Ülker tarafından artık GELENEKSEL hale gelen, Ülker 23 Nisan Çocuk Sinema Şenliği bu sene 24 Nisan 2014 Perşembe günü yapılacaktır.

Şenlik TÜM ÇOCUKLARA Ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Şenlik ile alakalı daha detaylı bilgiye, Sinema salon listelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2014 Yılı 7. Ülker Çocuk Sinema Şenliği Film, Salon ve Seans Bilgileri


Artık Geleneksel bir hal almayı başaran Ülker Çocuk Sinema Şenliği 2014 yılında 7. kez kapılarını çocuklar için açıyor. Birbirinden güzel Sinema Filmleri ve Hediyeleri ile Ülker 2014 senesinde de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamaya hazırlanıyor.

2014 Yılı 7. Ülker Çocuk Sinema Şenliği 24 Nisan 2014 tarihinde Türkiye’nin dörtbir yanından seçilen illerdeki Sinema Salonlarında yapılacaktır. Şenlik için bu seneki İl – Salon ve Seans bilgileri şenlikten 1 ay önce sitemize eklenmiş olacaktır.

Ülker Sinema Şenliği 2014‘de çocuklar Karlar Ülkesi isimli Çigi Film ile buluşacaklar.

Bu yıl Ülker Çocuk Sinema Şenliği kapsamında, 60’ın üzerinde ilde tüm çocuklar Disney Channel’ın sevilen çizgi filmlerinden kısa bir derlemenin ardından Disney Animasyon Stüdyoları’nın Oscar® ödüllü filmi“Karlar Ülkesi”ni sinemalarda ücretsiz olarak izleyebilecek.

Elde ettiği uluslararası başarıların yanı sıra, Disney’in Türkiye’de şimdiye dek en iyi açılışını yapan ve en yüksek hasılat elde eden animasyon filmi olma özelliği de taşıyan Karlar Ülkesi’nde; korkusuz ve iyimser Anna, Arendelle krallığını sonsuz kış içinde bırakan kız kardeşi Elsa’yı bulmak üzere, dayanıklı dağ adamı Kristoff ve onun sadık ren geyiği Sven ile birlikte efsanevi bir maceraya çıkar.