• 02-04-2024, 21:13:23
  #1
  Ali Koç'un açıklamalarından ve kongre üyelerinden aldığım havaya göre oylamada bu sonuç çıkacak.
  Bence çok saçma Galatasaray'a ter akıtmadan bir kupa hediye etmiş olacaksın. Gelecek senelerde alacağın kupalardan mahrum kalacaksın.
  +olarak bu kararın rakiplerine hiçbir zararı yok faydası var TFF'ye falan da bir zararı yok

  Ali Koç Fenerbahçe'nin başına gelmiş en kötü şeylerden biri olmaya devam ediyor. Evet hepimiz farkındayız Fenerbahçe'ye üvey evlat muamelesi yapıldı, haksızlıklar oldu ama rakibin napıyor algıyla tehditle lobiyle işini hallediyor sen sadece isyan ediyorsun ve kimse seni takmıyor. E beceremiyorsan bence bırakmalısın.

  Bu son Trabzonspor maçında neler neler oldu Trabzon neredeyse hiç ceza almayacak çünkü Fenerbahçe bunu gündeme getirmedi Trabzonspor'un suçu yok bizim oyuncular da kahramanca savaştı moduna geçtiler. E senin beklentin buysa senin oyuncunun cezası konuşulur.

  Aziz Yıldırım zamanında bir Beşiktaş Türkiye Kupası maçı vardı şenol güneş'in kafasına dikiş attırdığı hakem alelacele maçı iptal ettirdi. Tv'lerde Fenerbahçe linç ediliyordu Aziz başkan çıkıp bunlar numara yaptı diyip maçı tekrar ettirmişti. Aziz Yıldırım tamam son zamanları başarısızdı ama Fenerbahçe'nin hakkını savunmada gerçekten çok iyiydi.
 • 02-04-2024, 21:23:53
  #2
  Fenerbahçe kimseye zarar vermek için tepki vermiyor. Haksızlığa uğradığı için tepki gösteriyor.
 • 02-04-2024, 21:26:20
  #3
  Gold üye
  Ali koç başarısız birileri gibi olayı benim suçum demiyor dış minnaklara atıyor biliyorki kupayı alamaz şampiyon olamaz. Ama adam haklı ona inanan o kadar kendinden geçmiş insan var ki bu adamlar bunların sırtından katlarda yatlarda geziyor
 • 02-04-2024, 21:29:32
  #4
  benim de anladığım süper kupayı kaybedip bir de onun mağlubiyeti riskine girmeyelim duruş ayağına çekilelim.
  türkiye kupasında da zaten gelir yok ona da duruş diyip çekilelim.
  e çekildin noldu sen ligde hakkım yeniyor diyodun ligi oynamaya devam ediyorsun.
 • 02-04-2024, 21:33:05
  #5
  Acun'un takımıyla fenerbahçe birleşsin Türkiye' liginden çekilelim
 • 02-04-2024, 22:55:31
  #6
  OziyWeb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ali koç başarısız birileri gibi olayı benim suçum demiyor dış minnaklara atıyor biliyorki kupayı alamaz şampiyon olamaz. Ama adam haklı ona inanan o kadar kendinden geçmiş insan var ki bu adamlar bunların sırtından katlarda yatlarda geziyor
  Yeminle kopyala yapıştır aynısı. Aha buraya yazıyorum bu adamı seçimde de gönderemezler. Yine bir kılıf bulur aday olur.
 • 02-04-2024, 23:55:28
  #7
  adandemirspor ve adanasporluyum tarafısz bakıyorum.ali koç giderse fb çok daha kötü günler görür gibi.eğer ali koç fb nin borcunun 4/ 1 ini kendi cebinden ödemeseydi fb şimdi transfer yasağı,avrupadan men,türkiyede puan silme yaşardı.ali koç un kıymetini bilin.
 • 03-04-2024, 01:50:29
  #8
  eyefive5 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  adandemirspor ve adanasporluyum tarafısz bakıyorum.ali koç giderse fb çok daha kötü günler görür gibi.eğer ali koç fb nin borcunun 4/ 1 ini kendi cebinden ödemeseydi fb şimdi transfer yasağı,avrupadan men,türkiyede puan silme yaşardı.ali koç un kıymetini bilin.
  6 sene
  0 şampiyonluk
  ş.ligine hiç gidemedik
  yüzlerce transfer her sene yeni kadro teknik direktör
  başkan olmadan önceki vaadlerin vizyonun yüzde 1ini uygulamamak
  çoğu derbide madara olma (gsden içeride dışarıda 3 yemek)
  hakemler, tff tarafından dalga konusu olma hiçbir ağırlığının olmaması
  ruhsuz tribünler
  vs. vs. sayılabilecek bir çok olumsuz şeyler oldu
  her şey değişti bir tek ali koç değişmedi ve sorunlar hep artarak devam etti demek ki sorunun kaynağı az çok belli.
  Para veren elbet bulunur fenerde zaten doğru yönetirsen cebinden para eklemene de gerek kalmaz.
 • 03-04-2024, 15:29:08
  #9
  Yüreği yetmez. Sadece boş yapıyor ve pazar günü sahaya çıkacaklar.

