Com-Net: ⚡ Aradığın ALANADLARI Domaini ⚡ - R10.net
 • 15-09-2019, 20:17:55
  #1
  SATILDI

  • Domain Adı : ALANADLARI
  • Kayıt Tarihi : 09.11.2010 (10 Yaşını doldurmuştur)
  • Bitiş Tarihi : 09.11.2020
  • Kayıt Firması : NAME.COM (Transfere engel bir durumu yoktur ancak hemen bitirmek için firma içi aktarımı tercih ederim)
  • Hemen Al : 3.500 TL veya x.xxx seviyesinde kendi teklifinizi veriniz >>>

  GEÇMİŞİ HAKKINDA BİLGİLER :
  Domainin bilinen banı yoktur. Çok sayıda domain barındırdığım zamanlarda domain listeleme için kullanıldı. Boşta tutuyorum, şu an linkleri tamamen silinmiştir, infosu vardır, temizdir. Alanadları.com açılmadan evvel Twitter hesabından paylaşımları vardı, Alanadları.com açılırken forum üzerinde bir arkadaşın talebi üzerine projeye destek olmak amacıyla twitter hesabını onlara hediye ettim. Domaini de talep ettiler ancak herhangi bir pazarlığa girmedim, kendim kullanmayı tercih ettim. Zaman içerisinde, satışta olmamasına rağmen satın alma yönünde iyi yaklaşımlar olmuştur. Bunları değrelendirmek istemedim.

  Benim aklımda bu domain üzerinden Türkiye'de yeterli seviyede bulunamayan bir hizmeti vermek vardı ama o alanda yeterli bilgi donanımına sahip olmadığım için yatırımdan çekindim. Şu anda değerlendirme düşüncem yok.

  ÖDEME ŞEKLİ :
  Teklifi onaylanan kişi için satış durdurulur, 24 saat içinde ödeme beklenir, ödeme alınamazsa satış devam eder. Ödeme KuveytTürk hesabıma Havale/EFT ya da şahsıma elden yapılabilir.
  TABELA.ORG ACELEKREDI.COM 3HABER.COM HICRITAKVIM.COM MEZIDE/SUKRIYE/NAZMIYE.COM OGLAK.ORG KARSIYAKA/GOZTEPE.INFO SAYISAL.ORG MUGLA NAKLIYAT