• 09-05-2024, 19:27:34
  #1
  NOT: Hesaplar kullanıp kasmaya devam ettiğim, her gün düzenli olarak takipçi gelen, organik kripto takip eden hesaplardır, BOT söz konusu değildir. Hiç kimse size organik, etkileşimi olan kripto, borsa ve finans hesaplarını kelepire VERMEZ.

  HESAP - 1

  Kullanıcı Adı: SATILDI
  Hesap Takipçi Sayısı: 37.700
  Takip Edilen Sayısı: 152
  Hesap Kuruluş Yılı: 2013
  Gönderi Sayısı: 602
  Mail Durumu: İlk Mailli
  Hesap Durumu: Mavi tik mevcut, Organik
  Suspend / İhlal Durumu: Daha önce suspend ve askı durumu olmadı, temiz hesap
  Hesap İçerik ve Hedef Kitlesi: Kripto ve borsa üzerine ( %90 Türk, %10 Global )
  Hesap Fiyatı: 40.000 TL SATILDI


  - Hesap aktif ve etkileşimi iyidir. Kripto, grafik ve kişisel görüşler paylaşır, aynı zamanda reklam/çekiliş paylaşımları da yapmaktadır.
  - OKX borsası ile anlaşması vardır, global partner olarak çalışmaktayım.
  - Hesaba aynı zamanda Binance,MEXC Global, Bitget, BingX, KCEX ve Gate.io borsasından da teklif geldi DM ve telegramda bekliyor, dileyen onlarla da çalışabilir.
  - RT ve Reklam isteyen proje sahipleri de oluyor, ortalama ücret tarifem $150-200 arasıdır. Ayda iki kez RT ya da proje reklam işi geliyor. Aldığım reklamları konuşmaları isteyene gösterebilirim.
  - Alacak kişi OKX borsası partneri olmayacağı için kendi çalıştığım yetkili ile konuşarak borsaya partner yapacağım.
  - Hesabı CoinKolik, Ernealist, MMTURK ALAYLI, General 2023-2024 , Fit Trader, Bitcoin Abi ve daha niceleri bir çok fenomen takip ediyor.


  ** Aşağıya Haftalık Twitter (X) istatistik ve takipçi kalitesini gösteren resim bıraktım, hesabın etkileşimi ve altyapısı iyidir. Kripto ve borsa ile ilgileneceğim diyenler için eşsiz bir fırsattır, aktif tutmaya devam ederseniz büyümeye devam eder, önümüz zaten boğa, büyümemesi için hiçbir neden yok, farklı yerlere yatırım yapacağımız için elimizdeki hesapları satma kararı aldık, bu işe gönül verecek, içerik üretecek, çalışacak hevesli arkadaşların işine yarar, ciddi alıcılara küçük bir indirim yaparım, yukarıda yazdığım şekilde ilk maili mevcuttur , gelecekte hiçbir problem yaşamazsınız. Lütfen sadece( ciddi alıcılar ) özel mesaj ya da profildeki numaramdan yazarsa sevinirim. Herkesin vakti değerli..

  -------------------------- ----------------------------- ----------------------------- ------------------------- -------------------------- --------------------------- ----------------------
  HESAP - 2

  Kullanıcı Adı: SATILDI
  Hesap Takipçi Sayısı: 27.300
  Takip Edilen Sayısı: 155
  Hesap Kuruluş Yılı: 2016
  Gönderi Sayısı: 435
  Mail Durumu: İlk Mailli
  Hesap Durumu: Mavi tik mevcut, Organik
  Suspend / İhlal Durumu: Daha önce suspend ve askı durumu olmadı, temiz hesap
  Hesap İçerik ve Hedef Kitlesi: Kripto ve borsa üzerine ( %90 Türk, %10 Global )
  Hesap Fiyatı: 30.000 TL SATILDI


  - Hesap aktif ve etkileşimi iyidir. Kripto, grafik ve kişisel görüşler paylaşır, aynı zamanda reklam/çekiliş paylaşımları da yapmaktadır.
  - Hesabın Bitget Global ile anlaşması/partnerliği vardır.
  - Aynı zamanda MEXC Global, OKX, KEXC ve Bitrue borsasından da teklif vardır, dileyen bu borsalarla da çalışabilir.
  - RT ve Reklam isteyen proje sahipleri de oluyor, ortalama ücret tarifem $75-100 arasıdır. Ayda ortalama 2 / 3 kez RT ya da proje reklam işi geliyor. Aldığım reklamları konuşmaları isteyene gösterebilirim.
  - Hesabı alacak kişi Bitget Global partneri olmayacağı için kendi çalıştığım yetkili ile konuşarak borsaya partner yapacağım.
  - Hesabı MMTURK(ALAYLI), HASAN, Daffy Trader, CryptoIDO, General 2023-2024 vb. gibi birçok fenomenlerde takip ediyor.


  ** Aşağıya Haftalık Twitter (X) istatistik ve takipçi kalitesini gösteren resim bıraktım, hesabın etkileşimi ve altyapısı iyidir. Kripto ve borsa ile ilgileneceğim diyenler için eşsiz bir fırsattır, aktif tutmaya devam ederseniz büyümeye devam eder, önümüz zaten boğa, büyümemesi için hiçbir neden yok, farklı yerlere yatırım yapacağımız için elimizdeki hesapları satma kararı aldık, bu işe gönül verecek, içerik üretecek, çalışacak hevesli arkadaşların işine yarar, ciddi alıcılara küçük bir indirim yaparım, yukarıda yazdığım şekilde ilk maili mevcuttur , gelecekte hiçbir problem yaşamazsınız. Lütfen sadece ( ciddi alıcılar ) özel mesaj ya da profildeki numaramdan yazarsa sevinirim. Herkesin vakti değerli..

 • 13-05-2024, 19:50:34
  #2
  +++++++++++++++++ güncel, satış devam ediyor ..
 • 14-05-2024, 16:28:55
  #3
  Pm lütfen
 • 17-05-2024, 17:16:56
  #4
  +++++++++++++++ satış devam ediyor
 • 17-05-2024, 17:39:53
  #5
  Pm atar mısıniz
 • 20-05-2024, 16:51:26
  #6
  pm alabilir miyim