Tam Yönetim Sunucular
Sizler için özel olarak hazırlanmış KVM sanallaştırma alt yapısı kullanılan sunucularınızı 7/24 kontrol edebilir, dilediğiniz zaman aç,kapa,format vb. işlemleri çok hızlı bir şekilde panelinizden yapabilirsiniz.

Sanal Sunucunuz Saniyeler İçerisinde Hazır
Full otomasyon sistemi ile baştan aşağıya VDS sunucunuz otomatik olarak kurulur ve sizlere teslim edilir. Günün her saatinde sipariş vererek online bir şekilde VDS sunucusunu 1 dakikadan az bir süre içerisinde alabilirsiniz.
Tüm bilgileriniz sizlere mail olarak gelecektir. Yönetim paneli üzerinden formatlama, aç/kapa işlemlerini yapabilir ve canlı olarak sunucu değerlerini izleyebilirsiniz.

En İyi Sanallaştırma
Tüm sunucular gerçek KVM sanallaştırması ile bölümlenir.İsteğinize göre Linux veya Windows tabanlı bir sistem seçerek sunucunuza hemen sahip olabilirsiniz. Gelişmiş kontrol paneli ile sunucunuza dilediğiniz her zaman format atabilir ve istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Olası bir saldırı durumunda teknik ekip tarafından anında bilgilendirilerek sorununuzu saniyeler içerisinde çözebilir ve işinizi hiç bir zaman aksatmadan devam ettirebilirsiniz.

Gerçek Samsung SSD
Tüm sunucuların alt yapısı Samsung SSD diskler ile oluşturulmuştur. KVM sanallaştırması ile birleşen bu donanımlar sizi sanal sunucuda sizi bulutların üzerine ışık hızında taşıyacaktır. Gerçek performans sizi bekliyor.


İlk Ay %20 İndirim Promosyon Kodu : ILKAY


Satın almak için sitemize buradan ulaşabilirsiniz.Diğer Hizmetlerimiz İçin
Tüm diğer hizmetlerimiz için https://www.webyayim.net.tr sitemize göz atmanızda fayda var. Siz değerli müşterilerimize kabin veya hat kiralama, sunucu kiralama, sunucu barındırma vb. internet hizmetlerini en uygun fiyattan sunabiliriz. Herhangi bir ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Webyayım DC İnternet ve Bilgisayar Hiz. Tic. Ltd. Şti
Vergi No : 8000527473
Vergi Dairesi : Beylikdüzü V.D.
Vergi Türü : Kurumlar Vergisi
Web Sitemiz: https://www.webyayim.net.tr
İletişim Telefon : +90 850 532 6 238
İletişim Mail : destek@webyayim.net.tr