Selamlar,
Tamamen custom, taleplerimi karşılayabilecek bir site yaptırılacaktır,

Örnek site 1 : https://themeforest.net/item/listing...theme/20617051
Örnek site 2 : https://themeforest.net/item/townhub...theme/25019571

Bu temalardan birini aldım fakat customize etmek mümkün değil dolayısı ile benim ihtiyacımı karşılayacak olan daha özel bir yapı,

Yukarıda vermiş olduğum temaları incelemenizi tavsiye ederim, zira istediğim şey aşağı yukarı bu temalardaki özellikler fakat özelleştiremediğim için ekstra isteklerim aşağıdaki gibi olacak.

Kısaca istediğim özellikler :


1.Özelleştirilmiş firma profil sayfaları
Firmalar profillerinde bildiri yapabilecek, ürünlerini sergileyebilecek (örnek : https://townhub.cththemes.com/listin...gi-restaurant/) , özel mesaj alıp gönderebilecek ve daha bir çok özellik olacak, firmalar profil sayfa tasarımlarını da düzenleyebilmeli (örneğin listingo temasında ücretli üyelikler tasarıma müdahale edebiliyor) vs gibi daha bir çok özellik.
2.İki farklı üyelik
Normal üye ve firma şeklinde iki farklı üyelik olmalı. Üyeliklerin kendine has ayrıcalıkları olacak. (örnek : https://themographics.com/wordpress/...uthentication/)
3.Özelleştirilebilir ücretli üyelik
Silver ve gold gibi ücretli üyelik ya da abonelik olmalı. Üyelik içeriği özelleştirilebilmeli, örneğin ücretli üye olmayan firma isimlerini/iletişim bilgilerini sansürlü görmeli, gold üye firmalara mesaj atabilmeli ya da soru sorabilmeli, ilan açabilmeli vs gibi.

Daha isteklerim olacak ama asıl sizleri zorlayacak olanların bunlar olduğuna inanıyorum,
Daha detaylı sunum hazırlarım,

İlgilenen arkadaşlar lütfen referansları ile birlikte iletişime geçerlerse sevinirim,
İki tarafında herhangi bir mağduriyet yaşamaması için sözleşme yapılacak,
Tercihen İstanbulda ikamet eden freelancerlarla/firmalar..

Proje bilgisi : Geleceği olan ve henüz Türkiye'de yapılmamış bir fikirden ibaret, proje derken gerçek bir projeden bahsediyorum. R10'da sıkça gördüğümüz bir şey portalı açacağım iyi yerlere geleceğine inanıyorum projesi değildir. Türkiye'nin önde gelen bir yazılım firmasının kurucu ortağından projeye inandığı için gönüllü mentorlük alıyorum, projeye yatırım bulabilmem için öncelikle hayata geçirmem gerektiği için profesyonel bir siteye ihtiyacım var.
Ben ücreti ile bakıyorum fakat eğer ki yazılım sponsoru olunmak istenirse projeden hisse karşılığı değerlendirebilirim.

Tekliflerinizi bekliyor olacağım, teşekkürler,
İyi çalışmalar.