VPNKit yeni tasarıma özel | indirimli, ücretsiz vpn ve ekstra bakiye, - R10.net
 • 22-11-2020, 15:41:32
  #1
  Yenilenen arayüzü ile vpnkit.net adresimizde kampanya yapmaya devam ediyoruz.

  Kampanya-1 Öğrencilere %75 indirimli vpn hizmeti

  Öğrenci arkadaşlarımıze özel %75 indirimli vpn hizmeti.
  Araştırma yaparken ve internette gezinirken verilerimizin üçüncü parti kişiler tarafından erişilmesini zorlaştırmak, kimilerimiz ise erişim engeli bulunan sitelere erişim sağlamak için vpn servisine ihtiyaç duymaktadır. VPNkit olarak öğrencilere indirimli vpn hizmeti sağlamaktayız net %50 indirimli vpn hizmeti.
  Aylık 20 TL yerine sadece 5 TL ödeme alınacaktır. Sistemimiz full otomasyonlu olduğu için sadece online ödeme kabul etmekteyiz. Kredi kartı, sanal kart ve bank kart ile ödeme yapabilirsiniz.

  VPN hizmetinden nasıl faydalanabilirim ?
  Öğrenci olup olmadığınızı kontrol etmek için e devlet çıkışlı öğrenci belgesine ihtiyacımız vardır. Bu belgeyi ogrenci@vpnkit.net adresine mail göndermesi gerekmektedir.
  Öğrenci belgesinden sonra arkadaşlarımız size olumlu yada olumsuz dönüş sağlayacaklardır. Olumlu dönüş sağladıklarında sitemize kaydınızı gerçekleştirip bakiyenize 5 TL ödeme ekleyip bilgi verdiğinizde ürünü hesabınıza tanımlayacaklardır sonrasında kullanım yapabilir ve gezinebilirsiniz. Anlamadığınız konu varsa mail adresimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.

  Kampanya-2 250 TL bakiye yüklemenize +250 TL ekstra tutar hediye !
  Kaydolup müşteri paneli üzerinden 250 TL kredi eklediğinizde destek talebi gönderip bakiye bildirisi yaptığınızda +250 Ekra bakiye bizden !


  Kampanya-3 Tanıtım yazımızı yayınlayana ücretsiz vpn
  Gelişmemiz yardımcı olun ! Günlük 1K ziyaretçi ve üstü hitli sitlerinizde tanıtım yazımızı yayınlayan kullanıcılara ücretsiz vpn hizmeti bizden ! detaylar için info@vpnkit.net yada özelden dönüş yapabilirsiniz.

  Fiyatlarımız: https://vpnkit.net/pricing
  Lokasyonlarımız: https://vpnkit.net/locations
  VPNKit | Kendini ve ağınızı şimdi koruyun. Fiyatları görmek için tıklayın.