Arkadaşlar herkese selamlar. Hizmet verdiğim müşterilerim ve işlerimin yoğunluğu sebebiyle bana yardımcı olabilecek bir yardımcı arkadaş arayışım bulunmakta. Kendim yetişemiyorum çok sıkışığım... Ve hatta daha da fazla iş alma imkanım var ama alamıyorum... Bu ekonomik düzende de şuanki mevcut gelir ne yazık ki yetmiyor. Bana yardımcı olacak benimle çalışacak, yarı yolda kesinlikle bırakmayacak, iş bilincine ve ahlakına sahip bir çalışma arkadaşı ihtiyacım var.

Yapmasını isteyeceğim şeyler;

Sosyal medyalarda paylaşılacak post ve hikaye tasarımları üretilecek,
Ara sıra logo tasarımı işlerimiz olabiliyor,
Bazı firmalar için hazırlanan sosyal medya postları after effect program üzerinden hareketlendirilecek. (Bu isteğim ikinci planda, bunu yapamıyorsanız ama yine de tasarım yönünüz kuvvetliyse hareketlendirmeleri ben yapabilirim)
Sosyal medyada reklam çıkmaktan anlıyorsa benimle fikir alışverişinde bulunarak beni yönlendirebilir,
Ürün etiket tasarımı ihtiyacı olabiliyor,

PORTFOLYO SUNMANIZ RİCAMDIR.

Tabii tüm bu çalışmaları beraber yapacağız, günlük olarak işleri bölüşeceğiz, bir kısmını o arkadaş yapacak bir kısmını ben... Kalan vaktimde de yeni işler bağlamaya çalışacağım ve her bağladığım iş üzerinden fiyat iyileştirmesi de yapacağım.

Şimdilik aklıma gelen, anlatmak istediklerim bunlar.. Profilimde bulunan whatsapp numaram üzerinden ya da direkt arayarak iletişime geçebilirsiniz, daha detaylı sohbet edebiliriz.

MAAŞLI İŞ OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ HAFTADA 5 GÜN ÇALIŞMA (ACİL İHTİYAÇ OLMADIKÇA CUMARTESİ PAZAR KEYFİNE BAK) . ÜCRETİ KİŞİYE GÖRE GÖRÜŞMEK İSTERİM. İLERLEYEN SÜREÇTE ÇALIŞMALARDA UYUMLU OLDUĞUMUZDA SOSYAL HAKLAR İLE BİRLİKTE SÜREKLİMAAŞ İYİLEŞTİRMESİ PLANLIYORUM.
Kızacak arkadaşlarım mutlaka vardır, ama benimki yalnızca teklif, kendisine uygun gelen arkadaşlarım iletişime geçsinler lütfen.

NOT OLARAK LÜTFEN GERÇEKTEN BENİ YARI YOLDA BIRAKMAYACAK VE İŞLERİ ZAMANINDA TESLİM EDEBİLECEK ARKADAŞLAR ULAŞSINLAR. GÜN İÇİNDE SÜREKLİ İLETİŞİMDE KALABİLECEĞİM KİŞİLER KESİNLİKLE ÖNCELİĞİM OLACAK, LÜTFEN BU KONUDA BENİ ALDATMAYIN, NEYSE ONU SÖYLEYİN Kİ BEN DE MAĞDUR OLMAYAYIM!

Belirli bir seviyede olan arkadaşlar önceliğimdir.

(Daha önce bu konunun aynısını açmıştım, o yüzden eski konumla copy-paste yapıyorum, o zaman ihtiyacımı bir arkadaşımla gidermiş bir süre çalışmıştık. Şimdi ihtiyaç yeniden oluştu. )

ŞİMDİDEN İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER!