Adwords Nedir? - R10.net
 • 23-10-2009, 20:36:14
  #1
  Adwords Reklam' google'nin anahtar kelime veya içerik ağlarında yayınlanan reklamlarla birebir eşleşme temeline bağlı ve dayalı olan reklam programının adıdır.

  Bir reklam veren reklamına herkezin bildiği bir çoğumuzun bilmediği tıklama başı ödeme seçeneği ve içerik ağlarında yayınlanan eşleşmeli reklam ile yayınlanan reklam kanalıdır.

  Adwords kimilerin işine yarar ve faydalı olabilir / olur. Adwords ile reklama başladığınızda reklam verenlerin %80'i işletmesi ile ilgili reklam yayınlayıp ürün/ürünlerinin tanıtımlarını yapmak konusunda deneyimli ve/veya deneyimsiz kullanıcılarımız, (Reklamveren)lerimiz için ürünlerinin tanıtımını ve satışı yapmakta idealdir.

  Buna istinaden (Adwords) programının bir çok işe yarayan ve tam anlamıyla satışla sonuçlanan işlevselliği ve reklamverenlerin müşterilerini nereden nasıl ne şekilde en iyi performansı elde ederiz sorularını bir kenara bırkakıp tamamen Google Adwords'un müşterilerine ve / veya reklamverenlere sunduğu harika özellikleri bulunmaktadır.

  Adwords reklamveren için herşeyi düşünmüş ve müşterilerine satış yapmayı hedefleyen dönüşüm yapmayı hedefleyen eşi bulunmaz bir araç / programdır.

  Genellikle internette veya bir reklamveren icat etmiş olduğu bir ürünü/ürünlerinin, İthal ettiği malzemlerin, veya malzemenin web sitesinin reklamını kolaylıkla yapabilir gerektiğinde bunu satış ile sonuçlandırabilir.

  Kısaca Adwords = "Reklam Kelimeleri" anlamınada gelmektedir. (İngilizce) olarak.
 • 23-10-2009, 21:05:10
  #2
  Google'ın reklamverenin belirleyeceği anahtar kelimelere göre yine belirlenen yayıncılar veya google arama sonuçlarında reklamveren'in reklamını döndürdüğü uygulama
  Önce hayaller ölür, sonra insanlar..
 • 25-10-2009, 01:12:22
  #3
  Google'ye reklam verip parayla hit yapma yolu veya satış yapma imkanı.
 • 25-10-2009, 03:15:28
  #4
  işin içine fazla girince rüyalarınıza kadar misafir olan faydalı bir hizmet.
  Önce hayaller ölür, sonra insanlar..