Alış: Gayrımenkul veya haber sitelerinden linksiz içerik alınacaktır. - R10.net
 • 12-09-2020, 21:05:00
  #1
  Arkadaşlar merhaba,

  PR üzerine çalışacağımız bir ajans açıyoruz. Sık sık gündem veya sosyal içeriğe yonelik bir çok içeriğimiz olacak. Bu içerikler reklam üzerine veya linkli paylaşımlar olmayacak. Bu içerikleri sitelerinde yayınlayan iş ortaklarımız ile sürekli olarak iletişim halinde kalacağız ve çalıştığımız kişilerin bazı dönemlerde banner reklamları vermek istemesi halinde bu iş ortaklarımızla çalışmalar yapacağız.

  Herhangi bir link çıkışı ws talep etmediğimiz için yazacağınız içerikler sitenizden bir çıkış sağlamayacaktır. Bu içerikleri yayınlanabilir halde görselle birlikte ileteceğiz.

  Örnek içerik: https://www.haberodak.com/gayrimenku...okule-turkiye/

  İçerikleri ücret almadan yayınlamam diyenler ise direkt olarak site adreslerini ve girecekleri içerik başına taleplerini iletirse sevinirim.


  NOT: Sektöre yeni girdiğimiz için ilk aşamada yüksek bütçeler vermesekte sitenize bir çok farklı platformda bizde reklamlar yapıyor olacağız. Twitter'da yaptığınız paylaşıma 600 k 20-30-50-k gibi takipçileri olan hesaplardan rtler atacağız. İlerleyen süreçte ise banner reklamlarıyla sitelere destek olacağız.
  biliniyo.com