Tanıtım yazılarınızdan aldığınız verimi maksimize etmek için uygun fiyata advertorial reklam çalışması yapmaktayız. Yaptığımız testlerde hedef URL'ye tıklama almayan tanıtımların, hedef URL'ye tıklama alan tanıtımlara göre çok daha düşük etki gösterdiği görülmektedir. Reklamveren odaklı bir çalışma yapmak için, tanıtım sektörüne bambaşka bir sayfa açıyoruz.

DETAYLAR
- Kaynak sitenin günlük ortalama 100k ziyaretçisi bulunmaktadır. Hit kaynağı %80+ arama motorlarıdır. Siteye anahtar kelime bazlı ziyaretçi girişi gerçekleşmektedir.
- Kaynak site Google News kayıtlıdır.
- MozRank değeri 6+ düzeyindedir.

ÇALIŞMA ŞEKLİ
- İçeriğinize ve hedef kelimenize göre editörlerimiz en uygun yazıyı hazırlar.
- Yazı içerisinde hedef URL olarak sizin sitenizdeki ilgili adres gösterilir.
- Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bir kısmı hedef URL'ye giriş yapar.
- Standart bir tanıtım yazısı yerine, etkin ve geri dönüşü yüksek bir tanıtım yazısı satın almış olursunuz.

Örnekleme: Bebek Beşiği Satışı ile ilgili bir siteniz var. İlgili aramada 2. sayfadasınız. Editörlerimiz tarafından siteniz ve anahtar kelimeniz ile ilgili bir içerik hazırlanarak, sitemizde yayına alıyor. Hedef URL olarak sizin siteniz gösteriliyor. İlgili içerik ile ilgili tahmini X kişinin sitenizi ziyaret edeceğini öngörerek size söyleyeceğiz.1 saat önce yaptığımız bir advertorial reklam çalışması raporunu size sunuyorum. Öngörüme göre 24 saat içerisinde hedef URL 1000+ ziyaretçi alacaktır. İçeriğe göre hedef URL'ye gidecek ziyaretçi değişiklik gösterir. 5'te olabilir, 10.000'de olabilir.

ÜCRETLENDİRME
- Ücretlendirme içeriğe ve hedef siteye göre yapılır.

GERİ ÖDEME ŞARTLARI
- Çalışma öncesinde içeriğiniz ile ilgili tahmini geri dönüşüm oranı size tarafımca iletilecektir. Çalışma sonrasında, öngörülen alt limitte geri dönüş olmazsa, standart tanıtım ücreti olan 60 TL düşülerek, geriye kalan kısım kesintisiz iade edilecektir.

Çalışmak isteyen kişilerin,

Site Adresi:
Hedef Kelimesi:
Aylık Bütçesi:

Bilgilerini doldurarak PM atmalarını rica ediyorum. İstediğim bilgileri ileten kişilere; Site URL, çalışma şekli ve tahmini geri dönüşüm oranıyla ilgili bilgi verilecektir.

İyi forumlar.