• 10-10-2016, 00:38:04
  #1
  Merhaba,

  Birçok kişinin bildiği otoriter ve özgün kadın sitesidir. Kaliteli tanıtım yazısı almak istiyorsanız konunun devamını okumanız sizin için faydalı olacaktır.

  Şimdilik Sadece 10 Kişiye Satış Yapmayı Düşünüyoruz, Talep Doğrultusunda Belki ilerleyen Günlerde Limiti Az Daha Yükseltebiliriz. Siteden ilk Tanıtım Yazısı Çıkışlarıdır.  Tüm Konuyu Ayrıntılı Okumadan Lütfen Bilgi Talep Etmeyin. Sonradan ben o kısmı okumadım demeyin.

  Page Authority : 30.16

  Domain Authority : 21.99

  Dünya Alexa Değeri: 350K

  TR Alexa Değeri: 8K

  Sitenizin Günlük Tekil Hiti: 10K+

  Sitenizin Yaşı: 3

  Sitenizin İçeriği: Kadın, Moda, Güzellik, Diyet, Astroloji, Sağlık, Aşk/ilişkiler, Dekorasyon, Anne-Çocuk, Yemek Tarifleri

  1(bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 300 TL

  Yazı sitenizde kaç ay kalacak : 12 Ay.

  Ödeme Alabileceğiniz Yollar: Akbank/Enpara

  Hit Bilgileri

  1 Haziran - 30 Eylül Tarihleri Arası (4 Aylık)  09.10.2016 Tarihli  08.10.2016 Tarihli  Gece 01.00 itibari ile anlık kullanıcı  Tanıtım yazısı satmak için açılmış sitelerle karıştırmayın.
  3000+ içerikli portalı, forum ve soru cevap bölümleri olan, Sürekli güncellenen kesinlikle ilk çıkışların yapıldığı ve sınırlı sayıda satış yapılacak bir sitedir.


  Tanıtım yazıları faydalı bilgiler kategorisinde yayınlanacaktır, günde 1 adet tanıtım yazısı yayınlanacaktır. Şu an için 10 adet satış yapacağız, sıraya alarak gün gün yayınlayacağız.

  Sitesi, sektörü yada makalesi uygun olmayan tanıtımları yayınlamıyoruz. Makaleleriniz tanıtım yazısı olarak yazılmışsa kabul edemiyoruz. Yayınlanacak makaleler içerik makalesi olmalı ve okuyucuya bilgi vermelidir.

  Tanıtım yazısı satın almak için :

  Site adresiniz :
  Anahtar kelimeleriniz :


  Şeklinde pm gönderirseniz dönüş yapılacaktır.

  Meraktan pm isteyenlere malesef dönüş yapmıyoruz.

  Aklınıza takılan konuları sorabilirsiniz.

  iyi forumlar