  Ağlamasının ekmeğini yemiş bugün. Galatasaray kompleksiyle kafayı yemiş milyonlarca insan var karşımızda ve hiçbiri sağlıklı düşünemiyor.

  Adam gözünüzün içine baka baka billur geçiyor ve tiyatroya inanıyorsunuz.

  Hadi Galatasaray'ı kolluyorlar diyelim. Sen başkanlık döneminde Trabzonspor ve Beşiktaş'a karşı da şampiyonluk yarışında kaybettin. Yine sen varken, Başakşehir şampiyon oldu. Bursaspor'a bile şampiyonluk kaybettin.

  Fenerbahçe'de bizim bilmediğimiz ekstra bir şey mi var? Kulübün kasasında ülkeyi yönetecek para mı var yoksa taraftarı sayesinde ülkeyi ele geçirecek bir durum mu? Bu kadar kulübü bırakıp sadece bunları ele geçirmeyi düşündükleri şizofrenlikten başka bir şey değil.

  Erdoğan olmasa alt liglerde sürünecekken, utanmadan hala mağdur ayağına yatıyorlar.

  Ali Koç şirazesi kaymış bir insan artık. Dün yaptığının hiçbir mantıklı açıklaması yok. Arada sadece 30 kilometre mesafe var ve 50 bin kişinin statta olduğu bir anda 30 bin kişiyi diğer statta topluyorsun. Bu insanlar metroda, metrobüste, sokakta birbirine de girebilirdi.

  Aziz Yıldırım'a inanmaya başladım artık. Bu adam proje adamı gibi davranıp, iki tarafı birbirine ciddi manada kin besletmeye çalışıyor. Bir fitil yanarsa, iki tarafta birbirine girecek kadar kinle bakıyor. Ve bunu spor gibi bir şeyin üzerinden yapıyor.

  Dün konuşması sırasında tehditleri yüzünden gözaltına alınması gerekiyordu. Ettiği lafların herhangi birini biz sıradan vatandaşlar olarak canlı yayında bir yetkiliye söylesek, anında gözaltına alınırdık. Akıllı olun az arkadaşlar.

  Denizlispor maçında gözünüzün içine baka baka yalan söylüyor. Neymiş Denizlispor, Fenerbahçe şampiyon olmasın diye deli gibi oynamış. Yahu adam 1 puan alamazsa küme düşüyor. Ligin son maçı tabii ki masa açılacak. Bu kadar salakça bir argüman olabilir mi? Appiah o golü atsaydı Fener şampiyondu. O zaman ne olacaktı?

  Ya da Semih'in kafa vuruşu Muslera'ya çarpmasaydı Fener şampiyon olacaktı. Yine aynı şeyleri söyleyecek miydi? Kaleye sokamıyorsan o topu sorumlu sensin bu çok basit.

  Galatasaray 1 gol ile kaybetti şampiyonluğu Beşiktaş'a. Çıkıp her sene rakip ne hikmetse 7 yedi ve deli gibi hatalar vardı maçta diyebilirdi. Hiç lafı bile yapılmadı. Taraftar bile konuşmuyor.

  Geçin artık şu kumpas olaylarını. Ayrımcılık istemekten başka bir şey yapmıyorsunuz.

  Koskoca 4 gün var. Millet 2 gün dinlenip maça çıkıyor onların ülke puanı yok mu? Onlar oyuncu değil mi? Hadi ertelendi diyelim yine turu geçemezsen ne olacak?

  Yabancı hakem deyip duruyor. Hadi yabancı hakem atandı o maça ve aleyhlerine bir hata ile maçı kaybettiler. Bu sefer maçı başka hakemle oynayalım diyecek kadar kafası dönmüş bir adam Ali Koç.