Merhaba bayrama özel kampanya gerçekleştirmeye karar verdim. Kişiye özel veya kurumsal firmanıza Sadece 50 Tl' ye kartvizit tasarımlarınızı gerçekleştiriyorum.

TASARIMI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ MADDELERİ OKUYUN

*Firma İsmi Ve Bilgileri
*Şahıs İsmi Ve Bilgileri
*Firma veya şahıs ne işle ilgileniyor.
*Firmanın veya şahısın djital alanda kullanmış olduğu renkler.
*Firmanın veya şahsın 2 adet örnek kartvizit tasarımı göndermesi ( Beğendiği çalışmaları görmek önemli çünkü tasarıma olan bakış açısını analiz ediyorum. )
*Tasarımlarda revizeler olabilir.
*Tasarım dosyaları tüm formatlarda teslim edilmektedir.

İletişim:

mail : tarikcaniletisim@gmail.com

Veya Forum üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Behance Profilim

Bionluk Profilim


DETAY BİLGİ

BEN NE YAPIYORUM ?


Merhaba, ben sizlerin tüm grafik tasarımlarınızı baştan sona eskizli ve adım adım yaparak tasarlayabilirim. Her iş için ayrı fiyat belirleyerek işleri yürütmekteyim. Yaptığım tasarımların pdf görüntülerini müşterilerime atabilir ve referans olarak gösterebilirim. Fotoğraflarda sınırlı kalmayıp diğer grafik tasarımlarınız' da sizlere yardım olabilir ve tasarımlarınızı yapabilirim. Logo, infografik, vektörel çizim, bardak, kıyafet, kalem vs gibi bir çok baskı ve grafik işleriniz için tasarımlar yapabilirim.

İş tecrübelerim

www.adlone.com ( Referanslarına çalıştım)
www.kupajans.com ( Referanslarına çalıştım)
www.1ekim.com ( Referanslarına çalıştım)

Google üzerinde internet ile alakalı bir çok aritmatik sistemde bilgi sahibiyim web siteleri, reklamlar, tasarımlar, yaratıcı fikirler, insan psikoloji, makale yazımı gibi bir çok dijital alanı destekleyecek konuda bilgi sahibiyim. Tüm bunlardan yola çıkıp sosyo kültürel ve ihtiyacı karşılama doğrutulsunda sizlerle birlikte bağlantıyı koparmadan işlerin adım adım nasıl ilerlediğini sizlere mail yoluyla göstererek içinizin rahat olmasını sağlamakta ve tasarımları yapmaktayım. İş durumuna göre her iş için araştırmalar yapıp durum noktasında fiyat teklifi vermekteyim.

Logolar istenildiği şekilde revize edilmektedir.

Yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim.Güncel++