İŞ ALIMI KAPALI
Selamlar.

Sadece teknoloji siteleri için bir kampanya başlattım. Teknoloji konularında haber, inceleme tarzı siteleri olan üyelerin tanıtım yazılarını sadece 15 TL ye yayınlayacağım.

Benimle daha önce ticaret yapmış olan arkadaşlar için söyleyeyim 1 tane haber sitem var bu sitede o. Yeniden site adresi isteyecekler için söylüyorum
Şartları dikkatli okuyun lütfen

Yazıyı yayınlamak için bir kaç şartım var.

-Göndereceğiniz yazı en az 400 kelime olacak
-Yazım kurallarına uygun ve özgün olacak
-Yazı içinde sadece 1 link olacak
-Yazı siteyi tanıtmayacak. Burayı biraz açayım. Tanıtım yazısı tarzında değilde örneğin yeni çıkmış bir teknolojik ürünü inceleme anlatma, yada teknoloji konusundaki bir gelişmeyle ilgili haber yada bilgilendirme içeriğine sahip olacak.
-Yazı başka siteden kopyalama olmayacak. Bize gelecek kaldırma talebinde yazınızı sorgusuz silerim. Yada herhangi bir yasal durumda avukat arkadaşımız direkt sizi muhatap alır.
-Yazı diğer tanıtım yazıları gibi tanıtım kategorisinde değil teknoloji kategorisinde haber olarak yayınlanacak ve ana sayfada görünecek.
-Teknoloji kategorside newste kayıtlıdır
-Linkler her zamanki gibi nofollow olacak.

Sitenizin Pagerank Değeri: 0
Sitenizin Alexa Değeri: 30 K
Sitenizin Günlük Tekil Hiti: 2500-4800 arası değişiyor
Sitenizin Yaşı: 11 Ay
Sitenizin İçeriği: Yerel Haber
1(bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 15 TL(Linkler nofollow)
Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak : En az 1 Yıl
Ödeme Alabileceğiniz Yollar: EnPara

Not: Gönderilen yazının içeriği belirttiğim şartlara uygun değilse yazıyı yayınlamama hakkım saklıdır. Her zamanki gibi önce ödeme alınır sonra yazı yayınlanır.