• 13-04-2021, 19:08:11
  #1
  Kurumsal Üye
  Sitemize yeni üye olan herkese 50₺ deneme bakiyesi. Üye mailinizi iletmeniz yeterlidir.
  360sosyal.com Hakkında Bazı Uyarılar ve Önemli Notlar !!!  Param Olsun alt yapısının ne olduğunu öğrenmek için burayı ziyaret edin >>>>> Param Olsun


  Hata ve Öneriler: Arkadaşlar üzerinde çok emek verdik bu sistemin. Hala bazı hatalar ve eksikler alıyoruz. Her birini belirli aralıklar ile güncelliyoruz. Ayrıca sistemin daha iyi ve sağlıklı hale gelmesi için lütfen bunları bize bildirin. Ayrıca tüm önerilere, çözümlere ve iş birliklerine açığız.

  Referanslar:
  erenacar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Projeler için bir çok görev sitesi kullandık ve aralarında en beğendiklerimizden biri 360sosyal platformuydu. Genel olarak fiyatlar aşağı yukarı aynı fakat çoğu site yöneticisi işleri baştan savma yaptığı için üyeler görevleri doğru yapmıyor. Fakat bu platform üzerinden verdiğim görevlerin doğrulukla yapılma oranı %97 (bundan dolayı büyük projelerimizde kesinlikle 360sosyali kullanıyoruz diğerleri ile kıyaslanamayacak bir kalitesi var)


  Aykuru adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yaklaşık 3 aydır kullandığım sistem, en çok beğendiğim yanı kullanıcılara görev verirken çok fazla opsiyona sahip olması. Bu sektörde(görev yap) profesyönel anlamda hizmet verebilen ciddi bir kadrosu ve kurumsal yapısı olan bir firma yoktu bundan defalarca yakındım. Smm panel sistemindeki botlardansa tamamen organik ve gerçek bireylerle etkileşim halinde olabileceğimiz bir sisteme ihtiyacımız vardı.
  Özellikle bazı müşterilerim yorum hizmeti alırlarken konuyla alakalı yorum istiyor ve gerçek profillerden olmasını istiyordu bu konuda görev yap sistemine detaylı bir şekilde görev anlatımını yaptığım zaman tam kusursuz şekilde görevleri yerine getirdiler.
  Ayrıca yabancı firmalar için de bazı hizmetler alırken görev detayları kısmına insanlara ingilizce olarak anlamlı cümleler ve konuyla alakalı yazılar yazmalarını istediğimde hiç bu kadar güzel bir sonuç alacağımı beklemiyordum.
  Umarım yakında doğrudan yurtdışına açılır ve doğrudan yurtdışı kullanıcıların görev yaptığı bir platformda sunarsınız. Şuanki kitlenin kalitesi bile yetiyor ama ip muhabbetinden dolayı türk olmaları seo açısından yurtdışında tam istediğim verimi vermese de Türkiye'de 1 numara diyebilirim.


  Ayrıca yurtdışına açılmayı zaten düşünüyorsanız bununla ilgili bir tarih var mı? Cevap verirseniz çok sevinirim. Başarılar dilerim.


  HuseyinFiliz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu sistemi basit bir görev yaptırma sitesi veya smm sitesi olarak görmemelisiniz. Yıllarca üzerinde plan yapıldı ve mükemmel hale getirmek için optimize edildi.


  Görev yapan kullanıcıların hakkı yenmiyor ve güzel ödemeler alması sağlanıyor. Görev veren kullanıcıların mağdur olmaması için görevler özelleştirilebilir ve nokta atışı verilebiliyor.


  Sistem tamamen özel yazılım ve yazılma süreci oldukça dikkatli ve özenle yapıldı. Arayüz basit ve etkili olacak şekilde optimize edildi.


  Henüz yolun başında olan bu sistemin gelişmesi için R10 üyelerinden destek verilmesi gerektiği düşünüyorum

  lozturkl adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yakınen takip ettiğim saygı değer ve kesinlikle hakettiğinizi fazlasıyla vermeye çalışan. Hatta "yeter artık" dedirten bir arkadaştır. Özel promosyon kodları vs. en azından 1 kere kullanıp deneyin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

  Elinize sağlık gerçekten başarılı bir sistem olmuş

  OrunnYzlm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Saygıdeğer hocamin sitesinde deneme bakiyemi kullandim. İşini layıkıyla yapıyor. Başarılar dilerim.

  Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba, görev sitesini kullandım çok memnun kaldım. Kullanıcılar tamamen gerçek. Bence görev sitesi olarak kendi alanında bir numara diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

  fotografciamca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hayırlı olsun, daha öncesinden de kullanmış olduğum bir platform. Güzel günlere hep beraber inşallah. Allah yolunuzu açık etsin.

  bluemanburak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kardeşim hayırlısı olsun, aktif olarak siten üzerinden para kazanıyoruz ve kazandırıyoruz teşekkürler ..

  sosyalhile adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emeklerinize Ve siz Değerli Hocam Ellerinize Sağlık Şahsım Adına Çok kullanışlı ve kendim olarakta bunu kullanacağım vermiş olduğunuz bakiyeylede deneme yaptım çok başarılı birşey başarılarınızın devamını dilerim

  novastarix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hayırlı uğurlu olsun Eyüp hocam işinde ciddi anlamda uzman birisidir

  thes3hzade adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok emek verilerek hazırlanmış bir sistem, Hayırlı Olsun.

  UAYazilim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mükemmel bir sistem herkese tavsiye ederim.

  izciTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ana Sayfa Arayüz Tasarımı gibi konularda yardımcı olmak ve böylesi organik projenin bir kısmına dahil olmak çok zevkli bir iş oldu. beğenilen bir tasarımın ortaya çıktığını düşünüyorum ve ciddi anlamda organiklik bakımından beğendiğim bir sistem. Başarılarının devamını diliyoruz Her zaman böyle önemli projelere ihtiyacımız var.

  fermat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hayırlı olsun güzel bir sistem olmuş emeğinize sağlık

  rastbin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bende kullandım. Mükemmel bir sistem

  delamis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok emek var, hayırlı olsun

  civilengineer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  güzel girişim, iyi satışlar bol kazançlar dilerim, umarım emeklerinizin karşılıgını alırsınız ve projeniz başarıya ulaşır.


  konu tasarımı zaten olayın emeğini gösteriyor, hem konu tasarımı, hem de sitenin kendisi, diğer birbirinin kopyası olan 2 günde açılmış panellerden çok uzak, özgün ve kaliteli.


  umarım güzel hizmetleriniz devam eder


  kolaylıklar

  iws adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendileri ile sürekli çalışıyoruz ve memnunuz. Çalışmalarımızın devamı olması dileğiyle.

  bozkaplan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Denedim çok beğendim.Başarılar dilerim.

  emrears adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hocam bu arada gerçekten şahane olmuş, sektördeki her derde deva çok beğendim

  MehmeTugay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Oldukca hızlı ve gerçekten gerçek kullanıcılar tekrardan kullanacağım tavsiye ederim. Ellerinize sağlık.

  apache adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  deneme bakiyesi ile sadece izleme aldım yorum + abone de geldi, gayet başarılı.

  pollianna adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşim gereği sosyal medyayı aktif kullanıyorum ve düzenli içerik paylaşımı ,etkileşim vs benım için oldukça önemli .Bu uygulama her platforma uygun etkılesım ve reklam sağlaması acısından oldukça kullanışlı bi o kadar da hızlı ve reel kullanıcılar ile çalışmanın verdiği güvenliği hissediyorsunuz . Ellerinize sağlık .

  Barış adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Profesyonel ve A+++ Kalite bir Hizmet. Muazzam Başarılı. Tebrik Ederim.

  furkanologia adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu sabah test etme fırsatı buldum. O kadar stabil çalışıyor ki acayip kullanışlı. Hele kayıtları tek tek inceleme falan. Şapka çıkartıyorum good work diye buna denir.

  AdviceDijital adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sistemi uzun süredir kullanıyorum gerçekten harika tasarlanmış ve sürekli işleyen bir proje.Başarılarınızın devamını diliyorum.

  sadecemfk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Üslubu ve verdiği hizmet mükemmel.


  Ticaret anlayışı ve ahlakı ile her zaman çalışılabilirsiniz.


  İşletme ile alakalı yorumlar ile farkı keşfedin.


