Yapay zekanın gücünü keşfedin. Eklentimiz 2 modülden oluştuğu için resmi adı WPCR-GPT olarak belirlendi. Wordpress sitelerinizi uçuracak proje. Güncelerce uğraşıp sitenizi canlı tutmaya gerek yok. İçerikleriniz ne kadar eski olursa olsun. Bu 2 yazılım sayesinde siteniz hep güncel kalacak. Yapay zekanın gücünü kullanan eklenti ve programımız. Bir biri ile senkonize çalışarak. Web sitenize düzenli yorumlar ekler ve düzenli cevaplar oluşturur. Sizin hiç Bir şey yapamanıza gerek kalmaz. Tüm sistem otomatiktir. Daha fazlası tüm yorumlar NLP destekli insansıdır. Sadece eklenti satın alırsanızda sizin işinizi görür. Eklenti sitenize normal insanların yaptığı yorumlarıda cevaplayabilir. Sistemlerin hem manuel hem otomatik çalışma modları vardır. ÜSTELİK AYLIK FİYATLANDIRMA YOKTUR. Tek sefer satın al ömür boyu kullan.
Eklentiden Görüntüler

Programdan Görüntüler


Örnek Yorum
== BW Otomatik Yorumlar Açıklama ==
BW Otomatik Yorumlar, Sitenize gelen yorumları otomatik oanylar. OpenAI API'sini kullanarak sitenize yapılan yorumlara otomatik olarak yanıt veren güçlü bir WordPress eklentisidir. Yorumları yönetmek için kapsamlı araçlar sunar, otomatik yanıtlar, ping yönetimi ve detaylı raporlama ve istatistikler içerir. Ayrıca eklenti BAC Auto Comment's programı ile senkonize çalışır. BAC Auto Comment's üzerinden gelen yorumlara otomatik cevaplar verir.


= Ana Özellikler =
  • Otomatik Yorum Yanıtları : OpenAI'nin Modellerini kullanarak akıllı yanıtlar oluşturun.
  • Ping Yönetimi : Harici hizmetlere gönderilen pingleri yönetin ve takip edin.
  • Detaylı Raporlar ve İstatistikler : Yorum etkinliği ve ping durumu hakkında detaylı raporlar ve istatistikler oluşturun.
  • Kolay Konfigürasyon : API anahtarlarını, ping listelerini ve diğer tercihleri yapılandırmak için basit ayarlar sayfası.
  • Modlar : Sistem hem otomatik hemde sizin tercihlerinize göre çalışır.
  • NLP Doğal : Dil Araçları desteği.Eklenti NLP özelliği kullamır bu sayede gerçekçi insansı yorumlar yapar.
  • Url Engelleme : Eklenti sitenize yapılan spam yorumları engeller. Yorumların içeriğinde URL olması durumunda. Yorumu onaylamaz sistemden siler.