Samsung’un beklenen modeli, alt seviye Galaxy Z Fold 6’nın iptal edildiği iddia ediliyor. Bu model, nispeten uygun fiyatlı olacağı ve S Pen desteği taşımayacağı belirtilen bir cihazdı. Ancak son aşamada rafa kaldırıldığı aktarılıyor. Modeller arasında yeterince fark elde edilememesi ve pazar belirsizlikleri nedeniyle tarih olduğu söylenen cihaz, düzgün bir fiyat ile çok yüksek satış rakamlarına ulaşabilirdi.


Bu arada, Samsung’un bir sonraki büyük Galaxy Unpacked etkinliği hemen hemen kesin olarak Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7, yeni bir kablosuz kulaklık ya da kulaklıklar yanında detaylı olarak akıllı yüzük modeli Galaxy Ring’i tanıtacağı belirtiliyor. Ancak, bu ürünler arasında bir alt seviye Galaxy Z Fold 6 ile Galaxy Z Fold 6 Ultra’nın da adı geçiyordu. Ultra’nın kaderi henüz net değil.


Son olarak, Samsung’un akıllı yüzük modeli Galaxy Ring de dikkat çekiyor. Bu ürün, dokuz farklı boyutta pazara sunulabilir ve kişilere beslenme / yemek planları çıkarabilecek bir yemek ve yemek tarifi hizmeti olan Samsung Food entegrasyonuna sahip olacak. Bu, pazardaki en gelişmiş seçeneklerden birisi olacak gibi görünüyor. Samsung Galaxy Z Fold 6 yanında bu da ilginizi çekebilir