Odeaweb Bilişim Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi www.odeaweb.com - R10.net
 • 04-12-2019, 15:39:58
  #1
  Hizmetlerimiz
  • Linux Web Hosting
  • Windows Web Hosting
  • Reseller Bayi Paketleri (Linux - Windows)
  • Linux VPS
  • VDS Sanal Sunucu
  • Dedicated Server
  • SSL Sertifikası
  Şirket Profilimiz
  Firmamız kurumsal yapısının yanı sıra etkili ve hızlı çözüm üretebilen bir ekiple zaman kaybını minimum düzeyde tutacak şekilde tasarlanmıştır. Profesyonel kadromuz sürekli olarak çözüm üretmek ve destek sağlamakla görevlendirilmiş bu konuda inisiyatif alabilecek yetkiye ve bilgiye sahiptir.
  Odeaweb ailesi olarak AR-GE çalışmalarına çok önem veriyoruz yeni teknolojilere ve gelişmelere aşığız. Temel dinamiğimiz sürekli yenilenmek ve gelişmek üzerine inşa edilmiştir.
  Müşterilerimize karşı her zaman dürüst, samimi ve sorun çözmeye istekli bir organizasyon olarak kalacağız. En büyük reklamın mutlu müşteri olduğunu çok iyi biliyoruz ve ekip olarak 7/24 aktif sürekli iş takibi yapan profesyonellerimiz ile zaman kaybınızı asgari düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

  Vizyonumuz
  Odeaweb ailesi olarak vizyonumuz; Fayda oranı en yüksek şekilde hizmet sağlamaktır. Her zaman fiyat performans dengesini gözeten müşterilerine maksimum verimi sunabilen bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam edecektir. Kısa ve uzun vadede gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde hak ettiğimiz konuma ulaşmak başlıca amacımızdır.

  Misyonumuz
  Odeaweb ekibi olarak uzmanlık alanında en iyisi olmayı hedeflemiş kendini geliştirmeyi yaşam biçimi haline getirmiş ekip yapısındayız. Bilişim, Teknoloji ve IT çözümlerimiz ile müşterilerimize daima en iyi ürün ve hizmetleri sunmak kuruluşumuzun bugün ve gelecekteki amacı olacaktır.

  Hedeflerimiz
  Odeaweb sektörde pastadan pay almak değil pastaya şekil vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Hedefimizin büyüklüğünün sırrını müşterilerimize karşı şeffaflık, dürüstlük, mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimiz olarak gösterebiliriz. Hızlı çözüm üretebilen müşterilerine fayda sağlayan insanlara ve emeklerine saygı gösteren bir kuruluş olmaya devam edeceğiz.
  Odeaweb markasını her zaman sektörde hizmet kalitesi olarak ayrı bir yerde tutarak. Farkımızı ve kaliteli hizmetimizi her zaman uygun fiyat politikasıyla sunarak hedefimizi çok kısa zamanda daha da büyütebileceğimizi biliyoruz.

  Ticari Faliyet Bilgilerimiz
  Aşağıda ticari faliyet bilgilerimize yer verilmiştir. Fatura kesmek vb. resmi işlemlerinizde bu bilgileri kullanabilirsiniz.

  Ticari Firma Ünvanı
  ODEAWEB BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Adres Bilgisi
  AKKENT MAH. 134012 NOLU CAD. MEHMET CAN SİTESİ C BLOK NO: 25 C/D
  Şahinbey - GAZİANTEP

  Telefon Numaraları
  Tel: +90 850 303 31 32

  Kayıtlı Vergi Dairesi ve Numarası
  Şahinbey Vergi Dairesi - 6340874259

  BTK - YER SAĞLAYICI

  https://www.btk.gov.tr/ticari-amacli...ge=1&q=odeaweb
 • 04-12-2019, 15:53:06
  #2
  Merhaba r10 özel dedicated kampanyası mevcut mu? Teşekkürler (:
 • 04-12-2019, 15:56:01
  #3
  eypoffcl adlı üyeden alıntı
  Merhaba r10 özel dedicated kampanyası mevcut mu? Teşekkürler (:
  Özel mesaj iletilmiştir.