  Elinize sağlık @garajdakivosvos;

  enidealkilo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sistem gayet başarılı herşey düşünülmüş teşekkürler.

  sizdeyiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  deneme kullandım gerçekten harika bir sistem yapılmış aklınızda şüphe kalmıyor görev yapılmış mu yapılmamış mı diye herşey açık ve net ortada harikasınız devam edeceğim sizinle.

  flednatus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kullanıcı adım : grafiklerce . Tekrardan Hayırlı olsun hocam.
 • 13-04-2021, 19:09:41
  #2
  15 Aylık bir emekleme sürecinin ardından bebeğimiz ufak adımlarla yürümeye başlıyor. Gecemizi gündüzümüze kattığımız, varımızı yoğumuzu bir ettiğimiz projemizin adı 360sosyal.com

  Basite indirgediğimizde bu sistemin sizlere organik çözümler sunacağını söyleyebiliriz.
  Bizler, bot sistemlerin aksine gerçek kullanıcıları bir araya topluyor sizler için etkileşim sağlamalarını istiyoruz.

  Müşterilerimize hizmet sağlamak isteyen kullanıcılarımızın hesaplarının aktif olduğundan emin olmak için sisteme katılan her kullanıcımız için sosyal medya hesaplarının kontrolünü sağlıyor, uygun olması durumunda kullanıcıyı sisteme dahil ediyoruz.
  İnstagram, Youtube, Tiktok, Twitter, Facebook, Reddit, Google, Whatsapp Görevleri, Web site, Pinterest, Snapchat, Twitch ve çok daha fazla sosyal mecrada hizmet sağlıyoruz.
  Bunların yanı sıra Canlı yayına katılma ve Video çektirme gibi daha özel görevleri de tanımlayabileceğiniz özel kategorilerimiz bulunuyor.

  Daha güzeli ne biliyor musunuz?
  Devamlı müşterilerimiz için özel görev kategorisi oluşturabiliyoruz. Yasadışı, bahis ve referans kasma sistemleri dışında 1000₺ üzeri yüklemelerde kullanıcılarımız için 1 adet özel görev kategorisi oluşturabiliyoruz. Böylece, daha önce almak istediğiniz fakat hiçbir yerde bulamadığınız hizmeti kendiniz için oluşturabiliyorsunuz.


  İşin özü, bu proje çokça emek içeriyor. Projemizi sizlerden aldığımız yapıcı eleştiriler ile düzenlemeye, geliştirmeye devam edeceğiz.
  R10 ahalimize hayırlı uğurlu olsun.
 • 13-04-2021, 19:15:25
  #3
  Uluslararası Marka Tescil
  Hayırlı olsun, mübarek olsun
 • 13-04-2021, 19:16:05
  #4
  Çok harika bir uygulama olmuş ellerinize saglık bayağı yararlı buluyorum arkadaşlara tavsiyem denesinler
 • 13-04-2021, 19:16:16
  #5
  Projeler için bir çok görev sitesi kullandık ve aralarında en beğendiklerimizden biri 360sosyal platformuydu. Genel olarak fiyatlar aşağı yukarı aynı fakat çoğu site yöneticisi işleri baştan savma yaptığı için üyeler görevleri doğru yapmıyor. Fakat bu platform üzerinden verdiğim görevlerin doğrulukla yapılma oranı %97 (bundan dolayı büyük projelerimizde kesinlikle 360sosyali kullanıyoruz diğerleri ile kıyaslanamayacak bir kalitesi var)

  Elinize sağlık gerçekten başarılı bir sistem olmuş
 • 13-04-2021, 19:17:43
  #6
  🥇YAZILIM HİZMETLERİ🥇
  Elinize emeğinize sağlık. Hayırlı uğurlu olsun
 • 13-04-2021, 19:18:27
  #7
  Çalışıyoruz Babu
  Saygıdeğer hocamin sitesinde deneme bakiyemi kullandim. İşini layıkıyla yapıyor. Başarılar dilerim.
 • 13-04-2021, 19:19:28
  #8
  🛑 haberimolsa.com.tr 🛑
  Herkese çok teşekkür ederim.
 • 13-04-2021, 19:22:38
  #9
  Ellerinize sağlık, artık sık sık kullanacağız