• 30-03-2024, 19:54:47
  #1
  Siber Güvenlik Bilişim AŞ
  Tüm siteler günlük güncel içerik girilen ve 1k ile 7k arası değişen index sayılarına sahip sitelerdir. Anahtar kelimelerinizde hızlı yükselme garantisi, tüm eklenen haberler hızlı bir şekilde index alır. Tanıtım yazıları içerisine 3 adet anahtar kelime çıkışı verilmektedir. Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Profesyonel olarak tanıtım yazısı hazırlayarak tüm haber sitelerinde bu tanıtım yazılarını yayınlatabilirsiniz.

  Bir çok site news kayıtlı, anlık index alan, ahrefs ve semrush değerlerinizi çok kısa sürede tatminkâr bir seviyeye getirecek sitelerden oluşur. Siteler şahsımıza ait olup hiç bir şekilde aracı/komisyon karşılığı hizmet sağlayan kişiler değiliz. Tanıtım yazısı hizmetini basın bülteni, PR çalışması, hızlı indexleme ve diğer hizmet alanlarında kullanabilirsiniz.

  Tanıtım yazıları öncelikli olarak tercih edilme sebebi hedef kitleyi bilgilendirmek ve yayınlanan içerikler ile okuyucuların ilgisini çekerek kurumsal şirket ve bireysel kişi hakkında olumlu bir şekilde izlenim bırakır. Bu hizmet sadece 10 kişi kontenjanı dahilinde satılacak daha sonra satış durdurulacaktır. Kısa süreli indirimden faydalanmak ve sınırlı 10 kontenjan içerisine dahil olmak için acele edin!  Bizimle iletişime geçmek ve 400 adet haber sitesinden sadece site başı 5₺ gibi bir fiyata tüm sitelerden 2500₺'ye tanıtım yazısı hizmeti satın almak için aşağıdaki bağlantı üzerinden anlık iletişim kurabilirsiniz!

  Whatsapp'dan mesaj gönder!
 • 31-03-2024, 01:48:18
  #2
  Deneme maksadıyla bir paket alındı. Satıcı gerçekten işinin ehli ve sorduğunuz her soruya doyurucu yanıtlar veriyor.

  Güncelleme:
  - Siteler kesinlikle çöp siteler değil. Çoğu özenle hazırlanmış içeriği temiz olan siteler. Bu yüzden 5 dakika içinde bile index alan sayfalar oldu. Daha önce başka şirketlerle buna benzer seo çalışmaları yaptım. En fazla verim aldığım çalışma bu oldu diyebilirim. 1 hafta bile geçmeden bile 1 anahtar kelimemiz ilk 50den ilk 10a girdi.
  - Satıcı ticaret ahlakına sahip birisi. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Benden kaynaklı hataları bile hızlıaca düzeltti. (Makaleyi ilk başta r10 üzerinden gönderdiğim için linkler otomatik olarak no-follow olarak çıkış yapmış. Farkettikten hemen sonra hızlıca sorunu çözdüler. Evet, 500e yakın siteyi )
 • 06-04-2024, 14:01:52
  #3
  Tam detay alabilirmiyim
 • 06-04-2024, 14:03:54
  #4
  Ana konusundan ulaşmıştım hocam. Anahtar kelimem çok niş olduğu için anında etki etti diyebilirim.

  R10 hesabımı da çok yeni açtım.

  https://www.r10.net/tanitim-yazisi/4...gecin9889.html


  Astrakhan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu referans yorumu moderatöre bildirdim. İnandırıcı gelmedi art niyetli sizin verdiğiniz hizmet sağlıklı ve kaliteli olabilir ama referans olan arkadaş da bir sıkıntı var konu ile yorum tarihi arasında 1 gün var "1 hafta bile geçmeden bile 1 anahtar kelimemiz ilk 50den ilk 10a girdi. "

  iyi forumlar