Satış: PDF BACKLİNK PAKETİ - WİKİPEDİA.ORG HEDİYELİ – Ekstralarıyla Sadece 40 TL - R10.net
 • 22-11-2020, 11:24:04
  #1
  Ben şimdiye kadar ekşi sözlük - wikipedia ve çok büyük haber sitelerinden defalarca kez tanıtım yazısı satın aldım. Gerçekten işini hakkıyla yapan arkadaşlar vardı ama çoğunlukla wikipedia ve haber sitesi tanıtımlarım ilk yılını doldurmadan patladı. (Benimle aynı kaderi yaşayan pek çok arkadaş vardır eminim.)

  Bende kendi kendime özellikle wikipedia üzerinde yeni yöntemler arayışına girdim. Çoğunlukla başarılı oluyorum. Hali hazırda 1.5 senedir silinmeyen değiştirilmeyen linklerim var. Aşağıda bulunan paketi satın alan arkadaşlara wikipedia backlink çalışmasını bedavaya vereceğim. Detayları sayfanın en altında yazdım...

  Bu paketin bir benzerini bir seo firmasına 50 TL karşılığında yapıyordum. Çok uzunca bir süre yaptım, yollarımızı ayırdığımız için 40 TL karşılığında buradan satışa devam etmek istiyorum.

  PDF Backlinklerimiz (Asıl Ödeme Yaptığınız Paket)

  Anahtar kelimenize uygun olacak şekilde 1 adet 300 - 350 kelime içerik yazıyoruz. Bu içeriği 5 adet pdf backlink sitesinden pdf olarak yayınlıyoruz. Sitelerin reklamını yapmaya gerek yok bir adet örnek görselde yer alıyor.
  academia.edu bazı zamanlarda pdf görüntüleyicilerini kapatıyor. Yalnız pdf linkiniz site içerisinde sabit kalıyor.  Hediye 1

  1.000+ karma puana sahip olan reddit hesabımızdan - kendi subredditimizde tanıtım yazınızı paylaşacağız.

  Burada normal profilde paylaşmadığımı özellikle belirtmek isterim. Çünkü söz konusu reddit backlink olduğunda bir adet yeni açılmış profilden - profil sayfası üzerinden backlink paylaşımı yapılıp reddit backlink diye yazılmaktadır.

  Çoğunlukla bu paylaşım index almaz. Laf olsun torba dolsun diye yapılır. Benim subredditimde yaptığım paylaşımlar ise çoğunlukla index almaktadır. Dilerseniz burada yayınlanan içeriğinizi +5 TL karşılığında yeni ve özgün bir içerik + 2 adet görselle zenginleştirerek index alma olasılığını artırabiliriz.

  %100 index garantisi vermiyorum ama çoğunlukla index alıyor. (son güncellemede biraz zorlaştı diyorlar deneme fırsatı bulamadım)

  Hediye 2

  17.000 takipçili tumblr hesabımda (PA 57) içeriğe uygun bir görselle linkinizi ve anahtar kelimenizi paylaşıyorum. Eskisi kadar aktif olmasa da gene de pa yüksek olduğu için işinize yarayacağını düşünüyorum.

  Hediye 3

  Twitter hesabımda linkinizi paylaşıyorum.

  Hediye 4

  Telegram hesabımda linkinizi paylaşıyorum.

  Hediye 5

  Facebook sayfamda linkinizi paylaşıyorum.

  Hediye 6

  Eğer içeriğiniz kadınlara uygun bir içerikse facebookta bulunan aktif kapalı grubumda (12.000+ üyeli) içeriğinizi paylaşıyorum. Eğer içeriğiniz uygun değilse scoop.it ve benzeri sitelerden telafi yapıyorum.

  Wikipedia Hediyemiz Hakkında

  Öncelikle benim gibi bedavaya verenden de ücret karşılığında satandan da alsanız size ortalama 10 - 20 gün süre verecektir.
  Çünkü wikipedia'da onaylanma süresi ortalama o kadar sürmektedir. Pandemi döneminde bu süreç biraz uzadı. Örneğin 5 kasımda gönderdiğim bir gönderi 22 kasımda onaylandı...
  Onaylanma garantisi vermiyorum. Yalnız yaptığım değişiklikleri ekran görüntüsü olarak göndereceğim. Aklınızda “bu adam wikipedia reklamı yaptı bize tanıtımı sattı arkası gelmedi” diye düşünmeyin diye onaya giden tüm değişiklikleri ekran görüntüsü olarak gönderiyorum.

  Elimde sihirli bir değnek yok, o sebepten wikipedia'da garanti veremiyorum. Yalnız samimiyetime inanarak kendi web sitemi ekliyormuş gibi ilgilendiğimi fark etmeniz için tüm işlemleri görsellerle ispat etmeye çalışıyorum.

  Ödeme yolları: enpara

  Ücret: 40 TL - Dilerseniz +5 TL'ye reddit içeriğiniz için ekstra 1 içerik yazabiliriz.

  Örnek link gönderimi yapılmayacaktır. Elimden geldiğince objektif bir şekilde hizmeti özetlemeye çalıştım. Wikipedia'da şikayet olması durumunda linkler kaldırıldığı için hiçbir müşterimizin linklerini paylaşmayacağız o sebepten örnek paket pm istemezseniz memnun oluruz.

  Ortalama teslimat süresi 7 iş günüdür. Bize sorarsanız süreci biraz daha uzatırsak siteniz açısından daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Ürün siparişinde kaç gün içerisinde teslimat istediğinizi belirtirseniz daha etkili olur.

  +18, bahis, illegal sitelere çalışma yapılmaz.

  Wikipedia hediyeniz için sitenizde bilgi verici bir içeriğin olması gerekmektedir.
  Eğer yoksa da yazın yardımcı olalım...
 • 22-11-2020, 12:46:11
  #2
  ZeroBilisim adlı üyeden alıntı
  Ref olabilirim
  ref hizmetimiz bulunmamaktadir maalesef hocam, fiyati uygun tuttuk.
 • 23-11-2020, 18:05:14
  #4
  Smashing adlı üyeden alıntı
  iban bilgileri ve istedigin bilgileri pm alayim
  pm gönderildi. Satış devam ediyor.
 • 24-11-2020, 19:12:15
  #5
  2 site için alış yapacağım, konu linki ile pm alabilir miyim brom