşekkürler...
  mehmetalierki1 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Web sitemize tema değişikliği ve extra işler için başvurduk gerçekten içimize sinerek yaptı ve çok güzelde oldu , fiyat olarakta çok ucuz bundan sonraki web işlerimizi kesinlikle size geleceğiz, herşey için teşekkürler !
  barca83 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa bir tanıdığım için wordpress e-ticaret sitesi yaptırdım. Kendisi çok ilgili ve cana yakın bir arkadaş. Güzel bir çalışma oldu. Ellerine sağlık.
  Celil_Ozyurek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi Çok Kibar ve Her Konuda Yardımcı Olan Birisi Başarılarının Devamını Dilerim Uzun Yıllar Beraber Olmak Dileğiyle .
  acilwebtasarim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlgisinden dolayı teşekkür ederim
  cuneytsonmez adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etmekle birlikte profosyonel manada yardım ve ilgiside taktire şayan.Herşeyin para olmadığının güzel bir örnekliğini yaşatan kıymetli güzel insana teşekkür etmekle birlikte konuyu inceleyen arkadaşlarında ilgili işlerinde arkadaşımızla görüşmesini sizlere tavsiye ederim.
  PearL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışmayı devamlı tercih ettiğim değerli bir arkadaşım son dakika yaşadığım problemi çözdü tekrar çalışmak nasip oldu
  paulatreides adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ticaretin para değil insan kazanmak olduğunu bilen bir arkadaş, çalışmalarımız daim olur umarım. Teşekkür ederim
  MrEngineer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Başkasını aramayın web siteniz için doğru adres burası. Fiyat Performans olarak mükemmel . Aşırı ilgili yani şöyle açıklayabilirim iş yoğunluğundan siteye bakmaya bile vaktim olmadığında kendisi gece gündüz her saat mesaj atıp sizi bilgilendirebiliyor. Farklı şeyler istediğimde de gayet sabırlı ve seri bir şekilde isteklerimi yerine getirdi kendisine yine çok teşekkür ederim.*** BAKIN BURAYI DENEYİN GÖRÜN DEMİYORUM GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YAPTIRIN WEB SİTENİZİ DİYORUM ***
  storemedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet alındı Hız +Kalite +güvenilir
  Zaox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Düzenli olarak çalışıyoruz başının etini yediğim bi arkadaşdır hiç bir gün yok dememiştir

  kesinlikle tavsiye ederim mükemmel bir insan
  mehmetalierki1 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Wordpress işlemleri yaptirildi arkadaş hızlı ve güvenilir
  BurakTarakci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşini özenle yapan, %100 müşteri memnuniyeti için çalışan bir arkadaş
  Zaox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Öncelikle Çok Açıklayıcı Bir Konu Olmuş Tebrik Ederim ;

  Arkadaşla Sürekli Olarak Çalışıyorum,Kendisine Kefil Olabilirim,İşini Gerçekten İyi Yapan Ve Parayı Sonra Düşünen Önce İşi Düşünen Bir Arkadaşdır,Konusu Olmadığı Halde Her Aşamada Destek Veriyor Kendisi,İşini Yaptı Tamam Değil Yani Sürekli Olarak Bana Yardımcı Olur Kendisi Mutlaka Öneririm.
  Canisev adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kurumsal Site yaptırıldı, Gayet İlgili ve alakalı arkadaş tavsiye ederim.
  Ahi40 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  WordPress konusunda hizmet aldım, çok hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamladı. Çok teşekkür ediyorum emeklerin için.
  Canisev adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  extradan seo wordpress seo hizmeti yaptırıldı.
  suleymandincer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  aklında soru işareti kalmasını istemeyen arkadaşlar tercih edebilir
  M1000 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 gün önce kendisi ile iletişime geçip sıfırdan site kurduk. Bu alanda hiçbir bilgim olmamasına rağmen beni dinleyip isteklerimi tek tek yerine getirdi ve ekstra fikirleri ile bana yardımcı oldu. Uzun soluklu çalışacağımızı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.
  Setho adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Helal olsun valla çok ilgili ve kısa sürede işimizi halletti. Teşekkür ediyorum. Fiyat konusunda da yardımcı oldu istediklerimi bu fiyada yapması da gerçekten efsane oldu . Çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyorum.
  AbdullahAlpan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hızlı dönüşler, ilgiler ve iş sahiplenmeler ... Her şey mevcut arkadaşlarda. Çok teşekkürler.
  QZEUSQ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Wordpress Destek Hizmeti alındı , Tavsiye ederim Sabırlı ve işinde Profosyonel , Tavsiye ederim
  AbdullahAlpan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba, yeni projemizde yeniden sizlerle çalıştığımız için mutluyuz. En başarılı projelerin ardında hep başarılı ekipler vardır. Siz de ekipten biri gibi hizmetler veriyorsunuz ve karşılıklı keyif alıyoruz. Teşekkür ederim yardımlarınız için. Tekrar görüşmek üzere.
  AnwaCora adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Wordpress hizmeti satın aldım. Yazar yazmaz ilgilendi sağolsun keşke daha önce tanışsaydık. Bundan sonra wordpress ile ilgili bir şey yapmak istediğimle onunla çalışacağım. Herkese tavsiye ederim!
 • 02-09-2020, 08:59:26
  #2
  Hizmetimizi aldık. Hizmet konusunda söylenebilecek hiç bir şey yok. Benden kaynaklı aksaklıklara rağmen sağolsun hep yapıcı yaklaştı. Neyi nasıl yapacağını bilen bir kardeş. Sonuna kadar referans olabilirim.

