Merhabalar iyi günler, oynadığımız online oyun için VDS sunucu kiralayıp (4cpu,6gb ram yeterli) içine ek ip tanımlatacağız. eğer performans ve fiyat bakımından memnun kalırsak ortalama zaman geçtikçe 9-10 sunucu ve her sunucunun içine ortalama 20-30 ek ip yapacağız. Şuanda halihazırda çalıştığımız siteler var fakat ağımızı genişleteceğiz, müşteri çevremiz gittikçe çoğalıyor.
Alacağım sunucu sitesinden istediğim bir kaç şey var. Lütfen bunları karşılayabilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim herkesin vakti değerli
*Bazen oynadığımız oyun kullandığımız sunucuyla beraber o içindeki komple İP'lere blok atabiliyor, blok atar ise ücretsiz değişim sağlayabilecek( çok çok nadir oluyor ayda yılda bir belki de hiç olmaz. 6 aydır x sunucuda hiçbir sorun yaşamadık)
*Sunucu bağlantı problemi olmayan( Kopma sorunu olmayan.) COMNET VERİ MERKEZLİ İP VEREBİLECEKLER YAZSIN. DGN TEKNOLOJİ GİBİ VERİ ÇIKIŞLI YERLERİ KESİNLİKLE OYUNDA STABİL TUTAMIYORUZ Çok dandik IP'leri var.

Fiyatları uygun istiyorum. ( Ek ip başına ortalama17-21 tl arası kdv dahil olacak şekilde isteyen.)Ubuntu 16.04 e kurulum yapabilecek. Başka işletim sistemini maalesef kullanamıyorum.
Lütfen bu kriterleri sağlayabilecek arkadaşlar benimle iletişime geçerse sevinirim. Emin olun hem siz hem ben çok kazancağız. tek istediğimiz adam gibi baglantı sorunu olmayan ve müşterisiyle1 hafta sonra ilgisini kesmeyecek bir site.
İletişim olarak sufproxy@gmail.com 'a mail atabilir, ya da buradan yorum yazarak,mesaj atarak, WhatsApp'ta yazarak ( 0543 149 5263 ) iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dilerim,