• 03-07-2024, 05:31:47
  #1
  Nacsshot adlı firmadan sunucu hizmeti satın aldım. 1 yıl sure zarfı boyunca sürekli sunucuda çökmeler ve kapanmalar oldu. Sitem sürekli olarak kapalı kaldı. En sonda da sunucuyu komple kapatıp aşağıdaki şekilde mesaj attılar:
  *Merhaba Hüseyin Alışkan,

  Ryzen cihazlarımızda yaşadığımız sorundan dolayı tüm Ryzen müşterilerimizi farklı bir veri merkezinde ve alanda aktif edeceğiz. Bu sebepten dolayı aşağıda ki siteye kayıt olduktan sonra talep açmanız yeterli olacaktır. Eğer kayıt veya talep oluşturmazsanız hizmetiniz askıda kalacaktır.

  Web sitesi için tıklayın."

  Ben de bunun üzerine sitemi başka bir sunucuya taşıyıp kalan ayların iadesini istedim. Fakat hem çok kötü hizmet verip hem de satın alınan hizmetin iadesinin mümkün olmadığını söylediler. Asla çalışılmaması gereken bir yer.

 • 03-07-2024, 05:48:31
  #2
  Kendilerinden günlük vds almıştım bir sorun olmadı,uzun süreli hizmetlerde sorun var sanırım
 • 03-07-2024, 05:55:13
  #3
  TheSeth adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendilerinden günlük vds almıştım bir sorun olmadı,uzun süreli hizmetlerde sorun var sanırım
  2023 Eylül'de aldım. İlk başlarda da yazılımcı bir arkadaşım sunucu optimizasyonunlarinda sıkıntı var bunlar nasıl kurmuşlar vs. dedi. Baya uğraştık çözdük sonunda. İlerleyen aylarda da sürekli sunucu da güncellemeler dolayısıyla geçici kapanmalar oldu. Bir keresinde sunucuda kıvılcım atmış güvenlik dolayısıyla kapattık dediler vs. 2024 ilk aylarında fena değildi 2-3 ay güzel gitti. Sonra tekrardan sıkıntılar oldu. Sunucu optimizasyonunlarini yapan ekipten bir kişi akşam 10 dan sonra bilgisayar başında oluyor diye beklettikleri de oldu. Hiç profesyonel değil. Sunucu kapalı ben de bu sebeple başka sunucuya geçtim mecburen , kalan ayların iadesini yapın dedim. Yapamayız dediler. Ne güzel dünya hem kötü hizmet ver hem de iade yapma.
 • 03-07-2024, 08:33:03
  #4
  Üyeliği durduruldu
  türkiye'de bilindik kurumsal firmalarla çalışmalısınız. bu tarz durumlar yaşamanız normal
 • 23-07-2024, 20:21:46
  #5
  Kesinlikle katılıyorum arkadaş zaten d.olandırıcı benim konularıma bakarsanız sunucu satın aldım ve bana bozuk sunucu gönderdi kendileri (dc içi transfer anlaşıltk fakat kargo ile 1 ay beklettildim) bunun üzerine forumdan ban yemişti fakat şuan hesabı "Misafir" olarak gözüküyor. Hakkında çok fazla şikayet konusu ve yorum mevcut (hem forumda hem de şikayetvar gibi platformlarda) bu firmayı tercih edecek kişilerin sanki biraz araştırma yapmakları gerekiyor çünkü kendim aynı hatayı yaptım