  Referans olabileceğim bir diğer konu ise kişiliği. Bu iş sayesinde bir kardeş kazanmış oldum, teşekkürler.

  Gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.
 • 02-09-2020, 14:27:07
  #3
  Bugrahan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmetimizi aldık. Hizmet konusunda söylenebilecek hiç bir şey yok. Benden kaynaklı aksaklıklara rağmen sağolsun hep yapıcı yaklaştı. Neyi nasıl yapacağını bilen bir kardeş. Sonuna kadar referans olabilirim.

  Referans olabileceğim bir diğer konu ise kişiliği. Bu iş sayesinde bir kardeş kazanmış oldum, teşekkürler.

  Gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.
  Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Memnun kaldıysanız ne mutlu bana
 • 03-09-2020, 20:17:22
  #4
  Kesinlikle gerek iletişimi, gerek seri oluşu gerekse de samimiyetiyle öneriyorum. Öğrenci Platformumuz için çalışma yaptık. Şu an binlerce öğrencinin giriş yaptığı bir yuvaya dönüştü. Kesinlikle fiyatları uygun bilgi seviyeleri tatmin edici düzeyde. Deneme yanılma yoluyla iş yapanlardansa işi bilene yaptırmak en sağlıklısı. Başarılar dilerim, hayırlı satışlar.
 • 03-09-2020, 20:43:47
  #5
  orhansengun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kesinlikle gerek iletişimi, gerek seri oluşu gerekse de samimiyetiyle öneriyorum. Öğrenci Platformumuz için çalışma yaptık. Şu an binlerce öğrencinin giriş yaptığı bir yuvaya dönüştü. Kesinlikle fiyatları uygun bilgi seviyeleri tatmin edici düzeyde. Deneme yanılma yoluyla iş yapanlardansa işi bilene yaptırmak en sağlıklısı. Başarılar dilerim, hayırlı satışlar.
  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
 • 04-09-2020, 19:33:58
  #6
  Kendisi ile bir çok web sitesi yaptık. Evvela samimi ve içten bir arkadaş. İş takibi, işi kendi işi gibi sahiplenmesi de çok iyi.
  bundan sonraki süreçte de alımlarımız devam edecek. Başarılar diliyorum
 • 04-09-2020, 20:39:28
  #7
  aliasci_blog adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile bir çok web sitesi yaptık. Evvela samimi ve içten bir arkadaş. İş takibi, işi kendi işi gibi sahiplenmesi de çok iyi.
  bundan sonraki süreçte de alımlarımız devam edecek. Başarılar diliyorum
  İnşallah daha da uzun süre çalışırız hocam. Teşekkürler
 • 05-09-2020, 09:05:33
  #8
  Düzenli olarak çalıştığım çok düzgün bir arkadaştır. Çalışmanızı tavsiye ediyorum
 • 05-09-2020, 14:03:16
  #9
  PearL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Düzenli olarak çalıştığım çok düzgün bir arkadaştır. Çalışmanızı tavsiye ediyorum
  Teşekkürler hocam.