• 16-09-2013, 11:32:50
  #1
  KOMEK
  Dünyanın ilk yerleşim yeri olan Çatalhöyük ve HZ. Mevlana gibi önemli bir şahsiyetin, türbesini barındıran Konya, eğitim alanındada önemli çalışmara imza atmaktadır. İlimizde 4 üniversite yer almakta olup, ayrıca ücretsiz meslek edindirme imkanı olarak KOMEK sizleri beklemektedir.

  31 Komek Kurs Merkezi
  Konuyu açtığım tarihte komek kurs merkezi sayısı, sadece il merkezi ile sınırlı olmak üzere 31 şubeden, kurs, spor eğitim merkezi ve hanımlar için kadınlar lokali bulunmaktadır.

  150 Branşta Ücretsiz Eğitimler
  Yine aynı şekilde konuyu açtığım tarihte 150 farklı branşta eğitim ile okuma yazmadan, uzmanlık ve sanayi alanında bir birinden önemli mesleklerde eğitimler sizi bekliyor. Örnek CNC eğitimleri bile vardır.

  Komek Kayıt ve Sertifika
  Her yıl eylül ayında başlayan kayıtlar, için Komek web sitesinden online başvuru yapmak gerekiyor. Yapılan online başvuruya müteakip, size en yakın komek kurs merkezine mutlaka yanınızda El kart ile giderek kaydınızı onaylatmalısınız. Kurslarımız ücretsiz ve MEB onaylı sertifikalıdır.

  Adres: Yenişehir Mahallesi Vatan Caddesi No.2 Selçuklu / Konya
  Telefon: 0332 221 14 00
  Kaynak: http://www.ismekkurs.com/konya-komek-kurslari
 • smm panel
 • 18-09-2013, 20:15:07
  #2
  Komek Kayıtları Başladı
  Evet konyalılar, şimdi sizin için ücretsiz eğitim zamanıdır. Komek 2013 - 2014 eğitim dönemi için ilk kayıtlar başlamış olup, sizde bir tıkla kolayca kayıt olabilirsiniz. 30 Kurs merkezi 150 farklı branşta meslek edindirme imkanı sunan Konya Büyükşehir Belediyesi Komek kursları zorunlu ilköğretim yaşını geçmiş bay ve bayan herkes için ücretsiz yararlanmaktadır.

  Ön Kayıt ve Onay İşlemi
  Aşağıda yer alan linkte ön kayıt hakkında detay ve başvuru sayfası yer almaktadır. 16-27 eylül 2013 tarihlerinde geçerli olup ön kayıt yaptıranlar ayrıca size en yakın komek kurs merkezine yanınızda el kart ile onay başvurusu yapmalısınız.

  Kaynak ve Detaylar: http://www.komekkurs.com/komek-2013