• 05-07-2024, 10:59:16
  #1
  360° Tasarım Hizmeti 👋


  Yeni Özellikler ve Teknolojiler


  Boat, Hindistan pazarına yeni akıllı saati Lunar Oasis'i tanıttı. Bu cihaz, 1.43 inç AMOLED her zaman açık ekran ve Bluetooth çağrı desteği ile öne çıkıyor. Kullanıcılar, saati kullanarak doğrudan bileklerinden sesli aramalar yapabiliyor.

  Kişiselleştirme ve Dayanıklılık


  Lunar Oasis, özelleştirilebilir saat yüzleri ve IP68 su geçirmezlik derecesi ile birlikte geliyor. 300mAh pil kapasitesine sahip olan saat, yedi güne kadar pil ömrü sunuyor. Ayrıca, 700'den fazla aktif mod ve Boat Crest uygulaması ile uyumlu olarak çalışıyor.

  Fiyat ve Satış Noktaları


  Hindistan'da 3.299 INR fiyat etiketi ile satışa sunulan Boat Lunar Oasis, üç farklı kayış seçeneği ile geliyor: Zeytin Yeşili Manyetik Silikon Kayış, Aktif Siyah Silikon Kayış ve Siyah Metal Kayış. Akıllı saat, Boat-lifestyle.com, Flipkart ve Amazon üzerinden satın alınabilir.

  Teknik Özellikler


  Lunar Oasis'in 1.43 inç AMOLED ekranı, 466x466 piksel çözünürlüğe ve 600 nit parlaklığa sahip. Saat, Cres+ OS işletim sistemi ve Boat'ın X1 işlemcisi ile çalışıyor. GPS ve MapmyIndia destekli navigasyon özellikleri ile donatılmış olan bu akıllı saat, DIY Watch Face Studio ile kullanıcıların ruh hallerine ve kıyafetlerine uygun animasyonlu saat yüzleri oluşturmasına olanak tanıyor.

  Sağlık ve Fitness Takibi


  Bu akıllı saat, kan oksijen doygunluk (SpO2) oranı ve kalp atış hızı takibi yapabiliyor. Uyku ve stres izleme sensörlerine sahip olan cihaz, aktivite takipçileri ve hareketsizlik uyarıları da sunuyor. Kullanıcılar, Boat Crest uygulaması aracılığıyla fitness arkadaşları ekleyebilir ve özel koşu planları oluşturabilir.

  Ekstra Özellikler


  Boat Lunar Oasis, Bluetooth çağrı desteği, uygulama bildirimleri, metinlere yanıt verme, Uber çağırma, müzik ve kamera kontrolü, hava durumu güncellemeleri gibi özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca, acil durum SOS modu ve QR kod tepsisi ile kullanıcıların QR kodlarını saklama imkanı sunar. Cihaz, yoğun antrenmanlar ve yağmurlu havalar için IP68 dereceli bir dış kaplamaya sahiptir.
 • 05-07-2024, 11:00:46
  #2
  Bu Saat Beni Takar Avatar 2 Saati Gibi 🤣
 • 05-07-2024, 11:03:34
  #3
  redstiff adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu Saat Beni Takar Avatar 2 Saati Gibi 🤣
  Ali express de dolu böyle saatler. Reklam görsellerine inanmayın hiç alakası olmayan ürün çıkıyor.
 • 05-07-2024, 11:25:11
  #4
  neto adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ali express de dolu böyle saatler. Reklam görsellerine inanmayın hiç alakası olmayan ürün çıkıyor.
  Dolandırıldık O Zaman Hocam 🤣