Merhaba sevgili arkadaşlar.

En geç 2 hafta içerisinde mobil platformlarda ( Play store & App Store ) de yayına alacağımız ve 14 Ocak Perşembe günü çekime başlanacak olan ardından efekt ve yazılım ile tamamlanacak bir video oyunumuz olacak. Video oyunumuzun konusu şu an yayına alındığı ve sağlam reklamlar verildiği zaman en kısa sürede çok iyi bir indirme yakalayacak bir konu .

Bizim ayırdığımız bir reklam bütçesi mevcut , yani sponsor bulamaz isek. Kendi bütçemiz ile ilerleme olacak kadar bir bütçeye sahibiz. Ama takdir edersiniz ki, herkes daha çok kazanmak ister. Reklamı daha fazla ve daha hızlı yaymak adına sponsor arayışına girdik.

Video oyununun sonunda " Sponsorlar " kısmında , sponsorun logosu , web sitesi , sosyal medya hesabı ( bunlardan herhangi biri ) bulunacak. Böylelikle işletmenizi ya da sosyal medya hesabınızı tanıtmış olabilir oralara yönlendirme sağlayabilirsiniz.

En fazla 10 sponsor alinacaktır , ve İstanbul da olması tercih sebebidir. ( Video oyunu bittikten sonra yüzyüze oyun oynatılacak sponsor tamam derse sponsorluk ücreti alınacak )

Kimler kabul edilmez : Smm, paket satış , illegal siteler , bahis vs , +18 ,siyasi sayfalar vb siteler sponsor olarak kabul edilmez. Sponsorun sitesi incelendikten sonra kabul edilir.

Bunlar dışında , bir sponsor u bu saydığımız siteler içerisinde olmasa bile kabul etmeme hakkı saklidir. ( Ücret ödenmeden )

Mobil uygulamada indirilecegi için sürekli sponsorlar takip edilir , sponsor olarak yayınlanan siteler, saydığımız sitelere yönlendirme yapmış ise , ya da içeriğini saydığımız siteler gibi duzenlemisse. Uygulama da ki sponsor kısmı silinir. ( Ücret iadesi yapılmaz ) bunu kabul etmiş sayılır sponsor.

Bu sebeple , hem sponsoru hem yayıncıyı garanti altına almak için , sözleşme yapılır.

Sponsorluk ücreti : 2500₺

Sırf merak için , soru soracak arkadaşlara cevap verilmeyecektir. Sponsor olmayı düşünen arkadaşları listeye alıp, yüzyüze video oyununu gösterip oynatana kadar ( senaryo ) söylenmeyecek , ücreti de video oyununu yüzyüze gösterip oynayıp " Ben bu işe sponsor olurum " diyenlerden sponsorluk ücreti alınıp , sözleşme yapılıp anlaşılacaktır.

Özet : İki tarafı sağlama almak adına . Ücret ödenmeden , ne senaryo söylenir ne oyunun içeriği. Önce video oyunu oynatilir , sonra ücret ödemesi alınır ve sözleşme yapılır. Kurallara uyulduğu taktirde silinmeyecegi konusunda.

Saygılar.